899.00 1,319.00
Sutaupote 420.00 -31 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 1 vnt.
Tunturi Signature C65 yra treniruoklis su priekiniu smagračiu iš Signature linijos. Treniruoklis mažiau apkrauna kelius ir sąnarius, todėl idealiai tinka norint numesti svorio, pagerinti būklę ar reabilitacijai. Dėl didelio žingsnio ilgio, priežiūros nereikalaujančio magnetinio stabdžio ir plataus pasipriešinimo lygių bei programų pasirinkimo šis treniruoklis tinka tiek pradedantiesiems, tiek fanatikams.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
3 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Tunturi Signature C65 yra treniruoklis su priekiniu smagračiu iš Signature linijos. Treniruoklis mažiau apkrauna kelius ir sąnarius, todėl idealiai tinka norint numesti svorio, pagerinti būklę ar reabilitacijai. Dėl didelio žingsnio ilgio, priežiūros nereikalaujančio magnetinio stabdžio ir plataus pasipriešinimo lygių bei programų pasirinkimo šis treniruoklis tinka tiek pradedantiesiems, tiek fanatikams.

 


Switching effortlessly between 48 resistance levels

Lengvas perjungimas tarp 48 pasipriešinimo lygių

C65 treniruoklis yra aprūpintas priežiūros nereikalaujančiu magnetiniu stabdžiu su servo varikliu. Smagratį veikianti magnetinė traukos jėga lemia pasipriešinimo lygį. Taigi pasipriešinimo lygis valdomas automatiškai. Spausdami monitoriaus mygtuką įjungiate servo variklį, po kurio jis sklandžiai persijungia į reikiamą pasipriešinimo lygį.

Always a good overview of progress

Gerai matomi parametrai ir pažanga

C65 „Bluetooth AI“ monitoriuje galite iš karto matyti visus parametrus, įskaitant atstumą, laiką ir galingumą. Net ir įdėję planšetinį kompiuterį į laikiklį, vis tiek matote keturis svarbiausius parametrus. Monitorius rodo širdies ritmo zonas skirtingomis spalvomis, todėl galite greitai pamatyti, kurioje zonoje treniruojatės ir prireikus pakoreguoti treniruotę. Ranka be vargo pakreipiate monitorių į reikiamą padėtį, kad visada gerai ir aiškiai matytumėte ekraną, nepaisant žiūrėjimo kampo ar šviesos kiekio

Train with apps and AI

Treniruokitės naudodami programas ir AI

Norite daugiau įvairovės savo treniruočių aplinkoje? Tada susiekite vaizdo maršruto programą, pvz., „Tunturi Routes“ arba „Zwift“, su C65 naudodami „Bluetooth“. Naudodami nemokamą Tunturi Routes versiją turite prieigą prie 15 vaizdo maršrutų, o su mokama versija galite naudoti šimtus maršrutų. Be to, galite treniruotis ar lenktyniauti su kitais programos naudotojais. Jei suporuosite Zwift su treniruokliu, vaizdo įrašo greitis prisitaikys prie jūsų treniruotės tempo. Jei susiesite iConsole programėlę su C65, AI sukurs jums asmeninę treniruočių programą pagal pasiektus treniruočių rezultatus.

Comfortable stride length of 50 cm

Patogus žingsnio ilgis 50 cm

Žingsnio ilgis yra visas atstumas, kurį nueinate su kiekvienu judesiu, nuo priekio iki galo. Jei treniruoklio žingsnio ilgis yra mažesnis, atrodo, kad bėgate trumpais žingsniais. Turėdami didesnį žingsnio ilgį, labiau judate bėgimo judesio link. Patogiausias žingsnio ilgis priklauso nuo jūsų ūgio. Kuo aukštesnis esate, tuo didesnius žingsnius žengiate, taigi, tuo ilgesnis žingsnio ilgis jums patogiausias. C65 patogus 50 centimetrų žingsnio ilgis, optimalus kiekvienam nuo 1,60 iki 2,00 metrų.

Less stressful on knees and joints

Mažiau apkrauna kelius ir sąnarius

C65 yra priekyje varomas kryžminis treniruoklis, kurio smagratis su pavara yra treniruoklio priekyje. Su priekiu varomu treniruokliu atliekate plokštesnius sukamuosius judesius, kuriuos galima palyginti su lygumų slidinėjimu. Kadangi smagračio korpusas nekliudo, treniruodamiesi visada darote tiesų judesį. Tai skiriasi nuo iš galo varomo treniruoklio, kurio judesiai yra labiau elipsiški. Iš priekio varomas treniruoklis, kaip ir C65, mažiau apkrauna kelius ir sąnarius, todėl puikiai tinka reabilitacijai ar traumų prevensijai.

Optimal number of training options

Optimalus treniruočių variantų skaičius

C65 treniruoklis turi ir fiksuotas, ir judančias rankenas. Fiksuotos rankenos yra mažesnės, yra arčiau viena kitos ir turi integruotus širdies ritmo jutiklius. Širdies ritmo kontroliuojamos treniruotės metu tai leidžia visiškai sutelkti dėmesį į apatinę kūno dalį. Norėdami tiksliausiai išmatuoti širdies ritmą, visada rekomenduojame diržą prie krūtinės. Naudodami judančias rankenas į treniruotę įtraukite ir viršutinę kūno dalį, nes judinate rankų ir pečių raumenis.

Train at the level that suits you most

Treniruokitės tokiu lygiu, kuris jums labiausiai tinka

C65 turi 48 atsparumo lygius. Tai reiškia, kad visada yra pasipriešinimo lygis, kuris geriausiai atitinka jūsų treniruočių poreikius ten ir tada. Taip pat galite rinktis iš 26 programų: 12 iš anksto užprogramuotų treniruočių profilių, 4 pulso valdomų programų, programa pagal laiką, vieną pagal galingumą ir vieną pagal kalorijas, programą pagal greitį ir KMI bei riebalų matavimą. Be to, galite nustatyti 4 vartotojo programas, pasirinkti rankinį režimą ir pradėti atkūrimo programą su kūno rengybos testu. Tai matuoja širdies susitraukimų dažnį treniruotės pabaigoje. Rezultatas parodo, koks geras yra jūsų kūno rengybos lygis.

 

Tunturi Signature C65 Crosstrainer pranašumai
✓ Magnetinis stabdys su servo varikliu lengvai perjungia 48 pasipriešinimo lygius.
✓ Fiksuotos ir judančios rankenos suteikia maksimalias treniruočių galimybes.
✓ Didelis 50 centimetrų žingsnio ilgis optimaliai imituoja bėgimo judesį.
✓ Mažiau apkraus kelius ir sąnarius dėl tiesių treniruočių judesių.
✓ Bluetooth AI monitorius, skirtas aiškiai sekti treniruočių parametrus.
✓ Crosstrainer ergometras
✓ Riebalų matavimas ir KMI skaičiavimas
✓ Širdies ritmo kontroliuojama treniruotė
✓ Atkūrimo programa su kūno rengybos testu
✓ Elektroninis valdymas, be sunkaus ratuko
✓ Butelių laikiklis
✓ Transportavimo ratai
✓ Planšetės laikiklis
✓ Jungiamas prie analoginio ir Bluetooth krūtinės diržo

 

Specifikacijos
• Matmenys: I 195 x P 74 x A 180 cm
• Svoris: 76,5 kg
• Spalva: juoda
• Smagračio masė: 35 kg
• Atsparumo lygiai: 48
• Programų skaičius: 26
• Galios programa: 20 - 350 už 5 W
• Maksimalus pasipriešinimas / 60 RPM: 350 W
• Maksimalus vartotojo svoris: 150 kg
• Suderinamas su Bluetooth krūtinės diržu
• Suderinamas su analoginiu krūtinės diržu (5,0–5,4 KHz)
• Prekės kodas: 23TCF65000
• EAN: 8717842036570

Gamintojas

TUNTURI

Product code 23TCF65000
Maksimalus vartotojo svoris 150 kg
Smagračio svoris 35 kg

Panašios prekės

Menu
TOP