1 / 10
148 produktų

Elastinės pasipriešinimo juostos yra puiki priemonė raumenims, mobilumui, lankstumui lavinti. Neužima daug vietos, todėl juostas galite visada turėti su savimi. Juostos ypač mėgstamos prfesionalių sportininkų fiziniam parengimui. Mūsų asortimente rasite SPORTBAY, AIREX, BOSU, SISSEL®, TIGUAR, TUNTURI gaminius.

-20 % Smartpost nemokamas pristatymas! Čiurnos dirželis TUNTURI Ankle Strap Black
-63 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Mini juostų rinkinys Fit+ Mini bands set
-60 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Sportbay® Booty bands
9.99 24.99
-60 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Sportbay® Booty bands Grey
9.99 24.99
-54 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Elastinių juostų rinkinys Sportbay "Fitness Loop"
-50 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Inkaras juostos tvirtinimui prie durų SPORTBAY
-41 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Pasipriešinimo juostų rinkinys TUNTURI Multi Set
-41 % Smartpost nemokamas pristatymas! Elastinė juosta - kilpa SPORTBAY Pro
-40 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje "Body-Solid Tools" mini juosta - geltona (labai lengva)
-40 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Elastinių juostų rinkinys TUNTURI, Hard
-40 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Mini juostų rinkinys TUNTURI 5vnt
-40 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Espanderis GYMSTICK Exercise Tube Set (3-in-1)


Kokioms treniruotėms reikalingos elastinės pasipriešinimo juostos?

Fizinio aktyvumo keliama nauda sveikatai nenuginčijama. Užsiimdami nors ir pačia paprasčiausia fizine veikla gerinate savo bendrą nuotaiką, fizinį pasirengimą bei stiprinate imunitetą. Turbūt kiekvienas mėgstantis sportuoti gali pastebėti ryškius nuotaikos skirtumus po treniruotės ir prieš ją, todėl supranta, kad net ir esant itin blogam nusiteikimui šis akimirksniu gali pasikeisti po fizinės veiklos. Dėl profesionalios sportinės įrangos, noro pakeisti aplinką ar padirbėti su savo sritį išmanančiu treneriu daugelis sportuoti eina į sporto salę, tačiau tai kuo puikiausiai galima daryti ir namų sąlygomis. Neturint jokios sportui skirtos įrangos kokybišką ir efektyvią treniruotę galima atlikti ir tik su sportiniu kilimėliu, tačiau norint apšilimą paversti daugiau raumenų grupių į darbą įtraukiančiu procesu rekomenduojama padidinti apkrovą – šiam tikslui puikiai tiks pasipriešinimo gumos, kurios lengvai susilanksto, todėl vietos ir naudingumo atžvilgiu kartais gali būti naudingesnės ir už hantelius. Žinoma, visuomet skatiname įvertinti asmeninius poreikius prieš įsigyjant bet kokią sportinę įrangą. Elastinė juosta savo veikimo principu yra panašios į hantelius todėl, kad kylant pasipriešinimui sunaudojama beveik tiek pat jėgos, kiek ir siekiant papildomo svorio pasipriešinimui įveikti. Priklauso, koks svoris ir kokio pasipriešinimo juosta yra naudojama, tačiau įsigijus šią sportinę reikmę namų sąlygomis galima atlikti sporto salės galimybėms skirtus alternatyvius pratimus. Šią sportui naudojamą prekę kviečiame nedidele kaina įsigyti ir internetu mūsų sportinių reikmenų parduotuvėje.

Kokių elastinių pasipriešinimo juostų galite įsigyti mūsų parduotuvėje?

Mūsų sportinių reikmenų parduotuvėje rasite nemažai skirtingų gamintojų siūlomų elastinių pasipriešinimo juostų. Tai SPORTBAY, AIREX, BOSU, SISSEL®, TIGUAR ir TUNTURI gamintojų siūlomos prekės, vertinamos ne tik profesionalaus sporto mėgėjų, bet ir pradedančiųjų.

Kokioms treniruotėms tinka guminės elastinės juostos?

Guminės elastinės juostos, dar kitaip vadinamos kilpomis, dažniausiai yra parduodamos komplektais. Rinkinius sudaro skirtingų pasipriešinimo tipų elastinės juostos, kurių kiekviena yra skirtingos spalvos. Taip galėsite lengvai keisti gumas pagal atliekamo pratimo tipą treniruočių metu ir nesusimaišysite, nes pasipriešinimo gumos atrodys ne vienodai. Rinkiniai yra itin praktiškas pasirinkimas. Turint omeny tai, kad guminės juostos kainos nėra labai didelės, kelias skirtingo pasipriešinimo gumas turėti vienoje vietoje jums pravers dėl įvairesnių treniruočių galimybių. Šia sportine reikme galėsite dalintis ir su kitais namuose ar artimoje aplinkoje sportuojančiais asmenimis, o tai taip pat yra didelis pliusas. Pavyzdžiui, jei sportuojate poroje, tikėtina, kad dailiosios lyties atstovei prireiks mažesnio pasipriešinimo juostos nei panašius pratimus atliekančiam vaikinui. Pirkdami skirtingiems interesams pritaikytus rinkinius būsite garantuoti, kad ir minimali, ir maksimali pasipriešinimo jėga bus išnaudota. Pačios pasipriešinimo jėgos yra klasifikuojamos į kelis skirtingus tipus: lengvo pasipriešinimo, vidutinio pasipriešinimo, stipraus pasipriešinimo ir ypač stipraus pasipriešinimo jėgas. Atitinkamai pagal pasipriešinimo jėgos tipą išsirinksite, kurios guminės juostos labiau bus tinkamos lengviems, reabilitacijai po sunkių traumų skirtiems pratimams, kvėpavimo ar kitiems sveikatingumo pratimams atlikti. Silpnos pasipriešinimo jėgos guminės juostos ypač tinkamos aerobiniams pratimams atlikti. Šiuos dažniau renkasi moterys, treniruočių metu vengiančios didelės fizinės apkrovos. Didesnė apkrova gali paskatinti raumeninės masės augimą, o vykstant šiam procesui atitinkamai keisis ir kūno proporcijos. Moterys, norinčios ne užsiauginti papildomus raumenis, o sustiprinti jau esamus, renkasi būtent aerobikos treniruotes. Įsigijusios šiuos guminių elastinių juostų rinkinius jos tikrai nepasigailės.

Kuo tekstilinės pasipriešinimo juostos yra pranašesnės už gumines?

Taip pat yra ir tekstilinių pasipriešinimo juostų. Lyginant su guminėmis juostomis šios yra kiek tvirtesnės, neturi specifinio gumos kvapo, yra malonios liestis rankomis, tačiau jų panaudojimas taip pat yra skirtingas.

Guminių elastinių juostų yra ne tik skirtingų pasipriešinimo jėgos tipų, bet ir įvairių matmenų. Atitinkamai pagal matmenis vienos juostos gali būti siauresnės, o kitos platesnės. Renkantis jūsų poreikius atitinkančius juostų rinkinius rekomenduojame atsižvelgti ir į šiuos pločio parametrus.

Elastinės juostos su rankena tinka didesnio intensyvumo treniruotėms

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite juostų ir su rankena. Dažniausiai tokios juostos būna skirtos rankų, krūtinės, nugaros ar kitiems viršutinės kūno dalies pratimams atlikti. Elastinės pasipriešinimo juostos su rankena yra ir gerokai sunkesnės. Pavyzdžiui, mūsų siūlomų juostų svoris gali siekti nuo 2,5 kilogramų iki 12,5 kilogramų. Skirtingo svorio juostos taip pat būna skirtingų spalvų, kad treniruotės metu keičiant svorį nebūtų sudėtinga šias atskirti. Įsigiję elastinių pasipriešinimo juostų su rankena rinkinį galėsite atlikti net daugiau nei 140 skirtingų pratimų. Šios juostos sveria gerokai daugiau, nei guminės ar tekstilinės, todėl gali būti skirtos sudėtingesnėms, raumenų masės auginimui, ištvermei tobulinti skirtoms treniruotėms. Atsižvelgdami į savo kūno galimybes treniruotės metu galite naudoti ir daugiau nei vieną elastinę gumą. Derindami skirtingus svorius atliksite jums tinkamiausius sportinės rutinos pratimus.

 

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP