SPORTUOK yra sporto, turizmo ir aktyvaus laisvalaikio prekių parduotuvė, kurioje rasi naujausias ir populiariausias sporto bei laisvalaikio priemones.

Mūsų misija - sudaryti sąlygas TAU, mielas drauge, gerinti savo fizinę būklę ir sveikatą kokybiškomis, paprastomis bei itin veiksmingomis priemonėmis. Siekdami šio tikslo, nuolatos atnaujiname savo prekių asortimentą, įtraukdami į jį vietinių ir užsienio gamintojų produktus, kuriems būdingas geriausias kainos ir kokybės santykis.

Mūsų vertybės:

Profesionalumas - esame namų fitneso ekspertai;

Greitas aptarnavimas - prekes, esančias mūsų sandėlyje, pristatysime tau per  vieną darbo dieną;

Individualus požiūris į klientą - esi mums vienintelis ir nepakartojamas, tad pasiūlysime labiausiai tavo poreikius atitinkantį produktą.

Mūsų vizija - sparčiausiai auganti internetinė sporto ir aktyvaus laisvalaikio prekių parduotuvė Lietuvoje, turinti labiausiai patenkintus klientus!

Mes ne tik pateiksime tau patraukliausią pasiūlymą, bet taip pat užtikrinsime geriausią aptarnavimą:

- atsiskaityti už prekes gali grynaisiais, kortele, bankiniu pavedimu;

- prieš įsigydamas prekę, pas mus gali gauti profesionalią konsultaciją, internetu ar telefonu;

- prekes, esančias sandėlyje, pristatysime tau per vieną darbo dieną į namus arba siuntų tašką. Taip pat užsakymą gali atsiimti mūsų sandėlyje.

Ištyrinėk SPORTUOK siūlomas prekes ir tu būtinai sugrįši ieškodamas naujausių mūsų pasiūlymų!

 


PAŽADAME:

  • Geriausią pasiūlymą. Jei rasi geresnį, pranešk mums ir mes pateiksime tau dar palankesnį variantą!
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantiją. Beveik visoms prekėms, kurias rasi mūsų parduotuvėje, taikoma 14 dienų grąžinimo garantija. Prekės turėtų būti nenaudotos, originalioje nepažeistoje pakuotėje, nepažeistos prekinės išvaizdos, su pirkimą patvirtinančiu dokumentu (sąskaita), ir mes grąžinsime tau  sumokėtus pinigus arba, jei pageidausi, pakeisime kita preke.
  • 100% mokėjimo saugumo garantiją: Mes naudojame elektroninės prekybos srityje jau standartu tapusią SSL technologiją, todėl visa mokėjimų informacija yra užšifruojama. Tai reiškia, kad niekas niekada negalės pasinaudoti tavo asmeniniais duomenimis, ir tau niekada neteks nerimauti dėl savo mokėjimų saugumo.
  • Gaminio garantiją. Visoms mūsų parduodamoms prekėms taikoma gamintojo garantija (iki 3 m.; skirtingų gaminių garantijos terminai būna skirtingi).
  • Garantuojame aukštą aptarnavimo kokybę. Nuo prekės pardavimo iki produkto aptarnavimo po pardavimo: kiekviename šio proceso etape siūlome savo pagalbą ir draugišką bendravimą.

 

SPORTUOK
www.sportuok.lt
Kirtimų g. 47 / 3C
02244Vilnius,
Lietuva
info@sportuok.lt

UAB „Geras sportas“
Įmonės kodas: 303464471
PVM mokėtojo kodas.: LT100009024817
A/S: LT62 7300 0101 4116 0615
Bankas: AB „Swedbank“
 

Menu
TOP