119.90
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
TriggerPoint CHARGE Vibe vibruojantis masažinis volelis padeda sumažinti skausmo pojūtį ir pagreitina raumenų atsigavimą. Jo kompaktiškas dizainas apima paaukštintas ir priešingas kreives, kurios atkartoja veiksmingus masažo terapijos metodus ir pagreitina atsigavimą po treniruotės.
Pristatymas
6-7 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

TriggerPoint CHARGE VIBE vibruojantis masažo volelis padeda sumažinti skausmo pojūtį ir pagreitina raumenų atsigavimo procesą. Sukurtos su paaukštintomis ir priešingomis kreivėmis, kad atkartotų veiksmingus masažo terapijos metodus, aukštos ir plačios keteros ištempia raumenis. Šis ritmiškas suspaudimo ir tempimo judesys padeda stumti kraują ir deguonį į pažeistus audinius, todėl greičiau perkeliamos maistinės medžiagos, reikalingos skaudamiems raumenims atkurti ir pagreitinti atsigavimą po treniruotės. Įrenginio integruota baterija visiškai įkrauta gali veikti iki dviejų valandų. 18 cm ilgio, 10cm skersmens ir nepilnai 1kg svorio. Kompaktiškas CHARGE VIBE yra nešiojamas ir telpa į daugumą sporto krepšių ir lagaminų. Yra kintamosios srovės įkroviklis. Savininko vadove yra naudojimo instrukcijos ir pavyzdžiai. TriggerPoint suteikia galimybę įvairaus gyvenimo būdo žmonėms judėti ir jaustis geriau. TriggerPoint kuria ir kuria naujoviškus masažo terapijos įrankius, imituojančius terapeuto rankų prisilietimą, todėl jų putplasčio voleliai, rankiniai voleliai, masažo lazdelės ir kamuoliukai idealiai tinka bet kokio amžiaus žmonėms , dydžiai ir sportiniai gebėjimai.

/j/d/jdvcdu7pjearodvzljg2_saegpersfreriygq.png

3 greičių vibracijos technologija

CHARGE Vibe turi 3 greičių vibracijos technologiją, kuri suteikia individualų masažo patirtį. Vibracijos kartu su riedėjimo suspaudimu padeda sumažinti skausmą ir atpalaiduoti raumenis.

/k/j/kjdohdaa0ftcl2rxwqgh_nztrqugiagxgcpjw.png

Kreivės dizainas suspaudžia ir ištempia raumenis

Novatoriškas kreivės dizainas išspaudžia ir ištempia raumenis, taip skatinant kraujotaką sunkiai pasiekiamose vietose. Puikiai tinka naudoti prieš ir po fizinės veiklos, vibruojantis putplasčio volelis padidina lankstumą ir mobilumą bei padeda sutrumpinti atsigavimo laiką.

/v/t/vtytr49a12mfrj30ghrs_9frjzd7vth1hokva.png

Patvarus didelio tankio silikono paviršius

Pagamintas iš patvaraus didelio tankio silikono išorinio sluoksnio, CHARGE Vibe išlaiko savo formą po dažno naudojimo. Šis išorinis sluoksnis taip pat padeda atlikti nuolatinį tvirtą raumenų masažą.

 

Gamintojas

TRIGGERPOINT

Product code 03341
Diametras 10 cm
Ilgis 18 cm
Paviršius Vidutinis
Menu
TOP