18.89 32.99
Sutaupote 14.10 -42 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 98 vnt.
SOFT HOOP lankai yra padengti minkštu porolonu, kuris gerai amortizuoja smūgius, todėl sukamas lankas liečiasi prie kūno daug švelniau, nors jo poveikis tebėra labai veiksmingas – intensyviai, bet švelniai, masažuojama pilvo sritis, klubai, sėdmenys.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
1 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

SPORTUOK su pasididžiavimu pristato naujos kartos pasunkintus lankus SOFT HOOP. Šie lankai yra padengti minkštu porolonu, kuris gerai amortizuoja smūgius, todėl sukamas lankas liečiasi prie kūno daug švelniau, nors jo poveikis tebėra labai veiksmingas – intensyviai, bet švelniai, masažuojama pilvo sritis, klubai, sėdmenys.

SOFT HOOP (III lygio) ir 1,8 kg svorio masažiniai lankai yra itin tvirtos konstrukcijos sunkūs gimnastikos lankai. Jie pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl yra saugūs ir ilgaamžiai net naudojant juos itin intensyviai tiek sporto klubuose, tiek sporto mokyklose, tiek namuose. Lanką sudaro 6 elementai, kuriuos labai paprasta sujungti.

 • Visas lankas padengtas aukštos kokybės, netoksiška, ilgaamže ir minkšta medžiaga (porolonu), todėl pradiniame lanko sukimo etape mėlynių nebebus.
 • Lankas puikiai slysta aplink juosmenį, be to, jo vidinis paviršius yra itin lygus.
 • Skersmuo: 100 cm.
 • Spalva: oranžinė / pilka

SOFT HOOP gimnastikos lankai buvo sukurti po ilgai trukusių tyrimų ir bandymų. Taigi, naujasis lankas siūlo dar veiksmingesnį ir smagesnį būdą mankštintis ir lieknėti! Lankas įdėtas į gražią dėžutę, kurioje taip pat rasite ir jo trumpą naudojimo instrukciją.

Jei reguliariai suksite SOFT HOOP grupės gimnastikos lankus:

 • lieknėsite / sudeginsite daugiau kalorijų
 • mažiau skaudės apatinę nugaros dalį
 • sustiprės pagrindiniai raumenys
 • turėsite lieknesnį liemenį, dailesnes šlaunis ir sėdmenis
 • pagerės koordinacija
 • paspartės kraujo apytaka
 • įgysite daugiau energijos ir dvasinės ramybės

Lanko sukimas – smagus ir pigus būdas išsaugoti sveikatą ir sulieknėti. SPORTUOK pristato naujosios kartos lankus Health Hula Hoops. Novatoriškas dizainas, naujausios technologijos ir nuolatinių mokslo tyrimų rezultatų pritaikymas praktikoje lėmė nepaprastą šių lankų populiarumą visoje Europoje. Pratimai su lankais itin palankiai veikia žmogaus kūną: sparčiai mažėja pilvo riebalų kiekis, padidėja kūno raumenų tonusas, lankstumas.

Be to, sukant šiuos lankus suaktyvėja širdies ir kraujagyslių sistemos darbas, todėl pagerėja kraujotaka, pusiausvyra, koordinacija, atsiranda daugiau energijos, mažėja įtampa. Lankus galima naudoti net ir nedideliame kambaryje ar net žiūrint televizorių. Lanką sukti gali tiek moterys, tiek vyrai, tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus žmonės. Bet svarbiausia – jį galite sukti kartu su savo vaikais! Tad nedelskite ir pradėkite jau šiandien!

Ko tikitės pradėjus sukti lanką?

Prisiminkite akimirkas, kai pirmą kartą atsisėdote ant dviračio ar arklio. Šiek tiek užtruko, kol pripratote prie balno ir išnyko visi nemalonūs pojūčiai. Tą patį galima pasakyti ir apie lanką: iš pradžių liemenį ir pilvą gali šiek tiek skaudėti. Nemalonūs pojūčiai gali kamuoti kelias dienas ar net savaitę. Vėliau kūnas prie lanko įpranta. Nemažai žmonių sako, kad pradėję sukti lanką ant juosmens ar klubų pastebėjo mėlynių, kurios netrukus išnyko, o lanką sukti darėsi vis įdomiau ir smagiau!

Norėdami apsisaugoti nuo skausmo ir mėlynių, ar bent mažiau jų patirti, būtinai pasirinkite tinkamo dydžio ir svorio lanką. Pradedantiesiems siūloma rinktis I lygiui priskiriamus lankus, pvz., NEW BODY ar lankus MAGNETIC – jie yra mažesni, lengvesni, juos greičiau išmoksite taisyklingai sukti. Tik įgiję patirties galėsite išbandyti II lygiui priskiriamus lankus, pvz., JEMIMAH ir S-PASSION. Šie lankai yra didesni ir sunkesni, tad sukti juos yra daug sunkiau, bet ir daug veiksmingiau! Tikras profesionalas rinksis III lygio lanką, pvz., PASSION, VITA ir DYNAMIC-W, tikrąjį riebalų žudiką!

Mes rekomenduojame įsigyti pradedantiesiems skirtą elastinį diržą. Gerai prie juosmens prigludęs elastinis diržas saugo liemens sritį, todėl patirsite mažiau skausmingų pojūčių, turėsite mažiau mėlynių, o juosmuo greičiau pripras prie lanko. Sukant lanką pilvo ir šlaunų srityje padidėja kūno temperatūra, o tai reiškia greitesnę medžiagų apykaitą! Jei niekada anksčiau lanko nesukote, šį elastinį diržą privalote įsigyti – atsikratykite ant juosmens susikaupusių riebalų visiems laikams!

 

 

Gamintojas

SPORTBAY

Product code WH­-020
Svoris 1.8 kg
Kategorija Pažengusiems
Skersmuo 100 cm
Menu
TOP