produktų

Apie fizinio aktyvumo naudą sporto treneriai kalba nenuilstamai, tačiau pamažu sportinės veiklos privalumus pripažįsta ir vis daugiau į sportą įsitraukiančių mėgėjų. Ne tik per naujuosius metus išsikeliami tikslai, bet ir asmeninis noras jaustis bei atrodyti geriau skatina žmones įsigyti sporto klubo abonementą ar sportine veikla užsiimti tiesiog namuose. Tiesa, norėdami sportuoti namuose įvairiau ir įdomiau turėsite įsigyti sporto inventorių. Juk svarbu ne tik tinkamai nusiteikti ar patogiai apsirengti, bet ir turėti pratimams reikalingą įrangą.

Geriausi pasiūlymai hanteliams

-40 % Smartpost nemokamas pristatymas! Šešiakampiai hanteliai STRONGMAN (1-50kg)
-26 % sandėlyje Hantelių rinkinys SPORTBAY 2 x 15 kg
Olimpiniai, bumper, ketaus svarmenys geriausia kaina!

-56 % Smartpost nemokamas pristatymas! Viniliniai svarmenys SPORTBAY 1.25 - 15kg
-20 % Smartpost nemokamas pristatymas! Olimpiniai gumuoti svarmenys Sportbay® (1.25-25kg)
Profesionalūs ir mėgėjiški grifai

-45 % Tiesus grifas TUNTURI 165cm / 30mm
-39 % sandėlyje Crossfit grifas STRONGMAN 220cm (450kg)
Nuolaidos svarmenų komplektams!

-30 % sandėlyje Body Pump rinkinys Sportbay® Pump set colour (20kg)
-19 % Body Pump rinkinys TIGUAR® Power Gym
Didelis svarsčių pasirinkimas

-64 % Smartpost nemokamas pristatymas! Varžybinis svarstis (gyra) STRONGMAN Premium (8-32kg)
-24 % Smartpost nemokamas pristatymas! Crossfit svarstis (gyra) STRONGMAN 4-32kg
Svarmenų stovai

Traukos rankenos

-26 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Traukos rankenos TUNTURI Strap Handle, pora
-23 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Traukos virvė tricepsui
9.89 12.99
Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Dilbio treniruoklis LIFEMAXX® LMX23


 Mūsų parduotuvėje internetu galite įsigyti ne tik kainos ir kokybės santykį atitinkančią, bet ir įvairiai panaudojamą sportinę įrangą. Viena jų – disko formos svarmenys. Šie gali būti pritaikomi atliekant ne tik rankoms skirtus pratimus su papildomais svoriais, bet ir krūtinės, pilvo preso, dubens, kojų ar sėdmenų raumenims stiprinti. Darant pratimus su svarmenimis, pavyzdžiui, pritūpimus, galima lengviau pajusti, kurios raumenų grupės yra įdarbinamos, ir, ar jos į darbą įtraukiamos taisyklingai. Didesnis svoris padidina bendrą apkrovą, juntamas didesnis pasipriešinimas, tad pratimo atlikimo technika yra lengviau perprantama.

Mūsų svetainėje galite rasti svarmenų, kurie panaudojami pratimams su štanga ir be jos. Štangos svoriai yra pritaikyti sportui su didesniais svoriais, o atskiri, prie štangos nekomplektuojami disko formos svarmenys labiau tinka aerobiniam sportavimui, kurio tikslas ne auginti papildomą raumeninę masę, o paryškinti ar sustangrinti turimas kūno linijas. Taip pat mūsų svetainėje galite rasti ir olimpinį standartą atitinkančių mėtymui skirtų disko formos svarmenų. Pasinaudodami mūsų internetinės parduotuvės siūloma akcija visus šiuos skirtingo tipo sportui reikalingus disko formos svarmenis galite pirkti itin gera kaina.

 

Kokių svarmenų galima rasti mūsų parduotuvėje?

 

Džiaugiamės mūsų parduotuvės klientams galėdami pasiūlyti skirtingų gamintojų sportinę įrangą. Apsilankę mūsų internetinėje svetainėje rasite TREND, SPORTBAY, STRONGMAN, TIGUAR, CROSSMAX bei TUNTURI gamintojų svarmenų.

Ne tik skirtingi prekės ženklai, bet ir platus svarmenų panaudojimas daro mūsų asortimentą įvairiu ir tinkančiu skirtinga fizine veikla užsiimantiems sporto mėgėjams. Štai patys paprasčiausi yra Body Pump svarmenys, tinkantys net ir vaikams. Juk augančiam organizmui fizinės veiklos palaikymas yra itin svarbus. Žinoma, pratimus su svarmenimis vaikams rekomenduojama atlikti tik sulaukus tam tikro amžiaus – tada, kai jų skeletas jau susiformavęs. Taip pat reikia kontroliuoti fizinės apkrovos kiekį, kad augančiam kūnui nebūtų padaryta žalos. Jei sportuojama taisyklingai, su svarmenimis atliekami pratimai padės vaikui tapti sveikesniam ir stipresniam. Pratimai ugdo jėgą bei ištvermę, stiprina vaiko raumenis ir sąnarius, o tai ateityje gali padėti išvengti rimtų traumų ar lūžių. Augant vaiko organizmas susiduria ir su tam tikrais hormonų pokyčiais, lemiančiais kūno masės padidėjimą, o per didelė masė gali vaiko sveikatai ir pakenkti. Dažnai ir pasyvus laisvalaikio leidimas ar mažas fizinis aktyvumas gali turėti įtakos antsvorio atsiradimui, tad bent kelis kartus per savaitę mankštindamasis vaikas gali šiuos pokyčius panaikinti.  Svarbu laiku pastebėti, jei gaunamas fizinis krūvis vaikui yra per didelis, nes tokiu atveju kūnui padaroma žala gali būti didesnė už suteikiamą naudą.

Aerobiniai disko formos svarmenys yra praktiškas pasirinkimas, jie skirti kūno rengybos bei raumenų stiprinimo pratimams. Moterims jie ypatingai praktiški dėl mažo svorio – dažna dailiosios lyties atstovių problema yra baimė priaugti papildomos raumenų masės. Naudojant nedidelio svorio svarmenis to galima išvengti, o būtent aerobiniai Body Pump svarmenys yra skirti jau turimų raumenų ryškinimui, stangresnio kūno puoselėjimui. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš 2 kg, 3 kg ar 5 kg svorio aerobinių svarmenų. Šie aukštos kokybės guminės dangos svarmenys turi dvi rankenas, yra pritaikyti patogiam jų naudojimui. Juos lengva laikyti rankose, o skirtingų svorių svarmenys padengti skirtingos spalvos gumine danga. Jei įsigysite skirtingų svorių svarmenis, keičiant fizinį krūvį pratimų metu bus lengva svorius atskirti. Atitinkamai pagal svorį keičiasi ir produkto kaina. Mažiausio svorio svarmenis galite įsigyti itin pigiai.

 

Gumine danga padengti svarmenys – sportui su štanga ir be jos

 

Patogiam disko formos svarmenų naudojimui be štangos galite įsigyti ir gumuotų svarmenų. Jų masė gerokai skiriasi nuo aerobinių svarmenų masės – siekia net iki 25 kilogramų svorio. Atitinkamai pagal didėjančią apkrovą, kuri atsiranda naudojant šiuos svarmenis, keičiasi ir fizinis krūvis bei treniruočių poveikis jūsų kūno linijoms. Tai intensyvesniam sportui skirta sportinė įranga, kuri gali būti naudojama ir norint sujungti su sunkesniais svarmenimis. Gumuotas svarmenų paviršius padeda įsigytus svorius ilgiau išlaikyti tokios išvaizdos, kokios ir nusipirkote. Sportuojant su didesnio svorio svarmenimis neretai nepavyksta jų padėti ant žemės be didesnio smūgio, kurio metu šie gali nudilti, įtrūkti ar pasidengti kitokiomis smūgio sukeltomis žymėmis. Tai ypatingai aktualu atliekant pratimus su štanga. Negana to, net ir itin atsargus elgesys su šia sporto priemone neapsaugo jos nuo susidėvėjimo. Apsaugą sukuria gumos sluoksnis, saugantis svorį ne tik nuo įbrėžimų, bet ir nuo aplinkos poveikio. Gumos sluoksniu padengti štangos svarmenys ne tokie grubūs prisiliesti, todėl mažėja tikimybė ir jums patiems susižeisti sportuojant su didelio svorio elementais.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti ir nedidelio svorio vinilinių svarmenų. Juodo vinilo sluoksniu dengti svarmenys ne tik atrodo vizualiai gerai, bet ir yra itin patvarūs. Jų svorio amplitudė svyruoja nuo 0,5 kg iki 10 kg.

Metaliniai disko formos svarmenys taip pat sudaro mūsų parduodamų prekių asortimentą. Svarmenys, kurių svoris siekia nuo 0,5 kilogramų iki 2,5 kilogramų svorio parduodami poromis, o didesnio, nuo 5 kilogramų iki 20 kilogramų svorio siekiantys svarmenys parduodami po vieną. Tačiau yra ir tokių metalinių svarmenų, kurie, nepriklausomai nuo svorio parduodami tik poromis Kartu jungiant sunkesnius diskus ant štangos galima sukurti asmeninį svarmenų rinkinį, padėsiantį sustiprinti įvairias raumenų grupes. Šių metalinių disko formos svarmenų paviršius yra padengtas milteliniais dažais, o šie lengvai nenusilupa, todėl galėsite džiaugtis kokybiška sportine įranga.

 

Olimpinius standartus atitinkantys svarmenys varžyboms

Mūsų puslapyje galite įsigyti ir varžybose panaudojamus mėtymui skirtus svorius. Bumper kietos gumos olimpinio standarto mėtymui tinkamų svarmenų svorių yra nuo 5 kg iki 25 kg svorio. Parduodami svarmenys yra su chemiškai surištais plieniniais žiedais. Naudodami juos galite būti ramūs, kad nepadarysite didelės žalos grindų dangai, nes mėtymui skirtų svorių sudėtyje nėra metalo. Tarp parduodamų prekių rasite ir kitų varžyboms tinkamų – Fraction – svarmenų.  Tai ganėtinai pigūs frakciniai diskai, tinkami užsiimant ir sunkiaja atletika. Šiai sričiai panaudoti yra tinkami ir poliuretaniniai diskai. Apie poliuretano panaudojimą, tikėtina, yra girdėję ir sportu neužsiiminėjantys. Ši medžiaga yra naudojama automobilių pramonėje bei aviacijoje – patvari bei ilgaamžė priemonė užtikrina saugų transporto naudojimą. Iš šios medžiagos pagaminti svoriai taip pat yra itin patvarūs, tvirti, ir, dėl tos pačios priežasties, truputį brangesni. Būtent poliuretanu yra dengtos ir mūsų parduotuvėje randamų svorių šerdys, o tai tampa nenuginčijamu patikimumo garantu. Poliuretaninių svorių plokštės turi tris specialiai profiliuotas papildomas rankenas, todėl yra patogios laikyti rankose. Jos taip pat tinkamos tvirtinti prie įvairių olimpinių grifų. Ruošdamiesi varžyboms su mūsų parduotuvėje siūloma įranga galėsite būti ramūs, jog jūsų įsigytos prekės yra kokybiškos ir atitinka visus olimpinius standartus.

Pilnam komplektui – ir grifai svarmenims

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti ir tų pačių prekės ženklų grifų svarmenims. Turime grifų, galinčių atlaikyti net maksimaliausią, 750 kilogramų apkrovą. Skirtingo ilgio bei diametro grifai padės jums susikomplektuoti skirtingų svorių svarmenų komplektą. Parduotuvėje rasite ir papildomų, komplektui surinkti skirtų priemonių – lengvą ir kompaktišką olimpinės štangos užraktą ar štangos paminkštinimą, skirtą kaklo, pečių ar kitų treniruojamų kūno vietų apsaugai.

 

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP