1 / 5
50 produktų

Svarsčiai yra vienos populiariausių priemonių treniruoti raumenis, dailinti kūno linijas, didinti ištvermę, lavinti koordinaciją ir pan. Ieškantiems girų patrauklia kaina siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą.

-60 % sandėlyje Vinilinis Svarstis SPORTBAY 6Kg

Vinilinis Svarstis SPORTBAY 6Kg

7.99 20.45
-58 % sandėlyje Vinilinis Svarstis SPORTBAY 2Kg

Vinilinis Svarstis SPORTBAY 2Kg

4.49 10.95
-58 % sandėlyje Vinilinis Svarstis SPORTBAY 8Kg

Vinilinis Svarstis SPORTBAY 8Kg

9.99 23.99
-50 % sandėlyje Vinilinis Svarstis SPORTBAY 4Kg

Vinilinis Svarstis SPORTBAY 4Kg

5.99 11.99
-46 % sandėlyje Svarsčių rinkinys SPORTBAY (2, 4 ir 6 kg)
-44 % sandėlyje Svarsčių (girų) Rinkinys SPORTBAY (4, 6 ir 8 kg)
-37 % Ketaus svarstis(gyra) TIGUAR RAW 4-24kg

Ketaus svarstis(gyra) TIGUAR RAW 4-24kg

Nuo 16.99 26.99
-36 % sandėlyje Vinilinis Svarstis SPORTBAY 12Kg

Vinilinis Svarstis SPORTBAY 12Kg

20.99 32.99
-36 % sandėlyje Svarstis Tiguar RAW 4kg V2

Svarstis Tiguar RAW 4kg V2

15.99 25.00
-33 % Varžybinė gira TUNTURI 8-32kg

Varžybinė gira TUNTURI 8-32kg

Nuo 48.99 73.88
-33 % sandėlyje Svarstis Tiguar RAW 24kg V2

Svarstis Tiguar RAW 24kg V2

79.99 120.00


Svarsčiai, giros mūsų asortimente

  • Pasiūloje labai didelė svarsčių, girų įvairovė. Prekes skirstome į kelias grupes pagal tipą: viniliniai svarsčiai, metaliniai svarsčiai, varžybiniai svarsčiai bei reguliuojamo svorio svarsčiai.
  • Į savo asortimentą įtraukiame tik patikimų ir pripažinimą pelniusių gamintojų produkciją, tad džiaugiamės galėdami pasiūlyti Sportbay, Tiguar, Strongman, Crossmaxx, Tunturi, Gymstick gaminius.
  • Svarsčiai, giros skiriasi vienu iš svarbiausių pasirinkimo kriterijų – savo svoriu. Rinkitės 2, 4, 6, 8 ar dar daugiau kilogramų. Jei esate pradedantysis, geriau pradėti nuo mažesnių svorių ir palaipsniui pereikite prie treniruočių su sunkesniais svarsčiais. Jei jau esate patyręs, tuomet rinkitės pagal savo pajėgumus, treniruočių pobūdį.
  • Siūlome plačią spalvų gamą, todėl svarsčius galite derinti prie sporto salės ar namų (jei treniruojatės namuose) interjero arba rinktis mėgstamiausią spalvą. Galite rinktis spalvotus svarsčius arba tuos, kurie yra klasikinių spalvų, tačiau turi spalvinių akcentų. Asortimente dominuoja pilka, juoda, mėlyna, žalia, raudona, geltona ir kitos spalvos.
  • Svarsčiai skiriasi medžiaga, iš kurios pagaminti: turime ketaus, plieninių, PVC su smėlio užpildu, vinilinio lydinio su cemento užpildu ar kt. Svarsčiai iš ketaus – maksimali kokybė. Gaminiai apdailinti, tad atrodo estetiškai ir tiks tiek sporto salėms, tiek namų naudojimui. Ketaus svarsčiai giros dengti specialiais dažais, kurie suteikia ir apsaugą, ir estetiką. Plieniniai taip pat demonstruoja geriausia patvarumo ir atsparumo savybes.
  • Svarsčiai turi patogias rankenas, kurios neslysta ir yra komfortiškos net ilgai treniruojantis.
  • Jei norite daugiau galimybių ar svarsčius naudos ne vienas žmogus, nebūtina pirkti kelių gaminių, kurie būtų skirtingo svorio, nes puikus sprendimas – reguliuojamo svorio svarsčiai.
  • Platus kainų diapazonas. Kainas lemia svoris ir medžiagos, iš kurių svarstis pagamintas. Mūsų asortimente šių prekių kainos startuoja nuo mažiau kaip 10 eurų.

Kuo naudingas giros kilnojimas?

Kai kurie mano, jog gira yra priemonė didinti raumenų masei. Tačiau tai – klaidinga pozicija, kadangi svarsčių kilnojimas teikia kur kas platesnį naudų spektrą. Tai labai geras pasirinkimas tiek norint treniruoti vieną kurią raumenų grupę, tiek tada, kai prioritetas – į treniruotes įtraukti kuo daugiau raumenų grupių. Negana to, gira bus labai geras pasirinkimas ir tada, jei norite mažinti kūno riebalų kiekį, dailinti kūno linijas ir formuoti atletišką kūną. O jei jėgos treniruotes su svarsčiais apjungsite drauge su kardiotreniruotėmis, tai efektyviai stiprinsite sausgysles, sąnarius, raiščius, o taip pat ir raumenis liemens srityje.

Apskritai, įvairūs pratimai su skirtingo svorio svarsčiais bus labai geras pasirinkimas raumenų jėgai, ištvermei lavinti, taip pat laikysenai, lankstumui, koordinacijai. Taigi toks platus treniruočių ir naudų spektras pagrindžia, kodėl giros yra vieni dažniausių pasirinkimų tarp sporto prekių.

Kiek kainuoja giros?

Giros kaina neretai yra vienas iš kriterijų, turinčių įtakos pirkimo sprendimo priėmimui. Džiaugiamės savo asortimente galėdami pasiūlyti produkcijos, patenkančios į platų kainų diapazoną – taip skirtingą perkamąją galią turintys pirkėjai gali atrasti tai, kas atitinka jų galimybes. Svarsčių kainai daugiausia įtakos turi svoris ir medžiaga, iš kurių jie pagaminti. Pigiausios giros svarmenys mūsų pasiūloje kainuoja mažiau kaip 10 eurų. Tai bus PVC su smėlio užpildu, 2, 4 kilogramų. Brangiausi šioje kategorijoje svarsčiai kainuoja daugiau kaip 100 eurų – tokią sumą mokėsite už reguliuojamo svorio svarstį, itin praplečiantį treniruočių ribas vos su viena priemone.

Kodėl verta pirkti internetu?

Jei ieškote kokybiškos giros sportui patrauklia kaina, mūsų pasiūloje tikrai išsirinksite tai, kas atitiks ir poreikius, ir galimybes. Proga pirkti internetu leidžia sutaupyti daug laiko, kurį paprastai sugaištumėte kelionei į parduotuves, eismo spūstyse, reikiamų priemonių paieškai ir pan. Pirkdami internetu galite filtruoti asortimentą pagal aktualius kriterijus ir taip reikiamo sporto inventoriaus įsigyti kur kas sparčiau net neišeidami iš namų. Negana to, e. parduotuvėje turėsite daug didesnį pasirinkimą nei įprastoje prekybos vietoje. Tad neabejokite – pirkti mūsų e. parduotuvėje patogu ir saugu, Rinkitės svarsčius ir pasinerkite į efektyvias treniruotes.

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP