1 / 3
25 produktų

Užsiėmimai ant bėgimo takelių yra laikomi vienu efektyviausiu riebalų deginimo būdų. Taip yra dėl fiziologinių priežasčių: bėgdamas sportininkas perkelia savo kūną erdvėje, o tai maksimaliai pagreitina medžiagų apykaitos procesus, sudegina kalorijas ir sustiprina organizmą.

-41 % sandėlyje Bėgimo takelis TUNTURI Performance T60
-38 % sandėlyje Bėgimo takelis TUNTURI COMPETENCE T10
-36 % sandėlyje Bėgimo takelis TUNTURI Competence T90
1,999.00 3,139.00
-36 % sandėlyje Bėgimo takelis TUNTURI PEFORMANCE T50
999.99 1,569.00
-35 % sandėlyje Lubrikantas bėgimo takeliams TUNTURI T-LUBE 200ML
-33 % sandėlyje Bėgimo takelis TUNTURI Cardio Fit T30
-33 % sandėlyje Bėgimo takelis TUNTURI FitRun 90i PRO
999.00 1,499.00
-32 % sandėlyje Bėgimo takelis TUNTURI Cardio Fit T40
-31 % sandėlyje Bėgimo takelis TUNTURI Cardio Fit T10
-28 % sandėlyje Bėgimo takelis GYMSTICK Walking Pad
499.00 699.00
-24 % sandėlyje Profesionalus bėgimo takelis GYMSTICK PRO 10.0


Kokia yra bėgimo takelių nauda?

 

Neretai ryte atsibudę jaučiamės ne tokie žvalūs, kokie tikimės, jog būsime dienos pradžioje, krenta energijos kiekis bei motyvacija. Dėl prastos nuotaikos ir nuovargio tampa sudėtinga atlikti paskirtas užduotis darbe ar įprastus kasdienius buities darbus. Rūpinimasis sveikatingumu bei fizine forma ne tik padeda atrodyti geriau bei jaustis patikimiau, bet ir užtikrina gerą savijautą. Sveikatingumo sąvoką kiekvienas suprantame skirtingai – juk sveikos gyvensenos recepto, tinkančio kiekvieno organizmui ir dienotvarkei nėra. Sporto ir fizinio pasirengimo specialistai sako, jog didžiąją dalį sveikos gyvensenos sudaro visavertė mityba, tačiau ne mažiau svarbią vietą užima ir judėjimas. Šios, technologijų eros, metu itin daug laiko praleidžiame prie kompiuterio ar telefono. Darbo, mokymosi ar laisvalaikio metu sėdint prie šių technologijų mūsų galimybė judėti yra apribojama. Norint sumažinti šią organizmui daromą žalą galima pradėti nuo paprasčiausių veiksmų – rytinės mankštos vos atsikėlus ar pasivaikščiojimo lauke. Norintiems šiek tiek daugiau energijos reikalaujančios fizinės veiklos puikiai tinka bėgimas. Ši veikla ne tik padeda reguliuoti bendrą kūno masę, bet yra naudinga ir daugeliu kitų, išoriškai sunkiau pastebimų procesų atžvilgiu. Bėgimas vienareikšmiškai prisideda prie fizinio pasirengimo gerinimo, didina ištvermę, stiprina imunitetą, širdies ir kraujagyslių veiklą bei turi teigiamos įtakos centrinei nervų sistemai. Užsiimant šia fizine veikla galima užsibrėžti asmeninių sportinių tikslų, tačiau galima tai daryti ir tik dėl asmeninės sveikatos gerinimo. Svarbiausia, ką reikia padaryti prieš pradedant užsiimti šia veikla – pasirūpinti tinkama apranga, avalyne ir technika, jei tai darysite ne lauke, o namie. Bėgimo takeliai šioje situacijoje jums tikrai pravers. Tai naudingas treniruoklis norintiems įsigyti profesionalios sportinės įrangos namams – jau turimai sporto salei papildyti ar tiesiog norint didinti savo fizinį aktyvumą neišėjus į lauką. Tai praktiškas būdas ir laiko taupymo atžvilgiu, nes sportine veikla galėsite užsiimti neišeidami iš namų ar esant prastesniam orui lauke.

 

Parduodami bėgimo takeliai mūsų asortimente

Mūsų internetinėje parduotuvėje jūsų laukia geriausi profesionalūs bėgimo takeliai pasiekiama kaina. Čia apsilankę galėsite įsigyti bėgimui ir ėjimui skirtą sportinę įrangą pigiau. Siūloma akcija suteikia išskirtinę galimybę namuose įsirengti fiziniam aktyvumui skirtą kampelį ar didesnę erdvę.

Galite rinktis iš skirtingų bėgimo takelių asortimento, kuriame yra įvairaus svorio apkrovoms skirtos įrangos. Turime bėgimo takelių, galinčių atlaikyti nuo 100 iki 165 kilogramų vartotojo kūno masės. Taip pat skiriasi treniruočių programų skaičius, pagal kurias galima išsirinkti labiausiai asmeninius poreikius bei tikslus atitinkantį takelį. Pavyzdžiui, 3 treniruočių programas turintis treniruoklis puikiai tiks pradedantiesiems. Kiek daugiau – 12 treniruočių programų – turintis takelis tiks vartotojams, norintiems įvairesnių treniruočių galimybių. Ir 3, ir 12 treniruočių programas turintys takeliai suteikia besinaudojančiajam galimybę reguliuoti greitį nuo 1 iki 12 kilometrų per valandą. Sportuojantys profesionaliai gali įsigyti ir net 41 ar 44 treniruočių programas turinčius treniruoklius. Šių išvystomo greičio amplitudė dar platesnė – nuo 0,8 iki 16 kilometrų per valandą. Yra bėgimo takelių, išvystančių ir 24 kilometrų per valandą greitį. Šį greitį įrangai išvystyti padeda galingas pramoninis kintamosios srovės variklis. Tai profesionali sportinė įranga, skirta universaliam panaudojimui – ne tik pradedantiesiems, bet ir bėgimo entuziastams.  Atitinkamai keisdami išvystomą greitį galite ir patys keisti savo judėjimo tipą nuo ėjimo iki bėgimo. Pasirinkę mažiausią vystomą greitį galėsite lengvai apšilti, o palaipsniui jį didindami padidinsite ir fizinį krūvį, tad toks bėgiojimas nedarys jokios žalos jūsų sveikatai.

Bėgimo takeliai yra itin patogūs sportuojantiems dėl daugybės priežasčių. Kiekvienai treniruotei svarbu nusistatyti tinkamą, jūsų galimybėms pritaikytą laiko trukmę. Nuo jos priklausys ne tik sudeginamų kalorijų skaičius, bet ir treniruočių programos pasirinkimas. Visa laimė, kad laiko sekti jums patiems nereikės – mūsų parduodami bėgimo takeliai turi įmontuotą LCD monitorių su įvairiais parametrais. Naudodamiesi šiuo monitoriumi pasirinksite skirtingas treniruočių programas, lengvai matysite treniruotės trukmę, greitį, sudeginamas kalorijas ar galėsite įvesti savo asmeninius kūno rodmenis, padėsiančius automatiškai pritaikyti jums tinkantį bėgimo ar ėjimo režimą. Į šią sportinę įrangą įmontuotos rankenėlės padės jums išmatuoti širdies susitraukimų dažnį. Ši funkcija svarbi ne tik norint sekti, kiek riebalų sudeginama treniruotės metu, bet ir stebint jūsų asmeninę savijautą. Bet kokios sportinės veiklos metu yra svarbu neperžengti savo galimybių ribų – juk fizinis aktyvumas turi stiprinti sveikatą, o ne jai kenkti. Būtent dėl šio tikslo dauguma bėgimo takelių turi ir galimybę pajungti kardio diržą. Naudodami kardio diržus jūs sužinosite ar dedate optimalias pastangas bei ar treniruotė jums yra saugi.

Kaip išsirinkti bėgimo takelį?

Galite rinktis ir iš skirtingų tipų bėgimo takelių – pagal gamintoją, sulankstomą, elektrinį ar mechaninį. Mūsų parduotuvėje siūloma įsigyti populiaraus „Tunturi“ bei „NPG“ gamintojų bėgimo takelius. Į elektros srovės lizdą įjungti elektriniai bėgimo takeliai jums užtikrins itin paprastą takelio naudojimą, nes treniruotės metu pasirinkta programa automatiškai reguliuos takelio greitį, prie kurio jums reikės prisitaikyti. Mechaninio takelio veikimo principas kiek kitoks. Jis veikia neįjungtas į elektros srovės lizdą, todėl išvystomas greitis priklauso nuo jūsų įdedamų pastangų. Automatiškai greičio sumažėjimas pasijus jums pavargus, tuomet ir takelio greitis bus mažesnis. Pagalvokite apie savo poreikius, konsultuokitės su mūsų specialistais ir rasite sau tinkamiausią bėgimo takelį.

Mobilūs ir kompaktiški bėgimo takeliai namams 

Įsigyjant bet kokius namams skirtus sunkesnius, daug vietos užimančius daiktus – baldus, buitinę ar techninę įrangą – jaudinamės, kad šiuos bus sunku perkelti iš vienos vietos į kitą arba, kad perkeldami juos sugadinsime grindų dangą. Mūsų parduotuvėje prekiaujami bėgimo takeliai turi transporto ratukus priekyje, kurie padės lengvai perkelti šią sportinę įranga iš vienos namų vietos į kitą be paliekamos žalos grindiniui. Be to, bėgimo takeliai lengvai susilanksto, todėl juos galima nesunkiai transportuoti net ir be įmontuotų ratukų. Jei baiminatės, kad šis pirkinys jūsų namuose užims daug vietos, to galima išvengti. Lengvai sulanksčius bėgimo takelį jį galėsite padėti į atokesnę, mažiau dėmesį traukiančią vietą iki kitos treniruotės. Parduodamų bėgimo takelių svoris ganėtinai skirtingas – galima išsirinkti nuo 30 iki 80 kilogramų sveriančius treniruoklius. Žinoma, galimybė bėgimo takelį transportuoti priklausys ir nuo jo svorio, todėl pagal poreikius rinkdamiesi atsižvelkite ne tik į įrangos profesionalumą, bet ir į jos praktiškumą bei kompaktiškumą. Jei neturite galimybės užsisakytos sportinės įrangos atsigabenti į norimas patalpas, mūsų parduotuvė siūlo šią paslaugą atlikti už jus. Paslaugai taikomas papildomas mokestis.

Dauguma mūsų parduotuvėje prekiaujamų bėgimo takelių turi papildomų funkcijų, padarančių vartotojams šį sportą kur kas lengvesniu. Turbūt nekyla abejonių, kad svarbiausia treniruotės metu palaikyti kūno skysčių balansą, todėl vanduo turėtų būti jums pasiekiamas visos fizinės veiklos metu. Mūsų siūlomi bėgimo takeliai turi įmontuotą butelio laikiklį, į kurį įdėta gertuvė ar vandens buteliukas bus lengvai pasiekiamas ranka bet kada, kai tik norėsite atsigaivinti. Tai neatsiejama sėkmingos treniruotės dalis. Nors šioje sportinėje įrangoje įmontuotas LCD monitorius turi kone visus svarbiausius parametrus, dažnai prireikia ir papildomų, esančių mobiliajame telefone ar planšetėje. Šių priemonių sportuojantiems gali prireikti net ir ne su sportu susijusiems tikslams – kartais dėl darbo reikalų ar laukiant svarbaus skambučio yra svarbu, kad mobilusis telefonas būtų mūsų akiratyje. Taip pat, produktyvesnei treniruotei bei geresnei bendrai nuotaikai sukurti klausomės muzikos ar paprasčiausiai sekame treniruotės rezultatus telefono programėlėje. Dėl visų šių tikslų telefono ar planšetės laikiklis, įmontuotas mūsų bėgimo takeliuose, yra naudinga funkcija kiekvienam sportuojančiam. Naujesni bėgimo takeliai turi ir „Bluetooth“ programą, padedančią paprasčiau naudotis papildoma įranga.

Klientų atsiliepimai

Įsigyjant brangesnę sportinę įrangą gali kilti įvairių minčių, dvejonių, ar įsigyta prekė atitiks visus lūkesčius, bus kokybiškai pagaminta ir atitinkanti sumokėtą kainą. Mūsų parduotuvėje prekėms yra suteikiama garantija, tačiau ne mažiau reikšmingi yra ir jūsų atsiliepimai. Jūsų palikti atsiliepimai padės naujiems mūsų parduotuvės klientams apsispręsti dėl visų kylančių klausimų ir, galbūt, paskatins juos naudotis mūsų siūloma sportine įranga savo asmeniniams sveikatingumo ar fizinio lavinimo rezultatams siekti. Atsiliepimų skiltis yra svarbi ir kolektyvo darbo rezultatams įvertinti, todėl kviečiame nelikti abejingais pasidalinti savo įspūdžiais po apsipirkimo mūsų parduotuvėje.

 

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP