1 / 12
134 produktų

 Ketinate įsigyti štangą / grifą sportui? Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų pasirinkimą, konkurencingas kainas ir profesionalią konsultaciją.

-55 % sandėlyje Lock-Jaw Olympiniai užraktai štangai (50 mm)
-44 % sandėlyje Tiesus grifas TUNTURI 165cm / 30mm
-43 % sandėlyje Tiesus grifas TUNTURI 120cm / 30mm
-42 % sandėlyje Tiesus grifas TUNTURI 180cm / 30mm
-42 % sandėlyje Body pump rinkinys VIVID Pump Set 20kg
-40 % sandėlyje Užraktai 30mm grifui TREND 2vnt
-40 % sandėlyje Body Pump rinkinys Sportbay® Pump set colour (20kg)
-40 % sandėlyje Stipriai lankstytas grifas TUNTURI 120cm / 30mm
-39 % sandėlyje Crossfit grifas STRONGMAN 220cm (450kg)
-37 % sandėlyje Lankstytas grifas TUNTURI 120cm / 30mm
-37 % sandėlyje Užraktai TIGUAR® Lock Jar (2vnt)
-36 % sandėlyje Body Pump rinkinys Sportbay® PRO (20kg)


Kokioms treniruotėms gali būti naudojamos štangos?

Tinkama savijauta nenuginčijamai gali užtikrinti ir gerą nuotaiką bei padėti produktyviau atlikti skirtus darbus ar net mokytis. Į kasdienę rutiną įtraukus paprasčiausią, bet veiksmingą elementą – ryto mankštą – galima pasiekti itin naudingų rezultatų asmeninės savijautos bei fizinio pasirengimo gerinimo srityje. Vis dėlto, neretai pradėjus užsiimti paprastomis mankštomis kyla ir motyvacija fizinį krūvį palaipsniui didinti. Juk skiriant tiek pat laiko, tačiau darant visai skirtingus pratimus, galima pasiekti efektyvesnių pokyčių. Treniruočių metu patiriamas fizinis krūvis bei ryškūs kūno linijų pokyčiai priklauso ir nuo sportinės įrangos, kurią naudojate savo sporto rutinai. Norintys itin ryškių kūno linijų pokyčių į asmenines treniruotes įtraukia ir papildomus svorius. Šie svoriai padidina bendrą jėgos apkrovą, o atliekant pasirinktus pratimus juntamas didesnis pasipriešinimas, tad ir pratimo atlikimo technika yra kur kas lengviau perprantama. Taisyklingai atliekant pasirinktus pratimus galėsite būti užtikrinti, kad treniruojama raumenų grupė yra stimuliuojama tinkamai, kūnui nedaroma jokia žala, o atitinkamai didėja ir raumeninė masė. Šiems, didesnės apkrovos, pratimams atlikti svarbiausia pasirūpinti patogia, tačiau tvaria, didesnius svorius atlaikančia įranga – grifai svarmenims, kuriuos rasite mūsų internetinėje parduotuvėje, jums padės siekti užsibrėžtų tikslų sporto srityje.

Svarbu įvertinti ir tai, ar naudojama sportinė įranga nedarys neigiamo poveikio jūsų sveikatai

Norime atkreipti dėmesį ir į tai, kad kilnodami sunkius svorius galite ne tik patobulinti norimas linijas, bet ir pakenkti tam tikroms kūno vietoms. Prieš pradedant žvalgytis į rimtesnę sportinę įrangą, ypač, jei šią įrangą žadate naudoti savarankiškai, be sporto specifiką išmanančio trenerio, rekomenduojame tinkamai įvertinti savo sveikatos būklę bei asmenines fizinės veiklos galimybes. Atliekant pratimus su dideliais svoriais galima ypatingai lengvai pažeisti stuburą – kone svarbiausią visaverčiam judėjimui skirtą kūno vietą. Stuburo išvaržos ar sausgyslių patempimas yra nereta sportininkų trauma, atsirandanti pervertinus savo galimybių ribas. Jei manote, kad tokie, su papildomais svoriais atliekami pratimai jūsų sveikatai pakenkti neturėtų, tuomet rekomenduojame pirkti pilnai jūsų asmeninius poreikius atitinkančią įrangą. Tinkamai naudojamas grifas su sukomplektuotais papildomais svoriais gali padėti atstatyti netaisyklingą stuburo laikyseną, kuri dažnais atvejais deformuojasi dėl netinkamos sėdėjimo padėties, mažo fizinio krūvio ar kitų kasdienių veiklų metu. Neretai tokia trauma, kaip stuburo išvarža atsiranda ir kilnojant sunkesnius daiktus namuose ar darbe. Nei nesusimastydami imame sunkius daiktus neįvertinę jų masės. Kai kūnas prie didesnės apkrovos nėra pratęs, tokie sprendimai gali gerokai apriboti jūsų fizines galimybes. Jei treniruočių metu įvairius pratimus atliksite naudodami štangą, nuosekliai pratinsite nugaros raumenis prie svorių, o tai ateityje padės išvengti rimtų traumų.

Kokių štangų galima rasti būtent mūsų internetinėje sporto reikmenų parduotuvėje?

Mūsų svetainėje galite rasti itin plačią sportinių prekių gamintojų pasiūlą, patenkinančią įvairiausius lūkesčius. Gera kaina parduodame TREND, STRONGMAN, TIGUAR, LIFEMAXX, CROSSMAXX, TUNTURI BEI GYMSTICK gamintojų sukurtas daugiafunkcines štangas. Turime grifų, galinčių atlaikyti net ir pačią maksimaliausią, 750 kilogramų svorio apkrovą. Žinoma, tai jau profesionaliam, varžybų sportui skirtas štangos svoris – pradedantiesiems tokius svorius naudoti savo treniruotėse būtų per daug pavojinga. Pradedantiesiems ar mėgėjams tinkanti mažiausia svorio apkrova, kurią gali atlaikyti mūsų siūlomi grifai, yra 60 kilogramų. Didžiausią pasiūlą turime 100 kilogramų apkrovą atlaikančių grifų štangoms. Kai kurie jų pritaikyti ir ganėtinai nedidelio svorio – Body Pump aerobiniams svarmenims – komplektuoti. Būtent aerobiniai Body Pump svarmenys yra skirti jau turimų skirtingų kūno vietų raumenų ryškinimui, stangresnio kūno puoselėjimui, todėl tinka norintiems išvengti itin didelių raumeninės masės pokyčių. Tokio tipo grifą rekomenduojame įsigyti pradedantiesiems sportininkams arba dailiosios lyties atstovėms, nenorinčioms didelės fizinės apkrovos atliekamų treniruočių metu. Svarbu paminėti ir tai, kad grifas yra tokia konstrukcinė štangos dalis, kurią galima naudoti ir be pridėtų papildomų svorių, kaip atskirą treniruočių elementą.

Skirtingų formų grifų strypai gali būti pritaikomi ir mėgėjiškam, ir olimpiniam sportui

Šioje sportinių reikmių parduotuvėje grifų randama ne tik skirtingo svorio, diametro ar ilgio, bet ir formų – grifas gali būti lenktas ir tiesus. Grifai, kurių strypas yra lenktas, netaisyklingos formos, gali būti panaudojami atskirai būtent skirtingų raumenų grupėms mankštinti. Išlenktos formos štanga idealiai tinka ir svorių su olimpinėmis svorio plokštėmis kilnojimui. Tokios, išlenktos formos štangos, yra visus olimpinius standartus atitinkanti konstrukcinė dalis, sertifikuota treniruotėse ir varžybose naudoti. Tinkamą, sunkiajai atletikai skirtą sportinę įrangą išsirinkti yra be galo svarbu, nes tai pagrindinis šios srities sportininkų įrankis, todėl žvalgantis reikiamos prekės kyla nemaža atsakomybė. Sunkiaatlečiai sportininkai paimtą štangą turi rankomis iškelti į viršų vienu judesiu, todėl labai svarbu, kad šis, sukomplektuotų didelių svorių rinkinys būtų itin stabilus, tvirtas ir nekeltų pavojaus nei jį naudojančiam, nei šalia esantiems asmenims, o, svarbiausia, būtų pakankamai kokybiškas bei profesionalus tinkamiems rezultatams pasiekti.

Treniruotėms su svoriais reikalinga ir papildoma apsauga, padėsianti išvengti sužalojimų

Svorių kilnojimas yra ne tik naudinga, bet ir be galo pavojinga fizinė veikla, kuria užsiimant savarankiškai reikia elgtis itin atsargiai. Net ir mažiausios svorio apkrovos štangos, sukomplektuotos nesaugiai, gali sukelti rimtų sužalojimų jūsų kūnui. Mūsų internetinėje svetainėje galite rasti ir užraktų, skirtų saugiam sunkių svorių naudojimui treniruočių metu. Jei grifą štangoms naudojate be pridėtų papildomų svorių, šis užraktas jums gali būti ir neaktualus, tačiau į komplektą dedant kelis skirtingus svorius būtina juos prie grifo pritvirtinti taip tvirtai, kad štangos kėlimo metu besikeičiant jos pozicijai įkomplektuoti svoriai laikytųsi stabiliai. Jei treniruotės metu jums reikia dažnai ir greitai keisti papildomus svorius, užrakto naudojimas gali atrodyti ne itin praktiškas veiksmas. Turbūt niekas nenori gaišti treniruotei skirto laiko montuodami šią apsauginę priemonę. Vis dėlto, dėl papildomai apsauginę priemonę montuojant sugaištamo laiko jaudintis nederėtų – įsigytus štangų užraktus patys galėsite lengvai viena ranka surinkti ir išmontuoti keičiant papildomus svorius ant grifo. Dažnai prie parduodamų grifų būna pridedami ir spyruoklių užraktai, kurie taip pat yra skirti ir saugiam bei patogiam štangos suėmimui. Šie spyruoklių užraktai taip pat užtikrina saugesnį sportinės įrangos naudojimą, tačiau mūsų siūlomi tvirtos nailono dervos konstrukcijos užraktai štangoms suteiks net 10 kartų tvirtesnę uždarymo jėgą, nei suteikia įprasti spyruoklių užraktai. Įprastoms treniruotėms skirtus mažesnių papildomų svorių komplektus tvirtinti rekomenduojame su 30 milimetrų diametro užraktais. Olimpinėms sunkiaatlečių naudojamoms didelės apkrovos štangoms optimaliausi užraktai yra didesnio, 50 milimetrų diametro užraktai. Šiuos apsaugą garantuojančius užraktus taip pat galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje. Už nedidelę kainą sukursite saugią atmosferą jūsų pasirinktoms treniruotėms su naudojamais papildomais svoriais.

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP