1 / 2
14 produktų
-40 % sandėlyje Grindų danga GYMSTICK Puzzle Mat Set
-33 % sandėlyje tiguar flooring SLICE puzzel 10mm
19.99 29.99
-30 % sandėlyje Grindų apsauga GYMSTICK Interlocking Mat Set
-27 % sandėlyje Grindų apsauga GYMSTICK 160 x 80 x 0,6 cm
-15 % sandėlyje Grindų apsauga TUNTURI 6 vnt 180x120cm
-12 % sandėlyje Grindų apsauga TUNTURI 4 vnt 120x120cm


Sporto salėse speciali grindų danga atlieka ne vieną funkciją – ji suteikia efektyvią apsaugą grindims nuo braižymosi bei kito mechaninio poveikio, o taip pat atrodo estetiškai bei yra komfortiška besitreniruojantiems. Jei aktuali gera grindų danga sporto sakei ar sporto erdvei namuose, rinkitės mūsų pasiūloje – čia laukia aukšta kokybė patrauklia kaina ir platus pasirinkimas.

Guminė grindų danga mūsų asortimente

  • Aukštos kokybės guminė danga sporto salei garantuos efektyvią grindų apsaugą, kas sporto salėje labai aktualu dėl intensyvaus judėjimo ir rizikos nukristi sporto inventoriui ar kito pobūdžio smūgiams.
  • Skirtingi dangos matmenys: 120x120, 100x100, 180x120 cm ar kt.
  • Skirtingi dangos storiai: 0,5, 1, 1,5 cm ar kt.
  • Danga gali būti lygiais kraštais arba jungtis puzzle principu.
  • Patvari, ilgaamžė, lengvai montuojama, nereikalaujanti priežiūros, puikiai atliekanti savo funkciją.

Sporto salės danga

Sporto salėse grindims tenka didelės apkrovos, yra subraižymų, nutrynimų, skilimo, smūgių ar kitokių mechaninių pažeidimų rizika, todėl svarbu pasirūpinti kokybiška danga. Speciali grindų danga sporto salei bus atspari smūgiams, nusidėvėjimui, tad tai – ilgalaikė investicija. Ši danga nesugeria vandens ir neskleidžia jokio kvapo. Didelis privalumas ir tas, kas ją labai lengva kloti, o priežiūra visiškai nereikalaus nei Jūsų laiko, nei pastangų.

Kaip išsirinkti dangą grindų apsaugai?

Jei reikalinga gera grindų apsauga sporto salei, prioritetą teikite specialiai guminei dangai – ji atspari smūgiams ir dėvėjimuisi, todėl ne tik puikiai atliks savo funkciją, tačiau ir bus ilgaamžis pirkinys.

Atkreipkite dėmesį į tankumą – kuo jis didesnis, tuo patikimesnė danga. Taip pat rinkitės neslystančią dangą, kadangi tai tiesiogiai susiję su patogumu ir saugumu treniruočių metu.

Prieš pirkdami dangą tikslia išmatuokite plotą, kuriam ji skirta. Nuspręskite, koks jungimo principas Jums tinka labiau: lygiais kraštais ar puzzle detalių.

Jei dangą montuosite namų sporto kambaryje ar ten, kurs yra kaimynų, prioritetą teikite turinčiai kuo geresnes garso izoliacines savybes. Taip pat didelis privalumas bus ir vibracijos izoliacija.

Vienas iš svarbiausių pasirinkimo kriterijų – dangos storis. Koks aktualus Jums, nuspręsite, įvertinę jai teksiančias apkrovas, taip pat judėjimo intensyvumą.

Kodėl verta pirkti internetu?

Aktuali guminė grindų danga sporto salėms gera kaina? Rinkitės mūsų e. parduotuvėje. Galimybė pirkti internetu suteiks daug patogumo, padės taupyti laiką ir pirkti operatyviai bei nepriklausomai nuo vietos ir laiko. Išsirinkite tinkamiausią variantą, užsisakykite ir pasirinkite patogiausią Jums pristatymo būdą.

Loading...
Loading...

Loading...
Menu
TOP