149.99
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pristatymas
6-7 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
1 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

 Naujas GRID VIBE vibruojantisvolas atpalaiduoja įtemptus raumenis, pagerina lankstumą, mažina skausmą ir padidina regeneraciją.

Šis tiksliai suprojektuotas vibruojamasis volelis jungia masažą ir vibraciją,  greitesniam ir efektyvesniam atsigavimui. Sukurtas su "TriggerPoint" GRID modeliu ir mažesniu skersmeniu, kompaktiškas "GRID VIBE" masažuoja daugiau raumenų audinio sluoksnių, nukreipdamas kraują ir deguonį, o vibracija atpalaiduoja raumenį ir sumažina skausmą. GRID VIBE+, kalibruotas vienu optimalaus vibracijos dažniu, pritaikytas raumenims atsipalaiduoti.

Patogus kelionėms GRID VIBE veikia kaip asmeninis masažuotojas kelyje.

 

Savybės:

 

Belaidis, įkraunamas ir turi keturis vibracijos dažnius, kurie idealiai tinka skausmui malšinti ir raumenims atpalaiduoti
Patentuotas kelių tankių GRID® paviršius nukreipia kraują ir deguonį per raumenis, kad padidintų kraujotaką ir paspartintų raumenų atsigavimą
Mažas 9cm skersmuo suteikia mažesnį paviršiaus plotą riedant ir suteikia tikslinį reljefą giliems audinių sluoksniams
Rekomenduojamas volelis, paruošiantis kūną maksimaliam našumui, padedantis sumažinti raumenų skausmą ir įtempimą prieš fizinę veiklą
Matmenys 31 x 9cm ir sveria 1,1 kg
Įkraunama baterija gali veikti iki dviejų valandų
Pridedamas kintamosios srovės įkroviklis

/y/h/yhzufjibvo5ia5kpn1ns_0lpa7foisqpquffx.png

Kodėl šis volelis?

GRID VIBE yra kompaktiškas, jo skersmuo yra tik 9cm, jo paviršiaus plotas yra mažesnis tiksliniam reljefui. Įvairaus tankio paviršius nukreipia kraują ir deguonį į raumenis riedėjimo metu – pagrindinės maistinės medžiagos, reikalingos raumenims atkurti.

/q/r/qrrdttnbrkuoetsfmht9_x3aycvysljvxtpqj.jpg

Kas daro jį unikaliu?

Belaidis volas turi 4 įvairaus intensyvumo vibracijos dažnius, idealiai tinka skausmui malšinti ir raumenims atpalaiduoti. Patentuotas kelių tankių paviršius nukreipia kraują ir deguonį per raumenis, padidindamas kraujotaką ir pagreitindamas atsigavimą.

/x/l/xlpmpbdt1itkvuakfver_tqxuskgom8epznhx.jpg

Naudingos funkcijos

Nešiojamas ir kompaktiškas vibruojantis masažinis volelis idealiai tinka keliaujantiems sportininkams. Įkraunama baterija veikia iki 2 valandų, todėl GRID Vibe Plus galite pasiimti beveik bet kur.

 

   

 

Gamintojas

TRIGGERPOINT

Product code 20986
Diametras 9 cm
Ilgis 31 cm
Paviršius Vidutinis
Menu
TOP