Norėdami kuo geriau pritaikyti savo interneto svetainės turinį jos naudotojų poreikiams naudojame slapukus. Slapukas yra labai nedidelis informacijos elementas, leidžiantis svetainei išsaugoti pagrindinę informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukai yra svarbūs siekiant užtikrinti veiksmingą ir sklandų svetainės darbą, pavyzdžiui, galimybę pirkti mūsų siūlomas prekes ar mūsų svetainėje susikurti savo paskyrą. Be to, slapukai naudojami konkrečioms turinio sritims pritaikyti konkretaus pirkėjo poreikiams ir palengvinti bei pagreitinti naršymą mūsų svetainėje.

Mūsų svetainėje slapukai naudojami šiais tikslais:

  • sudaryti galimybę sudėti pirkinius į vieną krepšelį ir už visus juos sumokėti iš karto;
  • sudaryti galimybę susikurti savo paskyrą, kurioje matytumėte visus ankstesnius savo užsakymus, pateiktumėte kai kuriuos savo duomenis, kuriuos galėsite naudoti vėliau;
  • didinti svetainės’s naudojimo efektyvumą ir taupyti Jūsų laiką, kurį skiriate pirkiniams pasirinkti ar siuntai sekti;
  • analizuoti svetainės statistinius duomenis naudojant „Google Analytics“.

Informacija, kurią surenkame naudodami slapukus, kaip ir kiti duomenys apie mūsų svetainės naudotojus yra gerai apsaugoti ir naudojami tik tuomet, jei tai numatyta anksčiau pateiktose svetainės naudojimo politikos nuostatose. Mūsų svetainėje naudojami slapukai nėra skirti rinkti asmeninę informaciją, pvz., naudotojo pavardę, adresą, e. adresą, mokėjimo kortelių duomenis ar bet kokią kitą informaciją.

Konfigūruodami savo naršyklės nuostatas galite bet kada apriboti slapukų naudojimą ar net juos panaikinti. Tačiau įspėjame, kad panaikinę kai kuriuos slapukus nebegalėsite naudotis www.sportuok.lt siūlomomis galimybėmis ar paslaugomis.

Menu
TOP