1 / 2
13 produktų

 Lanko sukimas - smagus ir pigus būdas saugoti sveikatą ir sulieknėti. Novatoriškas dizainas, naujausios technologijos ir nuolatinių mokslo tyrimų rezultatų pritaikymas praktikoje lėmė nepaprastą šių lankų populiarumą visoje Europoje.

-51 % Smartpost nemokamas pristatymas! Masažinis gimnastikos lankas SOFT New Generation 1,8 kg
-47 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Reguliuojamas lankas 3in1 Fit+ Happy™ fitness Hula hoop
-45 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Masažinis gimnastikos lankas SOFT (III lygis)
-44 % Smartpost nemokamas pristatymas! Masažinis gimnastikos lankas SOFT (I lygis)
-40 % Smartpost nemokamas pristatymas! Masažinis gimnastikos lankas Sportbay® FIT+ (1,5kg)
-40 % Smartpost nemokamas pristatymas! Gimnastikos lankas Fit+ Happy™ fitness hoelahoep
-39 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Gimnastikos lankas Fit+ Happy™ Kids fitness Hula-Hoop
-0 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Liekninantis juosmens diržas SPORTBAY
-56 % Smartpost nemokamas pristatymas! Masažinis gimnastikos lankas SOFT New Generation 1,4 kg
-21 % Smartpost nemokamas pristatymas! Masažinis lankas TUNTURI 1,2-1,8kg
Nuo 20.52 25.99
Smartpost nemokamas pristatymas! LIFEMAXX Pilvo diržas BellyAttack®
-41 % Smartpost nemokamas pristatymas! Masažinis gimnastikos lankas SOFT New Generation 2,3 kg


Kokią naudą kūnui teikia gimnastikos lankai?

Neretai išskiriame problemines kūno zonas, ant kurių sumažėjus fizinio krūvio lygiui ar pasikeitus mitybos racionui riebalinė masė padidėja greičiau. Problemine kūno zona galime vadinti ir klubo bei sėdmenų sritį, tačiau atliekant tinkamus pratimus galima greitai sumažinti ant šių vietų pasidengusią riebalinę masę. Šiam tikslui pasiekti siūlome išbandyti gimnastikos lankus. Gimnastikos lankai yra universali sporto rutinai reikalinga reikmė, kuri gali būti panaudojama ir apšilimui prieš treniruotę, ir konkrečių kūno vietų apimtiems mažinimui, ir net pačiam sveikatingumui gerinti. Ši sporto priemonė taip pat yra naudinga ir siekiant pagerinti koordinaciją, treniruoti laikyseną ar net aktyvinti širdies bei kraujagyslių veiklą. Gimnastiniai sukimo lankai yra parduodami internetu mūsų sporto reikmenų parduotuvėje. Kokybiškus gaminius siūlome įsigyti išties gera kaina.

Kokių gimnastikos lankų galima rasti mūsų parduotuvėje?

Mūsų internetinėje parduotuvėje galima rasti trijų skirtingų gamintojų gimnastikos lankų – WEIGHT HOOP, SPORTBAY ir TUNTURI. Pagal tipą gimnastikos lankai yra skirstomi į lankus pradedantiesiems, mėgėjams ir pažengusiems. Mūsų parduodamų sukimo lankų skersmuo yra 100 centimetrų, tačiau svoris gali siekti nuo 1 kilogramo iki 2 kilogramų ir daugiau. Atitinkamai pagal lanko svorį šie ir yra skirstomi į atskiras anksčiau išvardytas kategorijas.

Masažiniai lankai kraujotakos gerinimui 

Šioje parduotuvėje galite įsigyti ir masažinių lankų, kurie aktyvins širdies bei kraujagyslių veiklą bei atpalaiduos jūsų raumenis. Nors kai kurie sukimo lankai sveria ir daugiau, jums nereikės baimintis, kad juos sukdami susižeisite. Mūsų prekiaujamų lankų paviršius yra padengtas ilgaamže ir minkšta medžiaga – porolonu. Minkštas paviršius liesdamasis prie kūno neslysta, todėl yra itin patogus naudoti.

Sukimo lankai puikiai tinka naudoti ir vaikams

Nedidelio svorio sukimo lankai gali tikti ir vaikams, kurių augančiam organizmui fizinės veiklos palaikymas yra itin svarbus. Labai svarbu kontroliuoti fizinės apkrovos kiekį, kad augančiam kūnui nebūtų padaryta žalos. Jei sportuojama taisyklingai, su gimnastikos lanku atliekami pratimai padės vaikui tapti sveikesniam ir stipresniam. Pratimai ugdo laikyseną, stiprina vaiko raumenis ir skatina svorio mažėjimą. Augant vaiko organizmas susiduria ir su tam tikrais hormonų pokyčiais, lemiančiais kūno masės padidėjimą, o per didelė masė gali vaiko sveikatai ir pakenkti. Dažnai ir pasyvus laisvalaikio leidimas ar mažas fizinis aktyvumas gali turėti įtakos antsvorio atsiradimui, tad bent kelis kartus per savaitę mankštindamasis vaikas gali šiuos pokyčius panaikinti.

Renkantis jūsų lūkesčius ir poreikius atitinkantį gimnastikos lanką jums gali padėti atsiliepimai. Šioje skiltyje kitų klientų palikti komentarai abejonių jums nepaliks.

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP