1 / 2
22 produktų

 Paverskite savo pilvo presą į "six packą". Išsirinkite treniruoklį pilvo presui www.sportuok.lt ir sutaupykite!

-43 % sandėlyje Gimnastikos ratas AB Wheel double basic
-36 % sandėlyje Gimnastikos ratukas GYMSTICK Jumbo Ab Roller
-33 % sandėlyje
9.99 14.99
-25 % sandėlyje Multifunkcinis treniruoklis SPORTBAY® Glute Ham Pro
-16 % sandėlyje Gimnastikos ratukas TUNTURI PRO WHEEL DELUXE
-15 % sandėlyje Preso padas TUNTURI Ab Mat
18.69 21.99
-0 % sandėlyje Gimnastikos ratukas GYMSTICK Active Workout Roller
-33 % Preso treniruoklis TUNTURI Power Roller
-30 % Gimnastikos ratukas TUNTURI PRO Deluxe
-24 % Gimnastikos ratukas GYMSTICK
14.99 19.90


Pilvas neretam yra viena iš problemiškiausių kūno vietų, tad dažnas ieško efektyvių būdų papildomiems kilogramams numesti, raumenims stiprinti, juosmens linijoms dailinti.  Greičiausiai žinote, jog vien subalansuota mityba norimo rezultato nepasieksite (nors jos svarba neginčijama), kadangi ji gali padėti atsikratyti papildomų kilogramų, tačiau sportas būtinas tam, kad pilvo raumenys tvirtėtų, ryškėtų ir kūno linijos būtų dailios. Tad ieškantys efektyvių treniruočių turėtų pasižvalgyti po mūsų asortimentą – čia Jūsų dėmesio laukia kokybiški ir paprastai naudojami treniruokliai pilvo presui internetu labai gera kaina.

Treniruokliai pilvo presui mūsų asortimente

  • Specialūs pilvo presui skirti treniruokliai yra pagaminti iš patvarių ir ilgaamžių medžiagų, todėl demonstruos stiprumą, saugumą ir patogų naudojimą. 
  • Rinkitės skirtingų matmenų ir skirtingo svorio treniruoklius.
  • Mūsų e. parduotuvėje parduodami pilvo treniruokliai pagaminti iš plieno, plastiko, rankenoms, porankiams ar kitiems elementams naudojamos aukštos kokybės putos.
  • Atidžiai renkamės, kokius gaminius įtraukti į mūsų asortimentą, tad Jums siūlome tik geriausiųjų produkciją: Tunturi, Gymstick.

Kaip išsirinkti treniruoklį pilvo presui?

Treniruokliai presui padeda treniruoti liemens raumenis, stiprinti ir ryškinti pilvo raumenis, dailinti linijas, mažinti pilvo apimtį ir pan. Ir tai dar ne viskas, nes tokio tipo treniruokliai paprastai prisideda ir prie krūtinės, nugaros, rankų bei pečių raumenų treniravimo. Sutikite, tiek daugelis moterų, tiek ir vyrų svajoja apie dailų pilvuką, o geriausia tai, kad visi jie turi plačias pasirinkimo galimybes, nes rinkoje esti gana nemažai įvairių treniruoklių pilvo sričiai.

Atsižvelkite į treniruoklio matmenis, jei turite jam ribotą plotą namuose. Tokiu atveju ieškokite kompaktiškesnio. Kai kurie treniruokliai pilvo presui yra tokie nedideli, jog lengvai tilps erdvesniame stalčiuje, spintos lentynoje, po lova ar kitur. Jeigu treniruoklį norėsite visur pasiimti su savimi, pavyzdžiui, išvykdami savaitgaliui ir pan., tai dairykitės ir lengvesnio – bus patogiau neštis, perkelti ir pan.

Atkreipkite dėmesį, koks rekomenduojamas maksimalus naudotojo svoris, jei toks nurodytas. Tai rodiklis, susijęs su naudotojo saugumu bei tinkama treniruoklio eksploatacija, tad nenumokite ranka į šį kriterijų.

Prioritetą teikite treniruokliams, suteikiantiems kuo platesnes treniravimosi galimybes. Judesių ir pratimų įvairovė leis paįvairinti treniruotes ir siekti geresnių rezultatų.

Siūlome atkreipti dėmesį, ar treniruoklis turi ergonomiškas rankenas, patogias atramas, pavyzdžiui, galvai ar kt. Toks užtikrins komfortą net ir ilgesnių treniruočių metu.

Rinkitės treniruoklį iš tvirtų ir ilgaamžių medžiagų – tai bus gera ilgalaikė investicija.

Kodėl verta pirkti internetu?

Domina treniruokliai pilvui mažinti? Tuomet esate ten, kur reikia! Pirkti internetu mūsų e. parduotuvėje bus labai patogu, saugu ir greita. Jums nereikės gaišti daug laiko kelionėms po fizines pardavimo vietas, taip pat galėsite pirkti tada, kada patogiausia Jums – nesiderinkite prie prekybos vietos darbo laiko! Siūlome patogų prekių pasirinkimo ir pirkimo procesą – prie kiekvienos prekės rasite aprašymus, techninę charakteristiką, tikslias kainas, nuotraukas, todėl išsirinkti nebus sudėtinga. Ir tai dar ne viskas, nes pirkdami internetu neretai galite mokėti pigiau. Mūsų e. parduotuvėje labai dažnai šio tipo treniruokliams taikomos akcijos, tad nepraleiskite progos sutaupyti.

Loading...
Loading...

Loading...
Filters Menu
TOP