Geriausios kainos garantija

SPORTUOK.LT – GERIAUSIA VIETA ĮSIGYTI PREKES UŽ MAŽIAUSIĄ KAINĄ!

SPORTUOK yra pasiryžusi suteikti Jums galimybę įsigyti prekes internete už palankiausią kainą, o savo pažadą patvirtina suteikdama Geriausios kainos garantiją. Jei rasite kitą įgaliotą mažmeninės prekybos įmonę LIETUVOJE, siūlančią mūsų turimas prekes už mažesnę kainą, mes pasiūlysime Jums dar mažesnę!

Mes išnaršėme internetą, kad įsitikintume, jog siūlome žemiausias kainas, todėl pirkdami iš mūsų galite būti garantuoti, jog perkate prekes Jums palankiausiomis sąlygomis. Radę mažesnę kainą užpildykite Pretenzijos dėl kainos formą, ir mes su malonumu Jums pasiūlysime dar geresnį kainos variantą!

Pastaba. Kainos sulyginimas negali būti atliktas SPORTUOK prekių atsiėmimo vietoje, DPD Siuntų atsiėmimo vietose, kurjeriui pristačius prekes, telefonu ar elektroniniu paštu. Siuntimo/pristatymo mokesčiai neįtraukiami į produkto kainą. Peržiūrimos tik pilnai ir teisingai pateiktos užklausos. Jei paraiška nėra pilnai ar teisingai užpildyta SPORTUOK pasilieka teisę jos nenagrinėti. Teisingai užpildyta forma bus išnagrinėta ne ilgiau nei per 2 darbo dienas.

Geriausos kainos garantijos reikalavimai:

  • Prašymas palyginti kainas turėtų būti pateiktas nurodant veikiančią nuorodą į gaminį, dėl kurio kainos Jums kilo klausimų.
  • Tai galioja visoms kainoms, išskyrus kainas, skelbiamas interneto aukcionuose, per specialias akcijas ir išpardavimus, už dovanų kuponus ir susijusius daiktus, už prekes, kurių kiekis ribotas, prekes, kurių mes nebeturime, už grąžintus ir panaudotus ar gamykliškai atnaujintus gaminius.
  • Nepriimame pretenzijų dėl kainos, kurias konkurentai nurodo su specialiomis nuolaidomis dėl perkamų prekių kiekio, arba taikomų pagal konkurentų lojalumo programas.
  • Nurodomos prekės konkuruojančioje mažmeninės prekybos įmonėje negali būti jau išparduotos, jos turi būti identiškos mūsų turimoms ir be kainų nustatymo klaidų, pvz., spausdinimo klaidų.
  • Lyginama konkuruojanti kaina, BENDRA KAINA, į kurią įeina visi siuntimo ir krovimo mokesčiai bei kiti mokesčiai, kurie gali būti taikomi konkrečiu atveju.
Menu
TOP