Paslaugų teikimo sąlygos

Paslaugų teikimo sąlygos

Sveiki! Čia svetainė www.sportuok.lt (toliau “Svetainė”), kurią administruoja SPORTUOK. Šios svetainės prieigai ir jos naudojimui, taip pat prekėms ir paslaugoms, kurių galite įsigyti šioje svetainėje, taikomos toliau pateiktos sąlygos ir teisiniai įspėjimai (“Paslaugų teikimo sąlygos”). Naudodamiesi Svetaine besąlygiškai sutinkate su šiomis „Paslaugų teikimo sąlygomis“ ir visomis jose pateiktomis nuostatomis. Todėl atidžiai jas perskaitykite ir reguliariai peržiūrėkite, kad laiku pastebėtumėte pranešimus apie padarytus pakeitimus.

 

1. Bendrosios nuostatos

1.1 Pasiliekame teisę savo nuožiūra atsisakyti teikti paslaugas, uždaryti paskyras ir (arba) atšaukti užsakymus (įskaitant atvejus, kai manome, kad pirkėjas pažeidžia galiojančius įstatymus arba dėl jo gali nukentėti mūsų interesai, bet tuo neapsiribojant).
1.2 Norėdami naudotis šia Svetaine pasižadate, kad tai darysite tik teisėtais ar Paslaugų teikimo sąlygose nurodytais tikslais. Taip pat pasižadate nevykdyti ir neskatinti nusikalstamos veiklos; nesisiųsti ar nesiųsti medžiagos (įskaitant kompiuterinių virusų, pažeistų failų ar panašios programinės įrangos, bet tuo neapsiribojant), kuri gali pakenkti mūsų ar kitų’s kompiuterių veiklai; nepažeisti mūsų ar kitų asmenų’s teisių (įskaitant intelektinės nuosavybės teisių ar teisių į privatumą ar viešumą, bet tuo nepasiribojant); nebandyti įsibrauti į jokią Paslaugų sritį; nepažeisti duomenų ir nekelti nemalonumų kitiems Svetainės naudotojams.
1.3 Mes neprisiimame atsakomybės už nuostolius ar žalą, patirtus dėl „atkirtimo“ nuo paslaugos arba „DDoS“ (distributed denial-of-service attack)) atakų, virusų ar kitos technologijoms kenkiančios įrangos, galinčios atsirasti jūsų kompiuteryje ar kompiuterinėse programose, duomenyse ar turimoje įrangoje naudojantis šia Svetaine arba siunčiantis bet kokią joje ar su ja susietose svetainėse skelbiamą turinį.
1.4 Šioje Svetainėje pateikiamos nuorodos į kitas svetaines, kurių SPORTUOK neadministruoja ("Susietosios svetainės"). SPORTUOK nekontroliuoja susietųjų svetainių ir neprisiima atsakomybės už jas bei nuostolius ar žalą, galinčius atsirasti dėl naudojimosi jomis. Susietosios svetainės turi savo naudojimo ir paslaugų teikimo sąlygas.

 

2. Užsakymų ruošimas

2.1 Užsakymai priimami tik turimoms prekėms, ir vykdomi taikant šių Paslaugų teikimo sąlygų nuostatas ir terminus. Užsakymai priimami tik turimoms prekėms ir tik nustatytomis kainomis.
2.2 Norėdamas pirkti iš SPORTUOK pirkėjas turi būti pilnametis (vyresnis kaip 18 m.) ir atsisakityti už prekes naudodamas mums priimtinas teisėtas mokėjimo priemones. SPORTUOK pasilieka teisę atmesti užsakymą. Jei užsakymas yra priimamas vykdymui, apie tai pranešama e. laišku, kuriame nurodoma šalis, su kuria sudarote sutartį.
2.3 “Patvirtinimo” etape pateikiama visa užsakymo informacija. Tuomet siunčiame Jums e. laišką, kuriame informuojame apie užsakymo gavimą ir pateikiame informaciją apie Jūsų užsakytas prekes. Atkreipiame dėmesį į tai, kad šis e. laiškas nėra užsakymo patvirtinimas ar užsakymo priėmimas.
2.4 Užsakymo priėmimas ir sutarties tarp mūsų ir Jūsų užbaigimas įvyksta išsiuntus užsakytas prekes, nebent informavome apie tai, kad užsakymo nepriėmėme arba jį atšaukėte (žr. „Prekių grąžinimas“). Patvirtinimas išsiunčiamas e. laišku.
2.5 Užsakymo vykdymo būseną visuomet galite pasitikrinti apsilankę skyrelyje Mano paskyra.

 

3. Pristatymas

3.1 Prekės iš šios svetainės siunčiamos tik pirkėjams Lietuvoje.
3.2 Siuntimo laikas priklauso nuo to, ar yra užsakytų prekių sandėlyje, taip pat garantijų bei pareiškimų apie pristatymo terminus, vėlavimo dėl pašto bei kurjerių tarnybų darbo arba nuo mūsų nepriklausančių nepaprastųjų aplinkybių (force major).
3.3 Siuntimo tarifai yra pateikti skyrelyje Pristatymo sąlygos. E. laiške apie užsakymo patvirtinimą bus pateiktas ir numatytas pristatymo laikas. Mes įmamės visų priemonių, kad prekės pasiektų Jus per nurodytą laiką, tačiau dėl nenumatytų aplinkybių kartais galimas vėlavimas. www.sportuok.lt neatsako už vėlavimą ar prekių nepristatymą laiku ne dėl jos kaltės.
3.4 Gavęs siuntą pirkėjas turi patikrinti, ar jame yra jo užsakytos prekės ir ar jos pilnai sukomplektuotos. Jei siuntos pakuotė yra išoriškai pažeista ar kitaip akivaizdžiai apgadinta, pirkėjas privalo pristatymo patvirtinime nurodyti (parašyti pastabas) arba surašyti atskirą aktą dėl tokių trūkumų. Tai Klientas privalo įgyvendinti dalyvaujant siuntą atiduodančio kurjerio akivaizdoje. Jei pirkėjas gavo prekę, kuri yra apgadinta, su defektais, arba kitą nei užsakė, apie tai jis turi informuoti SPORTUOK per 7 dienas nuo siuntinio pristatymo dienos (informuojama užpildant „Prekių grąžinimo formą“, kurią galima rasti skyrelyje Mano paskyra).
3.5 Siuntinio pristatymo dieną, jei siuntinys pirkėjui buvo pristatytas laiku ir geros būklės (pristatymo patvirtinime apie apgadinimą nieko nėra nurodyta), visa rizika dėl siuntinio yra perkeliama pirkėjui.
3.6 Užsakymo būsenai pasikeitus į “išsiųsta”, automatiškai išrašoma sąskaita. Ją rasite skyrelyje Mano paskyra esančioje „Užsakymų istorijoje.

 

4. Mokėjimai ir kainos

4.1 Už Svetainėje užsakytas prekes galima mokėti šiais būdais: naudojant „PayPal“, „Paysera“ elektroninių mokėjimų sistemas, atsiskaitant grynaisiais pinigais prekės pristatymo / atsiėmimo metu arba lizingu per Ukio Banko Lizingą.
4.2 Visi mokėjimai, išskyrus mokėjimus grynaisiais pinigais prekės pristatymo / atsiėmimo metu, privalo būti atliekami iš anksto. Užsakymas pradedamas ruošti tik gavus visą sumą už užsakytą prekę (-es). Pasirinkus mokėjimą grynaisiais pinigais, užsakymas iškart pradedamas vykdyti, o kurjeriui atvykus, reikia turėti tikslią sumą pinigų. Už grynų pinigų surinkimo paslaugą yra imamas 1,99 € (6,89 Lt) mokestis, jis matomas krepšelyje, kai pasirenkamas apmokėjimo būdas grynais pinigais. Atvykus prekės atsiimti į prekių išdavimo vietą, šis mokestis netaikomas.
4.2 Visos kainos yra nurodomos eurais (EUR) kartu su galiojančiu PVM. Pristatymo kaina nurodoma atskirai. Pristatymo kainų ieškokite skyrelyje „Pristatymo sąlygos“.

 

5. Prekių grąžinimas, užsakymo atšaukimas ir prekių keitimas

5.1 www.sportuok.lt siūlo 365 dienų pinigų grąžinimo garantiją (žr. skyrelį Prekių grąžinimas). Už prekių pristatymą sumokėta suma pirkėjui negrąžinama. Mūsų 365 d. pinigų grąžinimo garantija nepažeidžia įstatymų numatytų pirkėjų teisių. Ši garantija negalioja prekėms, kurių aprašyme yra aiškiai nurodyta, jog pinigų grąžinimo garantija joms netaikoma.
5.2 Jei taip atsitiktų (nors ir mažai tikėtina), jog gautumėte apgadintas ar nepilnai sukomplektuotas prekes, žr. skyrelį Prekių grąžinimas. Mes kompensuosime patirtus nepatogumus, grąžinsime visą už tokias prekes sumokėtą sumą arba jas pakeisime kitomis prekėmis.
5.3 Dėl nuolatinio produktų kūrimo proceso prekių tiekėjai ar gamintojai gali keisti tam tikras savo gaminių specifikacijas (spalvą, dizaino elementus ir kt.) arba gali neturėti galimybės pateikti mums Jūsų užsakyto gaminio. Tokiu atveju mes pasiūlysime jums kitą tokios pat ar net geresnės kokybės prekę už tokią pat kainą. Jei atsisakysite prekę pakeisti, galėsite grąžinti užsisakytą prekę vadovaudamiesi skyrelyje Prekių grąžinimas nurodytomis taisyklėmis.
5.4 Grąžindamas gautas prekes pirkėjas privalo laikytis toliau nurodytų sąlygų:
5.4.1 Norėdamas pakeisti arba grąžinti prekę pirkėjas privalo mums apie tai parašyti adresu info@sportuok.lt nurodydamas užsakymo numerį, kontaktinius duomenis, kas grąžinama ar keičiama. 
5.4.2 Prekė negali būti naudota ar pirkėjo apgadinta, neturi būti praradusi prekinės išvaizdos;
5.4.3 Prekė turi būti grąžinama originalioje, nepažeistoje pakuotėje, įskaitant nenuimtą nuo prekės apsauginę plėvelę ar apsauginį tvirtinimą. Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi esminiu sugadinimu ar prekinės išvaizdos praradimu. Draudžiama grąžinamą prekę apvynioti lipnia juosta ar naudoti papildomus lipdukus. Pakuotėje privalo būti visi joje buvę dokumentai ir jos naudojimo bei surinkimo instrukcija.
5.4.4 Kartu su preke grąžinami ir komplekte esantys prekės priedai, atsarginės dalys bei įrankiai jai surinkti ar sumontuoti.
5.4.5 Prekė turi būti grąžinama kartu su šiais dokumentais: sąskaita-faktūra (reikalinga patvirtinti garantinius įsipareigojimus) ir garantijos dokumentu (jei toks buvo pridėtas prie prekės atskirai). 
5.5 Jei įvykdysite mūsų 365 d. pinigų gražinimo garantijos sąlygas, mes su malonumu grąžinsime jums pinigus, kai tik gausime iš Jūsų grąžinamą prekę. Grąžintina at suma atitinka įsigytų gaminių kainą (jei atlikote išankstinį mokėjimą). Pinigus į Jūsų nurodytą sąskaitą pervesime per 1–2 darbo dienas po to, kai gausime ir apžiūrėsime grąžintas prekes.

 

6. Garantijos sąlygos

6.1 SPORTUOK nėra Svetainėje parduodamų prekių gamintojas ar garantas. Mes tik padedame www.sportuok.lt pirkėjams įgyvendinti savo pretenzijas dėl Svetainėje įsigytoms prekėms taikomos garantijos.
6.2 Atskirų gaminių garantijos laikas yra skirtingas, jis paprastai yra nurodomas gaminio garantijos lape.
6.3 Garantija taikoma tuomet, kai daikto negalima naudoti dėl medžiagų ar jų gamybos defektų, pasireiškiančių tuomet, kai daiktas naudojamas įprastu būdu. Garantija negalioja pažeidimams, atsiradusiems dėl nelaimingo atsitikimo, gaisro, potvynio, naudojimo ne pagal paskirtį, piktnaudžiavimo, nepriežiūros, netinkamo naudojimo, netinkamo taikymo, modifikavimo, neteisingo surinkimo, pakeitimų, remonto, kurį atliko kiti asmenys, bet ne gamintojas, gedimų ar apgadinimo dėl force major aplinkybių. Garantija neapima gaminio pervežimo (persiuntimo) gamintojui sąnaudų ar daikto sugadinimo tokio pervežimo (persiuntimo) metu patirtų nuostolių.
6.4 SPORTUOK padeda pirkėjams pareikšti pretenzijas dėl garantijos suteikimo. Padedant SPORTUOK pretenzijos dėl garantijos yra peržiūrimos greičiau, o pats procesas kainuoja pigiau, nes susisiekiama tiesiogiai su prekės gamintoju.
6.5 Jei atsirado garantijoje numatytas gedimas, www.sportuok.lt klientų aptarnavimo skyriui išsiųskite „Prašymo dėl garantijos formą“, kurią rasite skyrelyje Mano paskyra. Ne vėliau kaip kitą darbo dieną mes su Jumis susisieksime ir pasiūlysime geriausią sprendimą.
6.6 Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad prekės sąskaita paprastai yra naudojama kaip garantijos dokumentas, išskyrus atvejus, kai prie produkto pridedama atskira garantija. Sąskaitos kopiją galite išspausdinti pasinaudoję savo užsakymų istorija, kurią rasite skyrelyje Mano paskyra.
6.7 Be to, www.sportuok.lt savo veikloje vadovaujasi šalies ir Europos vartotojų teisių gynymo įstatymais.

 

7. Informacijos naudojimas ir atskleidimas

7.1 www.sportuok.lt gerbia ir saugo Svetainės lankytojų ir pirkėjų asmeninius duomenis ir privatumą. Mes jokiais būdais neteikiame trečiosioms šalims finansinės ar privačios informacijos apie savo pirkėjus, išskyrus atvejus, kai tai yra susiję su mūsų paslaugų teikimu (prekių pervežimu, patikra dėl saugos arba gauname Jūsų leidimą tai daryti.
7.2 Apsilankę Svetainėje tiesiogiai ar per kitas svetaines sutinkate su Privatumo politikos nuostatomis ir užtikrinate, kad pateikėte tikslius duomenis apie save. Atsakomybė už el. pašto slaptažodžio apsaugą ir konfidencialumą tenka Jums. Neturite teisės perduoti kitiems asmenims šioje Svetainėje naudojamų savo prisijungimo duomenų. Privalote nedelsdami mus informuoti apie neteisėtą savo slaptažodžio, identifikacinių duomenų naudojimą ar bet kokį Svetainės saugumo pažeidimą ar bandymą jį pažeisti.
7.3 Svetainėje įdiegtos fizinės, elektroninės, administracinės procedūros Jūsų asmeninių duomenų ir svetainėje vykdomų finansinių sandorių apsaugai užtikrinti. Taip pat naudojame “SSL” („Secure Socket Layer“) technologiją, garantuojančią saugų asmeninių duomenų perdavimą internetu. Tai daryti gali tik mūsų darbuotojai, kuriems ši informacija reikalinga su Jūsų užsakymu susijusioms užduotims vykdyti.
7.4 Jūsų informaciją gali būti perduodama trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytais atvejais arba, jei yra būtinybė užtikrinti mūsų ar kito asmens’s teises, turtą ir saugumą, taip pat kilus informacijos su trečiosiomis šalimis apsikeitimo būtinybei, kai siekiama išvengti sukčiavimo ir sumažinti mokėjimų riziką.
7.5 Mes nekaupiame ir nesaugome Jūsų kredito kortelės informacijos. Jūs esate nukreipiami tiesiai į finansų įstaigas, kurioms pateikiate savo kredito kortelės duomenis, kai reikia apmokėti savo užsakymą. Daugiau apie mokėjimų saugumą skaitykite skyrelyje Saugaus pirkimo garantija.
7.6 Mūsų Svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukas yra nedidelis failas, sudarytas iš raidžių ir skaičių, kurį, Jums sutikus, įdiegiame į jūsų kpompiuterį ir kuris leidžia atskirti Jus nuo kito naudotojo bei išsaugoti pagrindinę informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Nemažai slapukų yra svarbūs siekiant užtikrinti veiksmingą ir sklandų mūsų svetainės darbą. Naudodami mūsų Svetainę automatiškai patvirtinate, kad sutinkate dėl slapukų naudojimo.
7.7 Jums paprašius pakoreguosime ar atnaujinsime Jūsų asmeninius duomenis ir (arba) išjungsime Jūsų paskyrą, kad ateityje niekas nebandytu ja naudotis. Tokius prašymus galite pateikti nuėję į skyrelį Mano paskyra.
7.8 Jums užsiregistravus svetainėje www.sportuok.lt galime e. laiškais, įprastu paštu ar telefonu informuoti Jus apie naujausias prekes, specialius pasiūlymus, akcijas. Visi pirkėjai turi galimybę atsisakyti mūsų siunčiamų naujienlaiškių. Apie savo atsisakymą galite pranešti nuėję į skyrelį Mano paskyra.

 

8. Intelektinė nuosavybė

8.1 Įsipareigojate nekopijuoti, neplatinti ar kitu būdu neskelbti per šią Svetainę jokio turinio, informacijos ar bet kokios kitos medžiagos, pažeidžiančios kitų asmenų autorines teises, patentus, prekių ženklus, paslaugų ženklus, prekybos paslaptis ar kitas nuosavybės teises.
8.2 Sutinkate, kad šioje Svetainėje esančią medžiagą ir turinį galite naudoti tik asmeniniais nekomerciniais tikslais ir kad joje esančią medžiagą ir turinį galite atsisiųsti tik norėdami naudotis šia Svetaine. Be to, sutinkate jokiu kitu būdu ar tikslu nenaudoti šioje Svetainėje esančios medžiagos ar turinio, taip pat jų nekopijuoti, neatkurti, neperduoti, neteikti, neplatinti, komerciškai nenaudoti ar nekurti išvestinių tokios medžiagos ar turinio produktų (nepadėti ir nesudaryti galimybės tai daryti trečiosioms šalims).

 

9. Spausdinimo klaidos

Jei gaminio kaina yra nurodyta neteisingai arba iš mūsų tiekėjo gautoje informacijoje įsivėlė spausdinimo klaida (-ų), dėl kurios (-ių) informacija yra netiksli, turime teisę nepriimti tokio gaminio užsakymų. Tokiu atveju galime atsisakyti vykdyti tokį užsakymą arba jį atšaukti nepriklausomai nuo to, ar užsakymas jau buvo patvirtintas ir Jūs už jį sumokėjote. Jei Jūs už tokį gaminį jau sumokėjote, bet užsakymas buvo atšauktas, mes nedelsdami grąžinsime Jums visą sumokėtą sumą.

 

10. Kitos nuostatos

10.1 Sutartis su pirkėju sudaroma vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais. Kilus ginčui ir šalims nepavykus jo išspręsti taikiu būdu, jis sprendžiamas Liretuvos Respublikos teisme. Visos sutartys su pirkėjais yra sudaromos tik valstybine Lietuvos Respublikos kalba.
10.2 Svetainėje siūlomi gaminiai yra skirti tik naudojimui namuose. Jei ketinate naudoti juos komerciniais tikslais, jiems taikomos garantijos (kiek tai leidžia Lietuvos Respublikos įstatymai) dėl tinkamumo naudoti tik konkrečiu tikslu nebus taikomos. Prieš naudodami bet kurį Svetainėje įsigytą gaminį būtinai atidžiai perskaitykite jo surinkimo ir naudojimo instrukciją.
10.3 SPORTUOK neatsako už prekių pristatymą, jų nepristatymą laiku ar kitų šiose „Paslaugų teikimo sąlygose“ nurodytų įsipareigojimų vykdymą esant nenumatytosioms ir nuo jos nepriklausančioms aplinkybėms (toliau – “Force majeure”). Šiose „Paslaugų teikimo sąlygose“ “Force majeure” reiškia nenugalimas jėgas, nepriklausančia nuo pardavėjo’s valios, pvz., karas, karo grėsmė, streikas, gaisras, ekstremalios oro sąlygos ar vyriausybės įvestos priemonės, dėl kurios sutarties vykdymas tampa neįmanomas.
10.4 Svetainėje www.sportuok.lt gali būti nuorodų į kitas trečiosioms šalims priklausančias interneto svetaines. Patvirtinate ir sutinkate, kad mes negalime būti atsakingi už tokiose svetainėse pateiktą turinį ar jose vykdomą veiklą.
10.5 Jei dėl kokios nors priežasties kompetentingos valdžios institucija nustato, kad sąlygų nuostata ar jos dalis yra nevykdytina, ta nuostata vykdoma tiek, kiek tai yra leidžiama šiose „Paslaugų teikimo sąlygų“ nuostatose.

 

MŪSŲ ADRESAS:

Visi klausimai ir kometarai apie šią svetainę (įskaitant užklausas, nesusijusias su autorių teisų pažeidimais) gali būti siunčiami adresu:

UAB „Geras sportas“
Ateities 10A,
08303 Vilnius,
Lietuva

Prekiniai ženklai # # # # #
# #