1 / 2
24 produktų
-49 % sandėlyje Šokdynė Sportbay® Speed Rope
-39 % Greičio šokdynė Sportbay® PRO
Nuo 8.99 14.95
-33 % sandėlyje Šokdynė TUNTURI SMART JUMP ROPE
19.99 29.99
-32 % sandėlyje Šokdynė GYMSTICK Pro Jump Rope
-32 % sandėlyje Šokdynė Trend Basic
3.99 5.90
-28 % sandėlyje Šokdynė GYMSTICK Speed Rope Pro
16.99 23.90
-28 % sandėlyje Šokdynė GYMSTICK Active Jump Rope
-24 % sandėlyje Šokdynė GYMSTICK Speed Rope
8.99 11.90
-22 % sandėlyje Greičio šokdynė TUNTURI, Alu
16.99 21.99
-22 % sandėlyje Šokdynė TUNTURI Tubing
6.99 8.99
-21 % sandėlyje Odinė šokdynė GYMSTICK Leather Jump Rope
-21 % sandėlyje Šokdynė TUNTURI Pro Adjustable Speed Rope


Kartais visai nepagrįstai šokdynė yra laikoma užsiėmimu vaikams. Tačiau jos teikiamų naudų spektras, treniruočių galimybės ir pritaikymas tikrai daugelį maloniai nustebina. Šokdynė sportui yra tinkama tiek vyrams, tiek moterims, įvairaus amžiaus asmenims: nuo vaikų iki senjorų. Juk kiekvienas nusipelno kokybiškai pasirūpinti savo sveikata, gera savijauta ir mėgautis maloniomis treniruotėmis. Jei kaip tik dabar ieškote geros šokdynės dar geresne kaina, užsukote būtent ten, kur reikia – mūsų pasiūloje išsirinksite tai, kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

Šokdynės mūsų asortimente

  • Šokdynės skiriasi tokiais parametrais kaip jų svoris (rinkitės 245, 300 g ar kt.), kabelio ilgis (rinkitės 2,75, 2,8, 3 m ar kt.).
  • Mūsų pasiūloje – patikimų ir itin palankiai vertinamų gamintojų šokdynės – rinkitės Tiguar, Sportbay, Tunturi, Gymstick, Vivid, Trend gaminius.
  • Mūsų šokdynės turi patogias rankenas, kurios suteiks komfortą net ir ilgai treniruojantis.
  • Šokdynės iš skirtingų medžiagų: silikonas, PVC, oda, metalas ir kt.
  • Visos mūsų asortimente parduodamos šokdynės yra patvarios, kokybiškos ir dovanosiančios puikią treniruočių patirtį.
  • Mūsų pasiūloje išsirinksite ir tada, jei neturite daug reikalavimų, ir tada, jei aktuali profesionali šokdynė.

Greičio šokdynės

Mūsų pasiūloje sau tinkamą prekę ras ir tie, ką domina gera greičio šokdynė. Tokio tipo šokdynės paskirtis – vystyti apsisukimų greitį, todėl ir gaminamos jos iš itin tvirtų, patikimų medžiagų bei pasižymi ilgaamžiškumu. Tokia šokdynė treniruočių metu užtikrina gerą dinamiką, kas teigiamai prisideda prie maksimalaus treniruočių efektyvumo.

Mūsų pasiūloje rasite įvairių greičio šokdynių ir visos jos pasižymės puikiomis charakteristikomis.

Šokdynių nauda

Nors šokdynė atrodo toks paprastas sporto įrankis, visgi treniruočių su ja privalumų sąrašas įspūdingas. Paprastai naudojantis ja yra atliekami šuoliukai: abiem kojomis, viena koja, šokdynę sukant įprastai, kryžiuojant rankas ar t. t. Tačiau ar žinote, jog būtent šokinėjimas šokdyne yra vienas iš efektyviausių būdų gerai jaustis, gerinti sportinę formą, dailinti kūno linijas?

Kalbant apie šokdynės naudą sveikatai tai pirmiausia akcentuojamas teigiamas poveikis širdies ir kraujagyslių sistemai, mat tai – labai efektyvios kardiotreniruotės. O gal svorio metimas su šokdyne? Taip! Puikus pasirinkimas, mat treniruotės su šokdyne rekomenduojamos tiems, kurie nori deginti kūno riebalus bei numesti svorio. Negana to, šokinėjimas su šokdyne padeda lavinti koordinaciją, pusiausvyrą, taisyklingą laikyseną. Šokinėjimo per šokdynę nauda akcentuojama ir raumenų stiprinimo kontekste – ypač stipriai veikia pilvo, rankų, kojų, pečių raumenis.

Verta paminėti, jog treniruojantis su šokdyne traumų rizika yra minimali, todėl tai puikus įrankis tiek skirtingos fizinės formos asmenims, tiek ir įvairaus amžiaus žmonėms.

Tiesa, siekiant maksimalios naudos, jei esate pradedantysis, tikslinga pasidomėti, kaip šokinėti su šokdyne. Ne paslaptis, geriausią rezultatą duoda tik teisingai atliekami pratimai.

Kaip pasirinkti šokdynę?

Vienas iš kertinių šokdynės pasirinkimo kriterijų yra jos kabelio ilgis, pavyzdžiui, šokdynė vaikams paprastai bus trumpesnė, o skirta suaugusiems – ilgesnė. Jei norite išvengti rizikos, kad šokdynės ilgis gali netikti, rinkitės tokią, kurios kabelio ilgis reguliuojamas. Toks variantas pasiteisins ir tada, jei šokdyne naudosis ne vienas asmuo, o pavyzdžiui, tėvai ir vaikai.

Svarstydami, kokią šokdynę rinktis, atkreipkite dėmesį į rankeną, mat ji garantuos Jūsų patogumą ir treniruočių efektyvumą. Prioritetą teikite rankenoms, kurios neslysta bei yra pagamintos iš kokybiškų medžiagų, garantuojančių komfortą ir tobulą sukibimą.

Prie šokdynės paprastai pateikiamas jos storis, kuris yra svarbus kriterijus renkantis. Jei esate pradedantysis, tai prioritetą geriau teikite storesnėms šokdynėms, o jei pažengęs naudotojas, profesionalas, tai plonesnė bus geresnis pasirinkimas.

Nuspręskite, iš ko pagaminta šokdynė Jums tiks labiausiai. Pavyzdžiui, tekstilinė bus nebrangi, bet imli drėgmei, nešvarumams, sunkiai valoma. Odinės šokdynės bus gana patogios, lengvai prižiūrimos, tačiau užsigavus su tokia bus skausminga. PVC dengtos šokdynės itin tvirtos, atsparios ir patogios.  

Kiek kainuoja šokdynės?

Jei domina tiksli šokdynės kaina, tai mūsų pasiūloje išvysite platų jų diapazoną. Pigiausios šokdynės čia kainuoja vos nuo kelių eurų. Brangiausių kainos siekia 20–30 eurų. Taip pat džiaugiamės savo klientams suteikdami daug progų sutaupyti ir mokėti dar pigiau, nes šokdynėms labai dažnai taikoma akcija, tad sekite mūsų asortimentą ir nepraleiskite progos sutaupyti ne kokybės sąskaita.

Kodėl verta pirkti internetu?

Tiek profesionalams, tiek dar galvojantiems, kaip išmokti šokinėti su šokdyne, siūlome naudotis pirkimo internetu galimybe. Mūsų pasiūloje rasite didelę šokdynių įvairovę, tad įsigysite tai, kas idealiai atitiks Jūsų poreikius. Puiku tai, kad pirkimo procesą galite atlikti itin operatyviai ir net neišeidami iš namų. Maža to, pirkdami internetu neretai galite mokėti kur kas mažesnę kainą. Jums nereikės derintis ir prie parduotuvės darbo laiko, nes pirksite tada, kada patogu Jums. Ir, žinoma, būtina paminėti tai, jog nereikės sukti galvos dėl pirkinio atsiėmimo – Jūsų užsakymą pristatysime sklandžiai ir operatyviai.

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP