1 / 2
21 produktų

Elipsinis treniruoklis skirtas gerinti širdies ir kraujagyslių veiklą. Tai viena iš naujausių ir populiariausių sportinės įrangos rūšių. Pagal efektyvumo laipsnį elipsinius treniruoklius galima palyginti su bėgimo takeliais. Kroso treniruotė (ėjimas elipsės trajektorija) tai širdies, kraujagyslių ir kvėpavimo sistemos treniruotė kartu su jėgos treniruočių elementais viršutinei kūno daliai. Treniruotės elipsiniais treniruokliais visiškai nekenkia sąnariams. Teigiama, kad toks elipsinis žingsnis tikslingai priverčia veikti įvairias problemiškas zonas - kojų, sėdmenų ir šlaunų raumenis. Konstrukcija leidžia treniruoti krūtinės, rankų ir nugaros raumenis, t.y. treniruojantis šiais treniruokliais juda ir dirba visas kūnas. Elipsinio treniruoklio kompiuteryje galima nustatyti nuotolį, treniruotės laiką, optimalų pulso dydį.

-38 % sandėlyje Elipsinis treniruoklis TUNTURI Performance C55
-25 % sandėlyje Elipsinis treniruoklis TUNTURI Signature C65-F
-23 % sandėlyje Elipsinis treniruoklis TUNTURI FitCross 50i
-37 % Elipsinis treniruoklis GYMSTICK GX 6.0
-35 % Elipsinis treniruoklis GYMSTICK Gymstick FTR 90
-33 % Profesionalus elipsinis treniruoklis TUNTURI Pro
-33 % Elipsinis treniruoklis GYMSTICK IC 3.0
-30 % Elipsinis treniruoklis GYMSTICK GX 4.0


 

Kai kurie nuolat rūpinasi savo fiziniu aktyvumu, treniruotėmis, kiti tik artėjant šiltajam metų laikui susirūpina kūno formomis, tačiau fizinio aktyvumo nauda neabejoja nė vienas. Yra labai daug sporto šakų ir treniravimosi būdų, tad kiekvienas gali atrasti tai, kas maloniausia ir drauge teikia naudą. Šiame kontekste daug dėmesio sulaukia įvairūs treniruokliai, padedantys stiprinti kūno raumenis, sąnarius, gerinti nuotaiką, sveikatą, prisidedantys prie puikios savijautos.

Ieškantiems gero treniruoklio namams ar sporto klubui tikrai verta pagalvoti apie epilsinį, kuris pelnytai patenka tarp pačių populiariausių. Bent vieną tokio tipo treniruoklį pamatysite kiekviename sporto klube, o neretas jį įsigyja ir namams. Nenuostabu, šis įrenginys demonstruoja aukštą funkcionalumą bei naudą.

Ieškantiems kokybiško, ilgaamžio ir funkcionalaus elipsinio treniruoklio siūlome pasižvalgyti po mūsų e. parduotuvės asortimentą. Neabejojame, jog sau tinkamą atras net patys išrankiausi pirkėjai.

 

Kas yra elipsinis treniruoklis ir kaip teisingai juo naudoti?

 

Elipsiniu vadinamas toks treniruoklis, kuriuo naudojantis yra žingsniuojama elipse. Veikimo principas perprantamas lengvai, todėl kiekvienas galės mėgautis efektyviomis treniruotėmis. Tiesa, pasitaiko ir klaidų, o jų atveju treniruotės neteikia maksimalaus rezultato. Tad ką reikėtų žinoti apie teisingą naudojimąsi tokiu įrenginiu?
 

Mindami treniruoklio pedalus tai darykite pilna pėda, kulnų neatkelkite. Priešingu atveju, apkrovas suteiksite blauzdoms, tačiau eikvosite mažiau energijos. Prispaudus kulnus dirbs ne tik didieji kojų raumenys, tačiau ir sėdmenų. O rankenos skirtos ne pasyviam laikymuisi, tačiau darbui, todėl įdarbinkite ir rankas. Mintami nugarą laikykite tiesią.

 

Elipsiniai treniruokliai: kokia jų nauda?
 

·         Elipsinis treniruoklis neabejotinai bus vienas iš geriausių pasirinkimų tiems, kas nori mesti svorį bei dailinti kūno linijas. Modernūs įrenginiai turi ekranus, kuriuose matyti, kiek kalorijų sudeginama treniruotės metu. Nustebsite, kaip efektyviai jos dega naudojantis šiais treniruokliais!
 

·         Elipsiniai treniruokliai pelno simpatijas ir tų, kurie nori treniruoti ne tik kojas ar rankas, ne tik pilvo presą, tačiau viso kūno raumenis. Naudojantis šiuo treniruokliu įdarbinamas visas kūnas, todėl tai efektyvus būdas treniruoti ir stiprinti raumenukus, standinti kūną, dailinti linijas. Nors realiai matome dirbančias rankas bei kojas, tačiau treniruojantis šiuo treniruokliu labai efektyviai stiprinami ir pilvo raumenys, taip pat nugaros. O pastarieji susiję su taisyklinga laikysena. Tokios treniruotės gali būti puiki priemonė ir pažaboti nugaros skausmams.
 

·         Elipsinis treniruoklis bus naudingas ir bendrai Jūsų savijautai bei sveikatai. Kardio tipo treniruotės su šiuo įrenginiu teigiamai veikia širdies darbą, kraujotakos sistemą, plaučių funkciją. Tokios treniruotės padeda didinti ištvermę. Puiku tai, jog elipsiniu treniruokliu gali naudotis net tie, kurie turi sąnarių problemų (ne paslaptis, kad pastarosios gali gerokai apriboti fizines veiklas). Treniruočių metu sąnariams nesuteikiama didelių apkrovų.
 

·         Elipsiniai treniruokliai bus naudingi ir tiems, kurie mėgsta vienu metu atlikti kelias veiklas ir taip taupyti savo brangų laiką. Tad naudojantis šiuo treniruokliu Jūs drauge galite skaityti, mokytis, žiūrėti mėgiamą filmą, stebėti vaizdo konferenciją ar atlikti daug kitų veiklų, kurioms reikia ne Jūsų fizinių veiksmų, tačiau dėmesio ir susikaupimo.


 

Kaip išsirinkti elipsinį treniruoklį?


Nusprendę įsigyti elipsinį treniruoklį susidursite su didele pasiūla, tad natūralu, jog kils klausimų, kaip išsirinkti geriausią, į ką atkreipti dėmesį, kokias jo savybes svarbiausia įvertinti. Siekdami maksimalaus informuotumo bei norėdami palengvinti naujo treniruoklio pasirinkimą, pateikiame kertinius aspektus, ką reikėtų žinoti, renkantis elipsinį treniruoklį.


Atkreipkite dėmesį į smagračio masę – tai vienas iš svarbiausių pasirinkimo kriterijų. Kodėl tai svarbu? Nes būtent šis aspektas tiesiogiai susijęs su naudotojo patogumu, pedalo plastika, treniruoklio eksploatacija ir jos ilgaamžiškumu. Turėtumėte žinoti, jog kuo didesnė smagračio masė, tuo sunkesnis įsibėgėjimas, tad nuspręskite, kas Jums svarbiau ir patogiau. Jei elipsinis treniruoklis perkamas gana dažnam namų naudojimui, visiškai gali užtekti 11–20 kilogramų svorio smagračio. Jei treniruokliu naudositės tik kartais, tikėtina, iki 10 kilogramų siekiantis smagratis pateisins lūkesčius, Na, o jei elipsinis treniruoklis reikalingas sporto klubui, profesionaliam, labai dažnam naudojimui, verta atkreipti dėmesį į daugiau kaip 20 kilogramų svorio smagračius turinčius elipsinius treniruoklius.

Dar vienas svarbus kriterijus – apkrovų lygis. Pastarasis aspektas tiesiogiai susijęs su naudotojo galimybėmis rinktis skirtingo intensyvumo treniruotes. Natūralu, kuo daugiau apkrovos lygių turi įrenginys, tuo daugiau skirtingų treniruočių programų galėsite pasirinkti. Šiuo atveju vėl svarbūs naudojimosi ypatumai: jei treniruokliu naudositės mėgėjiškai, ne kiekvieną dieną, galbūt neverta investuoti į daug apkrovų lygių turintį treniruoklį, tačiau jei sportuosite kasdien, profesionaliai, tuomet didesnės galimybės pasiteisins.

Rinkdamiesi elipsinį treniruoklį namams būtinai įvertinkite ir jo matmenis – tai ne pats mažiausias treniruoklis, todėl tiksliai išmatuokite jam turimą plotą, palikite vietos patogiam judėjimui. Jeigu treniruoklis stovės svetainėje ar kitoje matomoje zonoje, tikslinga daugiau dėmesio skirti ir treniruoklio dizainui. Jei naujas pirkinys bus skirtas sporto klubui, tai plotas, greičiausiai, nebus labai ribojamas, tad gabaritų kriterijus, tikėtina, taps neaktualus.

Renkantis bet kokį treniruoklį, tad ne išimtis ir elipsinis, reikia įvertinti ir rekomenduojamą maksimalų naudotojo svorį. Jei treniruokliu naudosis ne vienas asmuo, atsižvelkite į tą, kurio svoris didžiausias. Kodėl tai svarbu? Apkrovų nepaisymas gali lemti ne tik nekokybiškas treniruotes, tačiau ir turėti įtakos nesaugumui, o taip pat tai didina riziką įrenginiui prarasti stabilumą, sulūžti.


Jei neįsivaizduojate savo gyvenimo be technologijų, Jums tikrai patiks treniruoklis, kurį galima susieti su išmaniaisiais prietaisais, tad atkreipkite dėmesį ir į tokį aspektą.

 

Elipsiniai treniruokliai mūsų asortimente


·         Jums siūlome tik patikimų ir puikiai vertinamų gamintojų elipsinius treniruoklius: TUNTURI ir GYMSTICK. Nuo gamintojo didele dalimi priklauso įrenginio kokybė, naudotojo komfortas, todėl verta prioritetą teikti puikiai pozicionuojamiems prekių ženklams.


·         Elipsiniai treniruokliai skiriasi ir tuo, kokiam maksimaliam svoriui yra pritaikyti. Mūsų pasiūloje rasite 120, 130, 150, 180 kg ar kito maksimalaus svorio elipsinius treniruoklius.


·         Jau minėjome, jog renkantis šio tipo treniruoklį labai svarbus yra smagračio svoris. Tad Jums siūlome treniruoklius, turinčius 9, 16, 18, 28, 32 kg ar dar kitokio svorio smagračius. Neabejojame, jog atrasite Jums tinkamiausią.


·         Treniruokliai mūsų pasiūloje patenka į platų kainų diapazoną, todėl jei norite ekonomiško sprendimo, labai gerų variantų rasite iki 500 eurų. Galintys investuoti kiek daugiau ras nemažai „aukso viduriukų“, t. y. funkcionalių treniruoklių gera kaina – nemažai variantų yra už 500–1 000 eurų. Dažnoms treniruotėms ir aukštiems sportuojančiųjų poreikiams idealiai tiks 1 000–2 000 eurų kainuojantys elipsiniai treniruokliai. Taip pat mūsų pasiūloje rasite ir itin aukštu funkcionalumu, kokybe bei profesionalumu stebinančių treniruoklių, kurių kainos viršija 3 000 eurų.
 

Kodėl verta elipsinį treniruoklį internetu pirkti iš Sportuok.lt?


Nusprendus įsigyti naują elipsinį treniruoklį reikės pasirinkti ir pardavėją. Šiandien itin patogu pirkti internetu, mat taip efektyviai taupomas laikas, pirkimo procesas visiškai priklausomas nuo Jūsų, o ir pristatymu rūpintis nereikia.


Mūsų e. parduotuvėje pirkti bus patogu, saugu, operatyvu. Visi parduodami nauji treniruokliai yra aukštos kokybės, ilgaamžiai, garantuosiantys puikią treniravimosi patirtį. Pasirinkimo procesą palengvins ir prekių filtravimo sistema, esanti svetainės kairėje pusėje, tad pasirinkite, kokie kriterijai aktualūs Jums, ir padarykite paiešką daug greitesnę.
Prie visų prekių rasite aprašymus, pateiktas technines charakteristikas, tikslią kainą, taip pat matysite, ar konkrečiai prekei taikoma akcija. Negana to, pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinio pristatymu.
 

DUK
 

Geriausi elipsiniai treniruokliai: kokios jų techninės savybės?


Kiekvienam naudotojui geriausias treniruoklis bus skirtingas, kadangi priklausys nuo individualių poreikių, treniravimosi ypatumų. Svarbu, kad smagračio masė atitiktų Jūsų treniruočių lygį: jei jos retos, tuomet rinkitės mažiau sveriantį, o jei sportuojate profesionaliai, geriausias bus treniruoklis, turintis didesnio svorio smagratį. Dar labai svarbu, kad elipsinis treniruoklis atitiktų naudotojų svorį, taip pat kad būtų ergonomiškas, suteiktų plačias galimybes komfortiškoms treniruotėms. Jei sportuojate dažnai, tuomet geriausias pasirinkimas bus daug pasipriešinimo lygių ir treniruočių programų turintis treniruoklis, nes nevaržys Jūsų poreikių ir suteiks itin plačius kelius treniruočių įvairovei.

 

Elipsiniai treniruokliai namams: kokia jų nauda?


Elipsinis treniruoklis pelnytai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų namų naudojimui. Tai puiki proga dailinti kūno linijas bei pasirūpinti sveikata. Treniruotės su šiuo treniruokliu padės deginti kalorijas, mažinti riebalinį sluoksnį ir, žinoma, mesti svorį. Treniruojantis taip pat įdarbinami viso kūno raumenys, tad tai geras sprendimas vietoj kelių skirtingų treniruoklių. Negana to, kardiotreniruotės su šio tipo treniruokliu bus labai naudingos kraujagyslių, kvėpavimo sistemoms bei širdies veiklai.

 

Kaip išsirinkti, kokį pirkti namams, o kokį profesionaliam naudojimui, sporto klubui?


Renkantis elipsinį treniruoklį namams pirmiausia atsižvelkite į jo dydį – įvertinkite, kokių matmenų įrenginys tilps jam skirtame plote. Priklausomai nuo Jūsų treniravimosi įpročių atsižvelkite į tai, kiek pasipriešinimo lygių turi treniruoklis, kokį skaičių programų turi ir koks yra smagračio svoris. Profesionaliam naudojimui, sporto klubui rinkitės kuo sunkesnį smagratį turintį treniruoklį, taip pat siūlantį itin daug pasipriešinimo lygių ir programų, pritaikytą kuo didesniam maksimaliam naudotojo svoriui. 


 

Loading...
Loading...

Loading...
Filters Menu
TOP