39.99 59.99
Sutaupote 20.00 -33 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pristatymas
24-27 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Jus vargina įtempti raumenys, stresas ar raumenų skausmas? "Tunturi" vibracinis masažinis volelis turi 3 ergonomiškas dalis, kurios atitinka jūsų kūno formas, kad maksimaliai atsipalaiduotumėte ir pajustumėte palengvėjimą. Dėl vibravimo ir riedėjimo derinio vienu kompaktišku prietaisu atliekama išsamiausia masažo procedūra. 3 greičiai, 1 programa ir LED indikatorius.

"Tunturi" vibracinio masažo volelio privalumai
✓ Ergonomiškas dizainas atitinka kūno formas, kad būtų pasiektas maksimalus efektas
✓ Visapusiškiausia masažo terapija dėl vibracijos ir riedėjimo derinio
✓ 3 skirtingi vibracijos greičiai ir 1 automatinė programa
✓ Kompaktiškas ir lengvai nešiojamas
✓ Įkraunamas per USB-C per 3 val.

Ergonomiškas dizainas veiksmingam masažui
"Tunturi" vibruojantį masažinį volelį sudaro 3 judančios ergonomiškos konstrukcijos dalys. Kiekviena dalis yra apvalios formos, o tarp jų yra nedidelės įpjovos. Taip užtikrinama, kad didžiausia masažo jėga būtų ritinėlio išorėje, todėl galite saugiai išcentruoti stuburą ar mentes, be reikalo jų neapkraudami. Masažuojamas raumuo ar kūno dalis telpa "viduje" volelio, taip užtikrinant, kad visas jo paviršius būtų visiškai masažuojamas.

Galima naudoti bet kur ir bet kuriai raumenų grupei
Dėl savo formos ir kompaktiško dydžio volelį galite naudoti stovėdami, sėdėdami ir gulėdami visoms raumenų grupėms: nuo nugaros iki kojų, sėdmenų, rankų, pečių ir kaklo.

Nuo lengvo atsipalaidavimo iki gilaus masažo
Masažuoti save galite bet kuriuo paros metu, įjungę volelį ir priglaudę jį prie odos. Vibracijos nuostabiai atpalaiduoja. Tačiau masažinis volelis taip pat yra idealus prietaisas giluminiam ir atstatomajam masažui. Tiesą sakant, kol volelis vibruoja, taip pat galite taikyti ritininį spaudimą raumenims. Visai kaip su putų voleliu.

Skatina kraujotaką ir atstato raumenis
Vibravimo ir ritinėjimo derinys yra išsamiausia masažo terapijos forma. Vibracija, taip sakant, išjudina raumenis, o ritininis judesys sukelia tiesioginį kamuoliuko spaudimą raumenims. Taip atsipalaiduojama ir kartu malšinamas skausmas. Tai skatina kraujotaką, todėl iš organizmo pasišalina toksinai, o raumenys greičiau atsigauna.

Kaip naudoti vibruojantį masažinį volelį
1. Pasirinkite raumenis, kuriuos norite masažuoti.
2. Įjunkite volelį, padėkite jį ant grindų ir lėtai ant jo atsigulkite. Raumuo, kurį ketinate masažuoti, yra tiksliai ritinėlio centre.
3. Stenkitės atsipalaiduoti ir nuolat kvėpuoti. Galite pajusti nemalonų spaudimą, tačiau aštraus skausmo jausti neturėtumėte. Taip laikykite 20-30 sekundžių.
4. Laikymas jau yra labai veiksmingas, tačiau taip pat galite sukinėti pirmyn ir atgal, kad masažuotumėte didesnį plotą aplink raumenis.
5. Toliau lėtai judėkite pirmyn ir atgal, o prireikus sustokite ties vietomis, kurioms reikia papildomo dėmesio.

3 greičiai, 1 automatinė programa ir patogus LED indikatorius
Vibracinis volelis turi 3 vibracijos greičius ir 1 automatinę programą, pagal kurią kaitaliojami skirtingi greičiai. Įjungimo / išjungimo mygtukas yra po prietaisu, taip pat LED indikatorius. Tai leidžia lengvai valdyti masažuoklį:

Paspauskite 1x - prietaisas įsijungia - užsidega lemputė 1 - mažas vibracijos greitis
Paspauskite 2x - užsidega lemputė 2 - vidutinis greitis
Paspauskite 3x - užsidega lemputė 3 - didelis greitis
Paspauskite 4x - užsidega 1-3 lemputės - pradedama automatinė programa
Paspauskite 5x - prietaisas išsijungia

Įkrovimo metu LED indikatorius taip pat veikia kaip akumuliatoriaus indikatorius. Masažinį volelį galima įkrauti naudojant pridedamą USB-A į USB-C kabelį. Įrenginys visiškai įkraunamas per 3 valandas, o su pilna baterija veikia 2 valandas.

Pakuotės turinys
1 vibruojantis masažinis volelis
1 USB-A į USB-C įkrovimo laidas


Specifikacijos
- Matmenys: 16 x 9 x 9 cm
- Svoris: 700 g
- Spalva: juoda
- Medžiaga: juodos spalvos: Spalva: ABS, silikonas
- Vibracijos greičių skaičius: 3
- Programų skaičius: Vibracijos režimas: 1 (automatinis)
- Baterija: ličio jonų baterija (1800 mAh)
- Įkrovimas: Įkrovimas: iš USB-A į USB-C (5 V / 1A)
- Įkrovimo trukmė: 3 val.
- Baterijos veikimo laikas: 2 val.
- PREKĖS KODAS: SKU: 14TUSYO072
- EAN: 8717842035306
 

Including Free Tunturi Training app

Įskaitant nemokamą "Tunturi" mokymo programą

Ieškote pagalbos, įkvėpimo ar motyvacijos treniruotėms? Programėlėje "Tunturi Training" rasite tūkstančius animuotų fitneso pratimų, instrukcijų ir treniruočių vaizdo įrašų. Jie padės jums maksimaliai išnaudoti save ir "Tunturi" gaminius. Galite treniruotis savarankiškai ir susikurti savo treniruočių tvarkaraštį, taip pat lankyti grupinius užsiėmimus ir naudotis bendruomenės paslaugomis. Biblioteka reguliariai atnaujinama, todėl programėlėje visada rasite naujų iššūkių ir įkvėpimo. Ir tai yra gražu: "Tunturi Training" yra 100 % nemokama! ir ją galima atsisiųsti iš "App Store" ir "Play Store" parduotuvių!

Gamintojas

TUNTURI

Product code 14TUSYO072
Diametras 9 cm
Ilgis 16 cm
Menu
TOP