1 / 5
56 produktų

 Revoliucinė naujiena - masažiniai volai! Tai puikus įrankis kūno raumenų masažui, tempimui bei akupunktūrinių taškų stimuliacijai. Masažiniai volai puikiai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, sumažina raumenų skausmą ir sustingimą, gerina audinių kraujotaką, lavina pusiausvyrą. Ypač rekomenduojami esant nugaros raumenų problemoms ir skausmui. Pirkite www.sportuok.lt ir sutaupykite!

-50 % sandėlyje Masažinis volas SPORTBAY Cork Fascia Roller
-46 % sandėlyje Masažinis Volas Sportbay® GRID (60cm)
-40 % sandėlyje Masažinis volas TUNTURI Cork Muscle Roller
-40 % sandėlyje Masažinis kamuoliukas SPORTBAY Duo Ball Cork
-40 % sandėlyje Masažinis volas Sportbay® (45cm)
-40 % sandėlyje Pilates volas Sportbay® 90cm
23.99 39.99
-35 % Masažinis volas Sportbay® Grid (33 cm)
-33 % sandėlyje Masažinis volas Sportbay® Long (90cm)
-30 % sandėlyje Pilates volas SPORTBAY 45cm (lygus paviršius)
-30 % sandėlyje Masažinis volas GYMSTICK Trigger Roller 60cm
-27 % sandėlyje Masažinis volas VIVID Tube Roller 33cm
-27 % sandėlyje Profesionalus pilates volas TIGUAR, 90cm


Kam reikalingas masažinis volas?

Su raumenų skausmais gali susidurti kone kiekvienas fizine veikla užsiimantis žmogus. Nepriklausomai nuo treniruotės metu patiriamo fizinio krūvio ar daromų treniruočių skaičiaus, raumenų skausmas gali būti dažnas reiškinys. Tačiau skiriasi skausmų priežastys. Tie, kurie fizine veikla užsiiminėja rečiau, atitinkamų raumenų grupių skausmus gali patirti dėl staigaus fizinio krūvio pokyčio. Mažai stimuliuojami raumenys yra silpnesni, tad gali užtekti net ir pačio mažiausio intensyvumo treniruotės, kad sekančią dieną atsibudus jaustumėte atsiradusį skausmą. Dažniau bei profesionaliau sportuojantys susiduria su dar kitomis problemomis. Siekdami vis aukštesnių tikslų sportuojantys kartais neapskaičiuoja didinamos apkrovos poveikio, tai daro neproporcingai, tad atskiroms raumenų grupėms tenkantis krūvis sekantį rytą ar net praėjus gerokai mažesnei laiko trukmei po treniruotės, gali virsti erzinančiu, diskomfortą keliančiu skausmu. Tokiu atveju gauname visiškai priešingą rezultatą tam, kurio siekėme - po nakties miego atsikeliame jausdami varginančius kūno vietų skausmus, o atitinkamai nuo skaudančių kūno vietų kyla ir diskomfortas einant, kilnojant daiktus, sėdantis ar tiesiog lipant laiptais. Profesionaliu sportu užsiimantys turėtų būti itin atsargūs, nes kartais tokie skausmai gali išduoti ir rimtesnes traumas, pavyzdžiui, sausgyslių patempimą. Tačiau yra ir antra medalio pusė. Po treniruočių jaučiamas skausmas gali reikšti jūsų asmeninį progresą sportinėje veikloje. Raumeninės masės augimą išduodantys pojūčiai yra nemalonūs, tačiau sveikatai nepavojingi. Vis dėlto, siekiant numalšinti raumenų skausmą galima imtis ir papildomų priemonių. Masažinis volas atpalaiduos skaudančius jūsų kūno raumenis, pagerins kraujotaką ir padės jums bent akimirkai atsipalaiduoti. Masažiniai volai parduodami ir mūsų internetinėje svetainėje gera kaina. Pasinaudoję siūloma akcija galėsite įsigyti jūsų poreikius atitinkantį volelį.

Kokių masažinių volų galite rasti mūsų puslapyje?

Mūsų puslapyje jūsų laukia ganėtinai plati skirtingų gamintojų masažinių volų pasiūla. Čia rasite WEIGHT HOOP,  TRIGGER POINT,  SPORTBAY,  TIGUAR ir TUNTURI gamintojų ženklų masažinių volų. Atitinkamai pagal poreikį volą galėsite išsirinkti pagal jo ilgį. Mūsų svetainėje parduodamų masažinių volų ilgis gali siekti nuo 10 iki 90 centimetrų. Taip pat galite rinktis ir iš skirtingų paviršių tipų. Siūlomi volai yra minkšto, vidutinio arba kieto paviršiaus. 

Kieto paviršiaus masažiniai volai gali būti panaudojami ne tik raumenų skausmams malšinti ar kūną atpalaiduoti skirtam masažui. Tai gali būti puiki pagalbinė priemonė atliekant ištvermės lavinimo pratinams. Šie volai yra naudingi ir nugarai. Naudodami volą galėsite pataisyti netaisyklingą laikyseną. Minkšto paviršiaus masažiniai volai gali būti naudojami pilateso ar jogos užsiėmimuose. Priglusdamas prie kūno minkšto paviršiaus masažinis volas užtikrins vienodą spaudimo pasiskirstymą ant nugaros, pečių ar kaklo. 

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP