1 / 5
53 produktų

Visi žinome, koks svarbus kiekvieno gyvenime yra fizinis aktyvumas ir kokią reikšmingą vietą jis turėtų užimti mūsų kasdienėje rutinoje. Kiekvienas gali pasirinkti, koks sportas jam maloniausias: važiavimas dviračiu, bėgimas, gal paprasčiausias ėjimas, o galbūt daugiau jėgų ir ištvermės reikalaujantis. Sutikite, juk dažnas vyras, o neretai ir moterys nori turėti dailų, atletišką kūną, ištreniruotus raumenis, tiesa? O tam puikiai tinka jėgos staklės.
 

-62 % sandėlyje Jėgos staklės TUNTURI LEVERAGE PULLEY GYM WT85
-33 % sandėlyje Jėgos staklės GYMSTICK Home Gym 3.0
-15 % sandėlyje Staklės BODY-SOLID Functional Trainer GFT100
-46 % Jėgos staklės TUNTURI HG60
849.00 1,599.00
-42 % Stovas TUNTURI Pulley Station PL80
799.00 1,389.00
-32 % Jėgos staklės TUNTURI Half Smith SM60
-30 % Jėgos staklės GYMSTICK Home Gym 2.0
-29 % Jėgos staklės GYMSTICK Home Gym 4.0
915.71 1,299.00
-27 % Jėgos staklės TUNTURI WT80
649.00 899.00
-27 % Stovas TUNTURI Smith Machine SM80
849.00 1,169.00
-26 % Jėgos staklės TUNTURI HG80
1,249.00 1,699.00
-23 % Treniruoklis BODYSOLID Bi-Angular Gym G10B
3,799.00 4,995.00


Pats pavadinimas išduoda, jog tai treniruokliai, skirti jėgai, ištvermei didinti bei tam tikroms raumenų grupėms stiprinti. Jėgos stakles pamatysite kiekviename sporto klube, o aktyviai besitreniruojantys namuose šį treniruoklį įsigyja ir namams.  Jei ir Jūs ieškote aukštos kokybės, patikimų jėgos staklių gera kaina, užsukote ten, kur reikia – siūlome puikų pasirinkimą skirtingiems poreikiams bei galimybėms.
 

Kokią naudą teikia jėgos treniruokliai?


Universalios jėgos staklės suteikia progą pasirinkti, kokią raumenų grupę ar kelias iš jų labiausiai norite treniruoti ir sutvirtinti: rankų, pilvo, galbūt krūtinės, kojų ar pečių. Kiek galimybių turėsite, priklauso nuo konkretus treniruoklio pasirinkimo. Yra maksimaliai funkcionalių modelių, leisiančių efektyviai pasirūpinti viso kūno treniruotėmis.


Jėgos treniruokliai yra vieni iš geriausių pasirinkimų sportui namuose. Tiesa, jei treniruoklis bus įkurdintas namuose, tai prieš įsigydami gerai įvertinkite, kiek vietos jam turite. Išmatuokite plotą labai tiksliai, palikite jos patogiam judėjimui.


Treniruotės su jėgos staklėmis ne tik padeda auginti raumenų masę, treniruoti norimos grupės raumenis, standinti kūną, tačiau tokia fizinė veikla naudinga ir sveikatai, pavyzdžiui, gali padėti mažinti blogojo cholesterolio kiekį, sportas teigiamai veikia kraujotakos sistemą, gali būti geras sprendimas ir tada, kai vargina aukštas kraujospūdis. Fizinis krūvis gali prisidėti ir prie geresnės miego kokybės, taip pat gali būti pagalba kovai su stresu, nerimu.


Jėgos treniruotes ypač pamilsta tie, kurie nori numesti svorio bei dailinti kūno linijas. Teigiama, jog šio tipo treniruotės skatina medžiagų apykaitą.


Esant didesnei energijai bei ištvermingumui augs ir pasitikėjimas savimi.


Jėgos treniruotės tikrai nereiškia, kad turėsite itin sunkiai prakaituoti, pranokti savo galimybes ir vien tik sunkiai stumti, traukti, kelti ir panašiai. Šio tipo treniruotės yra naudingos kiekvienam ir visai nesvarbu, ar Jūsų tikslas didinti raumenų masę, ar mažinti riebalinį sluoksnį.

 

Jėgos staklės mūsų asortimente: ką siūlome?


Mūsų pasiūloje rasite skirtingus jėgos treniruoklių variantus – tai suteiks progą įvertinti savo poreikius, galimybes ir atrasti tai, kas geriausiai juos atitinka.


Norintiems ekonomiško varianto. Jei norite mokėti pigiau, geras pasirinkimas bus jėgos staklės TUNTURI Half Smith SM60 ar TUNTURI HG20. Šie modeliai kainuos iki tūkstančio eurų, o jei taikoma akcija, galite sutaupyti labai daug – kone pusę pirkinio sumos!


Ieškantiems „aukso viduriuko“. Jei pagal kainą norite tarpinio varianto tarp pigesnių ir brangiausių modelių, verta pasidomėti jėgos staklėmis TUNTURI Leverage Pulley Gym WT85 ar stovu TUNTURI Smith Machine SM80.


Norintiems maksimalių galimybių ir galintiems treniruokliui skirti didesnę sumą tikrai patiks jėgos staklės TANTURI HG80 ar TANTURI HG60. Visgi net ir didesnes sumas kainuojantys modeliai gali atsieiti kur kas pigiau, jei seksite mūsų asortimentą ir nepraleisite progos, kai taikoma akcija!


Mūsų asortimente visos jėgos staklės yra aukštos kokybės, patvarios, atsparios mechaniniam ir išorės poveikiui bei garantuosiančios geriausią sportavimo patirtį. Priklausomai nuo modelio šie treniruokliai gali pasiūlyti tokius pratimus kaip pritūpimai, spaudimas pečiams, bicepso lenkimas, prisitraukimai, spaudimas ant suoliuko ir kiti. 

 

Jėgos treniruokliai internetu iš Sportuok.lt: kodėl verta pirkti čia?


Įsigyti treniruoklį – užduotis gana sudėtinga, mat jų tikrai nerasite kiekviename prekybos centre. Galimybė pirkti internetu suteikia progą išvengti kelionių po specializuotas parduotuves, stovėjimo eismo spūstyse ir panašiai. Pirkti internetu bus kur kas operatyviau ir patogiau – treniruoklį įsigyti galite vos per kelias minutes!


Negana to, e. parduotuvės paprastai gali pasiūlyti platesnį asortimentą, o prekių filtravimo funkcija leidžia paiešką padaryti tikslingą ir kur kas spartesnę.


Ir tai dar ne viskas – mūsų e. parduotuvėje kiekvienas jėgos treniruoklis išsamiai pristatytas, pateikta svarbiausia informacija, techniniai parametrai, nurodyta tiksli kaina, todėl rinktis bus patogu ir neabejojame, jog atrasite tai, kas idealiai atitiks poreikius.

 

Kiek kainuoja jėgos staklės?


Treniruoklis neretai yra ne pats pigiausias pirkinys, tad natūralu, jog kaina domina dažną pirkėją. Mūsų e. parduotuvėje jėgos staklių kainos varijuoja plačiame diapazone, taip suteikiant galimybes skirtingą biudžetą turintiems pirkėjams atrasti tai, kas jiems tiks. Pigiausi jėgos treniruokliai kainuoja nuo 600 eurų, o brangiausi šioje prekių kategorijoje yra 1 500–2 000 eurų kainuojantys jėgos treniruokliai.
 

DUK

 

Geriausios jėgos staklės: kokios jų techninės savybės?


Pirmiausia įvertinkite, kokius fizinius pratimus galėsite atlikti – tai svarbu Jūsų siekiamiems tikslams. Taip pat atkreipkite dėmesį į komplektaciją, drauge įsigykite ir priedų, kurie jį ją neįeina, tačiau Jūsų treniruotėms būtų naudingi. Atkreipkite dėmesį, kokia maksimali stūmimo apkrova ir į kitus pagrindinius parametrus. Įvertinkite, koks maksimalus naudotojos ūgis, kokios galimos apkrovos. Tikslinga atsižvelgti ir į treniruoklio matmenis bei svorį.

 

Jėgos staklės: kokia jų nauda?


Esminė šių staklių funkcija – treniruoti tam tikrus (priklausomai nuo modelio) raumenis, stiprinti kūną, didinti ištvermę, jėgą. Dažniausiai šie treniruokliai padeda treniruoti pilvo, pečių, rankų, krūtinės, nugaros bei kojų raumenis. Taip pat šios staklės leis efektyviai treniruotis namuose, prisidės prie bendros sveikatos.

 

Kaip išsirinkti kokias pirkti namams, o kokias profesionaliam naudojimui, sporto klubui?


Rinkdamiesi stakles namams turite daug dėmesio skirti ir jų gabaritams, mat namų erdvė paprastai yra ribojama, taigi, tikėtina, didelio modelio negalėsite įsigyti. Taip pat verta prioritetą teikti lengvai prižiūrimam ir nesunkiai montuojamam modeliui. Jei staklės reikalingos sporto klubui, tai matmenys, tikėtina, neribos, tačiau esminiu aspektu bus jų funkcionalumas. Profesionaliam naudojimui tinkamesnės staklės, kurios leis treniruoti viso kūno ar bent jau kuo daugiau raumenų grupių.
 

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP