11 produktų


Sporto prekių įvairovė maloniai stebina ir pradedančiuosius sportininkus, ir visko mačiusius profesionalus. Šiandien kiekvienas atras priemonių, skirtų konkrečioms sporto šakoms ar atskiriems pratimams. Šioje prekių kategorijoje Jūsų dėmesio laukia puikūs sulankstomi sporto kilimėliai ir tatamiai, demonstruojantys itin geras savo savybes, funkcionalumą, leidžiantys kaip reikiant praplėsti treniruočių galimybes ir mėgautis užsiėmimais. Mūsų pasiūloje rasite tai, kas atitiks Jūsų poreikius ir galimybes. Savo treniruotėms rinkitės aukštos kokybės sportui skirtus sulankstomus kilimus bei komfortą garantuojančius tatamius.

Kilimėliai sportui mūsų asortimente

 • Patikimų ir puikiai vertinamų gamintojų produkcija – rinkitės Kwon, Gymstick prekes šioje kategorijoje.
 • Kilimėliai skiriasi savo matmenimis, storiu, todėl įvertinkite, kokie parametrai geriausiai atitiks Jūsų treniruočių ypatumus.
 • Sulankstomus kilimėlius ir tatamius iš mūsų asortimento naudokite sporto salėje, namuose, o taip pat su jais galite sportuoti ir lauko sąlygomis.
 • Sporto kilimėliai bus labai geras pasirinkimas gimnastikai, kovos menų, jėgos treniruotėms, taip pat atlikti tempimo pratimams ir kt.
 • Kilimėliai pavydėtinai sugeria smūgius, garsą, o naudotojus saugo nuo susižeidimų parkritus ar pan.
 • Kilimėliai pagaminti iš patvarių, kokybiškų medžiagų, užtikrinančių lengvą gaminių priežiūrą, ilgaamžiškumą bei atsparumą.
 • Kilimėlių užpildui naudojamos specialios amortizuojančios putos, kurios bus itin gera atrama, taip pat jos sparčiai atgauna pradinę formą, tad kilimėlis „neišsiguli“, neatsiranda įdubimų.
 • Sulankstomi kilimėliai labai patogūs neštis su savimi, vežtis, o nenaudojami užima labai mažai vietos, kadangi sulankstyti yra itin kompaktiški.
 • Mūsų pasiūloje parduodami ir tatamiai, kurie skiriasi spalvomis, dydžiu, storiu, todėl įvertinkite konkrečiai savo poreikius ir atrasite tai, kas Jums tiks geriausiai.
 • Turime dvipusių tatamių, kuriuos apvertę galėsite naudoti arba viena, arba kita puse.
 • Tatamiai iš mūsų asortimento užtikrina patikimą sukibimą su grindimis, todėl neslysta ir garantuoja patogumą bei saugumą treniruočių metu.

Tatamiai

Ieškote gero tatamio sporto salei ar namuose įrengtai sporto zonai? Esate ten, kur reikia! Aukštos kokybės tatamiai tiks ir sporto salėms, ir namų naudojimui (galite įsirengti sporto erdvę kambaryje, garaže ar kitose patalpose). Tatamiai idealiai tinka tiek grupinių, tiek asmeninių treniruočių vietose, jie labai geras pasirinkimas kloti po treniruokliais, mat efektyviai saugo grindis nuo subraižymų ir kito mechaninio poveikio. Negana to, tatamis mažina vibracijas bei garsą, kas ypač aktualu sporto zonoje.

Tatamiai paprastai turi puzzle tipo kraštus, leidžiančius juos tarpusavyje jungti labai patogiai ir operatyviai. Kadangi danga jungiasi iš atskirų dalių, tai galite ją montuoti kokio tik norite dydžio patalpoje.

Tatamis bus puikus pasirinkimas norint suteikti apsaugą grindims nuo susidėvėjimo, įbrėžimų ir prailginti grindų tarnavimo laiką.

Ši danga idealiai tiks Aikido, Dziudo ir panašaus tipo treniruotėms.

Kam reikalingas sportinis kilimėlis?

Sportiniai kilimėliai dažnam asocijuojasi su patogiu pratimų ant kietų grindų atlikimu, pavyzdžiui, atsilenkimų ir pan. Tačiau sporto kilimėliai atlieka kur kas platesnį funkcijų spektrą. Ši danga bus labai geras pasirinkimas ir pačioms grindims apsaugoti bei ilgiau išlaikyti jų reprezentatyvią išvaizdą.

Kilimėliai sportui tiks daugeliui treniruočių: gimnastikai, jėgos treniruotėms, kovos menams, jogai, tempimo pratimams ir kt. Šis sulankstomas kilimėlis bus nepamainomas atliekant pratimus ant kieto paviršiaus. Priklausomai nuo to, kokio tipo treniruotes propaguojate, rinkitės kilimėlio storį, pavyzdžiui, jogos užsiėmimams geras variantas bus ir plonesnis kilimėlis, jei praktikuojate pilatesą, fitnesą, rinkitės vidutinio storio sporto kilimėlį, o štai įvairiems triukams, intensyvioms treniruotėms, kovos menų, jėgos treniruotėms ir panašiai prioritetą teikite storiems kilimėliams, kurie bus minkšti bei labai patogūs. Tiesa, tokie kilimėliai sportui teiks ne tik komforto, tačiau ir saugumo – neleis paslysti, saugos nuo galimų traumų.

Neslidų paviršių ir puikų sukibimą su grindimis turintys sporto kilimėliai patikimai laikysis savo vietoje, neslidinės, todėl garantuos patogumą treniruojantis. Po treniruokliais esantys kilimėliai pasirūpins treniruoklio stabilumu ir grindų apsauga.

Kiek kainuoja sulankstomi sportiniai kilimėliai?

Kaina labai dažnai yra tas kriterijus, kuris gana svariai prisideda prie pirkimo sprendimo priėmimo. Džiaugiamės galėdami savo asortimente pasiūlyti patrauklų kainos ir kokybės santykį. Sulankstomų kilimėlių kainai daugiausia įtakos turi jų matmenys, storis ir tai, iš kokių medžiagų jie pagaminti. Mūsų pasiūloje sulankstomus kilimėlius sportui galite įsigyti maždaug nuo 150 iki kiek daugiau kaip poros šimtų eurų. Jei norite pirkti pigiau, verta nepraleisti progos, kai šioms prekėms mūsų e. parduotuvėje taikoma akcija – tai šauni galimybė tą patį daiktą įsigyti mažesne kaina ir sutaupyti.

Kodėl verta pirkti internetu?

Jei domina geras sulankstomas sporto kilimėlis ar tatamis, greičiausiai, svarstysite dilemą: vykti į fizines pardavimo vietas ar pirkti internetu. Tačiau jei mėgstate taupyti savo laiką, tuomet pirkimas internetu bus geriausias sprendimas. Pirmiausia, Jums nereikės derintis prie fizinės pardavimo vietos darbo laiko ar strateginės pozicijos – pirksite būdami namuose, darbe ar išvykę, o pirkimui galėsite pasirinkti bet kurį Jums patogų laiką. Pirkdami internetu prie kiekvienos prekės mūsų e. parduotuvėje rasite prekių aprašymus, nurodytą tikslią kainą, nuotraukas, naudojimo rekomendacijas, jei tokios yra. Norimą daiktą įsigysite vos keliais mygtukų paspaudimais. O geriausia ta, kad Jums nereikės sukti galvos, kaip atsiimti savo užsakymą, mat prekes pristatome sklandžiai ir greitai.

Loading...
Loading...
Menu
TOP