10 produktų


Gimnastikos ar kitokios treniruočių lazdos yra lengvos ir kompaktiškos, todėl jas galite neštis į treniruotes lauke, vežtis, kai išvykstate ilgesniam laikui ar tiesiog susidaryti treniruočių aplinką ten, kur patogu Jums. Jei ieškote gerų lazdų, reprezentuojančių populiarius gamintojus, tai mūsų asortimente tokias galite išsirinkti labai patrauklia kaina.

Gimnastikos, fitneso lazdos mūsų asortimente

  • Patikimi ir pripažinimą pelnę prekių ženklai: Gymstick, Tunturi, Tiguar.
  • Visos parduodamos gimnastikos lazdos yra aukštos kokybės, patvarios ir padėsiančios Jūsų treniruotes perkelti į kitą lygmenį.
  • Rinkitės skirtingo pasipriešinimo lazdas, pavyzdžiui, silpnas, vidutinis, stiprus, labai stiprus ar kt.
  • Patogios rankenos nekels diskomforto, o išlaikys komfortą net ir ilgai treniruojantis.
  • Jei įsigysite lazdą specialiame krepšyje, tai nereikės sukti galvos, kur saugiai ją laikyti. Negana to, dailiai supakuota kokybiška treniruočių lazda gali būti puiki dovana pradedančiajam ar užkietėjusiam treniruočių mėgėjui.
  • Lazdos pagamintos iš įvairių medžiagų – rinkitės medines, plienines, stiklo pluošto ar kt.
  • Siūlome patrauklių kainos ir kokybės santykį, šaunias akcija.

Lazdos treniruotėms ir mankštai

Lazdos mankštai yra itin funkcionalus įrankis, nors iš pirmo žvilgsnio pradedantiesiems taip gali ir neatrodyti. Svarbu pasirinkti sau tinkamą pasipriešinimo lygį ir mėgautis plačia įvairove pratimų, kurie padės gerinti jėgą, ištvermę, lavinti pusiausvyrą, koordinaciją, teigiamai veiks laikyseną. Treniruočių lazdos yra priemonė viso kūno treniruotėms, taip pat toms, kurios teigiamai veikia kraujagyslių sistemą.

Efektyvioms treniruotėms labai svarbu pasirinkti Jūsų fizinį pasirengimą ir treniruočių ypatumus atitinkantį lazdų pasipriešinimą.

Su treniruočių lazdomis galite treniruotis sporto salėje, namuose, lauke, taip pat jos puikiai tiks ir treniruotėms vandenyje.

Kiek kainuoja fitneso lazdos?

Mūsų pasiūloje treniruočių lazdų kainos varijuoja plačiame diapazone: pigiausių startuoja nuo maždaug 5 eurų, o brangiausių kaina siekia arti šimto eurų. Tiesa, mūsų e. parduotuvėje dažnai taikomos akcijos, kurios suteikia progą mokėti pigiau, bet gauti tą pačią gerą kokybę.

Kodėl verta pirkti internetu?

Jei nusprendėte įsigyti pirmąsias mankštai skirtas lazdas arba atėjo laikas senąsias pakeisti naujomis, naudokitės pirkimo internetu privalumais. Pirkti galėsite bet kuriuo paros metu iš bet kurios vietos – tad nereikia derintis prie parduotuvės darbo laiko ir strateginės vietos. Pirkti internetu labai patogu, tai galite padaryti būdami namuose, darbe, važiuodami viešuoju transportu ir pan. Negana to, perkant internetu paprastai nereikia rūpintis prekės atsiėmimu, nes pirkinys pristatomas.

Loading...
Loading...
Menu
TOP