1 / 3
31 produktų

 Ieškote svarmenų komplekto savo treniruotėms? Konkurencingos kainos, akcijos, kokybiški svarmenys ir profesionali konsultacija mūsų elektroninėje parduotuvėje.

-42 % sandėlyje Body pump rinkinys VIVID Pump Set 20kg
-36 % sandėlyje Body pump rinkinys TUNTURI 20kg
41.79 65.99
-33 % sandėlyje Body Pump rinkinys Sportbay® PRO (20kg)
-30 % sandėlyje Body Pump rinkinys Sportbay® Pump set colour (20kg)
-17 % sandėlyje Štangų su hanteliais ir svarmenimis komplektas 108kg
-22 % Olimpinis rinkinys TUNTURI 100/140kg
Nuo 307.99 396.27
-19 % Body Pump rinkinys TIGUAR® Power Gym
-18 % Svarmenų rinkinys GYMSTICK 60 KG SET


Kodėl surenkamų svarmenų rinkinys naudojamas treniruočių metu yra reikalingas jūsų kūnui?

Besidomintys didesnės fizinės apkrovos treniruotėmis neretai ieško ir papildomos sportinės įrangos. Itin naudinga sportinei veiklai skirta preke gali tapti papildomi treniruočių metu naudojami svarmenys. Šie gali būti pritaikomi atliekant ne tik rankoms skirtus pratimus su papildomais svoriais, bet ir krūtinės, pilvo preso, dubens, kojų ar sėdmenų raumenims stiprinti. Darant pratimus su svarmenimis, pavyzdžiui, apatinei kūno daliai stiprinti skirtus pritūpimus, galima lengviau pajusti, kurios raumenų grupės yra įdarbinamos. Jaučiant padidėjusį tam tikrų kūno vietų krūvį galima lengvai nustatyti ir tai, ar jos į fizinį darbą yra įtraukiamos taisyklingai. Didesnis svoris padidina bendrą apkrovą, juntamas didesnis pasipriešinimas, tad pratimo atlikimo technika yra kur kas lengviau perprantama. Mūsų svetainėje galite rasti svarmenų, kurių rinkiniai parduodami ypač patrauklia kaina. Svarmenų komplektas, parduodamas mūsų sportinių reikmenų parduotuvėje, yra sudarytas iš štangos, įvairių diametrų, svorių bei tipų svarmenų ir apsauginių užraktų.

Kodėl svarmenų komplektai yra praktiški?

Šioje internetinėje sporto reikmenų parduotuvėje įsigytas svarmenų komplektas gali tapti itin praktišku jūsų sportinės rutinos elementu. Iš rinkinyje randamos štangos ir papildomų, skirtingo svorio svarmenų galima susikomplektuoti sportui su didesniais svoriais pritaikytą štangą, o dauguma komplektą sudarančių diskų yra tinkami ir atskiram jų naudojimui nekomplektuojant šių prie grifo. Tokie svarmenys turi dvi rankenėles, kurios sportinę reikmę leis patogiai paimti į rankas. Turėdami tokį rinkinį visuomet būsite pasiruošę skirtingo intensyvumo treniruotėms ar be rūpesčių galėsite keisti vienos treniruotės intensyvumą naudojant skirtingo svorio, su štanga ar be jos paimamus svarmenis. Svarbu paminėti, kad šie rinkiniai užtikrina saugų įrangos naudojimą ne tik dėl tvarių svorių tvirtinimui skirtų detalių, bet ir dėl prie kai kurių štangų tvirtinamų putų polistirolo apsaugų kaklui. Tai padės išvengti sunkių kūno sutrenkimų ir mėgautis sporto teikiama nauda.

Kokių svarmenų rinkinių galima rasti mūsų parduotuvėje?

Apsilankę šioje svetainėje rasite plačią įvairių gamintojų pasiūlą. TREND, SPORTBAY, TIGUAR, TUNTURI, STRONGMAN – tai pagrindiniai mūsų svarmenų rinkinių gamintojų ženklai. Kiekvienas jų specializuojasi į skirtingo poreikio rinkinių gaminimą, todėl tikimės, kad kiekvienas puslapyje apsilankęs klientas ras būtent tokią prekę, kokios ir ieško.

Svarmenų rinkinius galima rinktis ne tik pagal jų kainą, bet ir bendrą svorį. Mažiausi, 18 kilogramų svorio rinkiniai tiks sąlyginai mažesnio fizinio krūvio treniruotėms, o didžiausio, 150 kilogramų svorio komplektai sukurs tinkamą atmosferą profesionaliems sportininkams, gerai žinantiems savo galimybių ribas.

 

Loading...
Loading...

Loading...
Filters Menu
TOP