1 / 9
104 produktų

Tvarka sporto salėje ar namų sporto erdvėje suteikia ne tik estetikos įspūdį, tačiau ir treniruotes daro efektyvesnes, kadangi visos priemonės yra paruoštos ir sudėtos patogiai, tad vos prireikus jas galite imti ir treniruotis. Prie to reikšmingai prisideda stovai hanteliams, štangoms, svarmenims, svarsčiams ir pan. Jei kaip tik tokio dairotės dabar, siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą ir išsirinkti tai, kas geriausiai tinka Jums.

-33 % sandėlyje Stovas svarsčiams (giroms) GYMSTICK
359.00 539.00
-30 % sandėlyje Štangos stovai GYMSTICK Press & Squat Stand
-26 % sandėlyje Hantelių stovas TUNTURI
208.99 284.00
-25 % sandėlyje Hantelių stovas TUNTURI Prof 3 Level
-24 % sandėlyje Stovas štangai Tesiro ekstra
104.99 139.00
-19 % sandėlyje Stovas GYMSTICK SQUAT STANDS PRO
399.99 499.00
-14 % sandėlyje Olimpinių svarmenų stovas RAW FITNESS
-9 % sandėlyje Fiksuotų štangų stovas LIFEMAXX LMX1069
-9 % sandėlyje Grifų kabykla TIGUAR
79.90 88.00
-9 % sandėlyje Papildoma lentyna BODYSOLID stovui GDR60
-7 % sandėlyje Stovas hanteliams BODYSOLID 2 Tier Pro
-7 % sandėlyje Stovas hanteliams BODYSOLID Vinyl 12pair


Stovai ir laikikliai mūsų asortimente

Mūsų pasiūloje galite rinktis iš plačios įvairovės stovų, kurie idealiai tiks tiek erdvioms, tiek mažoms sporto salėms ar kompaktiškoms sporto zonoms namuose.

Štangų stovai

Skirtingo dizaino ir matmenų štangų stovai suteiks progą išsirinkti labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius. Mūsų asortimente rinkitės tik itin tvirtų rėmų stovus štangoms, kurie žavės patvarumu ir ilgaamžiškumu. Ant sienos tvirtinamas štangos stovas padės taupyti erdvę. Jei tvirtinti ant sienos galimybės nėra, puikiai tiks ir kompaktiškas vertikalus štangos laikiklis, talpinantis nemažai štangų ir užimantis labai mažai vietos.

Hantelių stovai

Skirtingos formos ir kiti dizaino ypatumai leis atrasti tinkamiausią pagal tai, kiek vietos jam turite ir kiek porų hantelių norite sutalpinti. Siūlome tvirtus, profesionaliai suprojektuotus metalinius stovus.

Mūsų pasiūloje yra ir reguliuojamo svorio hantelių stovas.

Svarmenų stovai

Plieniniai ar iš kitų patvarių medžiagų pagaminti svarmenų stovai talpins didelį jų skaičių. Patogūs, neužimantys daug vietos. Atkreipkite dėmesį į maksimalią apkrovą, kokio diametro svarmenims tinka ir kiek vietos užima. Jei svarbus mobilumas, mūsų asortimente rasite ir stovus su ratukais.

Pasiūloje yra ir olimpinių svarmenų stovas su ratukais, labai patogus naudoti.

Grifų stovai

Kompaktiški grifų stovai leis efektyviai taupyti erdvę ir suteiks tvarkos bei patogumo. Atsižvelkite į matmenis, kiek grifų telpa ir tai, kokio diametro grifams stovas yra skirtas. Galite rinktis pastatomą, o jei yra poreikis taupyti grindų plotą, puikiai tiks sieninis.

Svarsčių stovai

Svarsčiams (giroms) skirti stovai leis vienoje vietoje tvarkingai laikyti skirtingų svorių svarsčius. Sprendimas suteiks tvarkos įspūdį, estetikos. Mūsų asortimente parduodami stovai pelno simpatijas dėl labai tvirto konstrukcijos, stabilumo.

Pasiūloje internetu rasite tiek mėgėjams namuose, tiek sporto salėms skirtus stovus gera kaina. Pigiausių stovų kainos startuoja maždaug nuo 100 eurų, o brangiausi kainuoja arti tūkstančio. Sutaupyti ir mokėti pigiau leidžia akcijos, kurios neretai taikomos mūsų e. parduotuvėje. Tad sekite asortimentą ir nepraleiskite progos sutaupyti bei pirkti mažesne kaina.

Loading...
Loading...

Loading...
Filters Menu
TOP