19.99 29.99
Sutaupote 10.00 -33 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 3 vnt.
Šuoliai su šokdyne yra puiki širdies ir kraujagyslių treniruotė, taip pat naudinga jūsų kaulams ir raumenims. Naudodami "Tunturi" išmaniąją šokdynę su "Bluetooth", 4 režimais ir nemokama programėle galėsite išnaudoti kiekvieną šuolį.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Šuoliai su šokdyne yra puiki širdies ir kraujagyslių treniruotė, taip pat naudinga jūsų kaulams ir raumenims. Naudodami "Tunturi" išmaniąją šokdynę su "Bluetooth", 4 režimais ir nemokama programėle galėsite išnaudoti kiekvieną šuolį. LCD ekrane matysite visą treniruotės eigą, o su nemokama "Skipjoy" programėle niekada nepritrūksite motyvacijos ir įkvėpimo. Lieknėti su šokdyne dar niekada nebuvo taip paprasta!

"Tunturi Smart Jump Rope" privalumai
✓ LCD ekrane rodomi dabartiniai treniruočių duomenys
✓ Galima prijungti prie nemokamos Skipjoy programėlės
✓ Dėl itin plono 3 mm plieninio troso yra patvaresnis nei panašios šuoliaduobės
✓ Keturi treniruočių režimai
✓ Įkraunamas per pridedamą USB-C kabelį

4 skirtingi režimai
"Tunturi" išmanioji šuoliaduobė padeda maksimaliai išnaudoti treniruotės galimybes. Nesvarbu, ar siekiate pagerinti ištvermę, ar atlikti daugiau šuolių per minutę. Skaitmeninėje šokdynėje yra 4 skirtingi režimai, ją lengva valdyti ant rankenos esančiu mygtuku. Jis tvarkingai paslėptas, todėl treniruodamiesi niekada negalėsite jo netyčia paspausti - tai gana patogu.

Su "Bluetooth" ir LCD ekranu
Rankenoje taip pat yra ekranas, kuriame stebimi treniruočių duomenys, pvz., laikas ir šuolių skaičius. Dėl "Bluetooth" ryšio prietaisas gali tiesiogiai dalytis jūsų rezultatais su tokiomis programėlėmis kaip "Google Fit" ir "Apple Health". Jei norite geriausios šuolių treniruotės, atsisiųskite nemokamą programėlę Skipjoy.

Pagerinkite savo rezultatus naudodami "Skipjoy
"Tunturi" išmaniąją šokdynę galima naudoti be programėlės, tačiau geriausiai ji veikia su "Skipjoy". Šią programėlę galima nemokamai atsisiųsti ir naudoti tiek "iOS", tiek "Android". Susikurkite profilį ir per minutę galėsite pradėti sportuoti.

Nemokama programėlė su treniruotėmis, apžvalgomis ir iššūkiais
Programėlėje rasite paruoštų treniruočių - nuo apšilimo ir tempimo iki greičio ir fizinio pasirengimo treniruočių. Programėlėje stebimi visi treniruočių duomenys: po kiekvienos programos matysite bendrą laiką, sudegintų kalorijų skaičių, bendrą šuolių skaičių ir šuolių greitį (RPM). Lengvai slinkite atgal pagal dienas, savaites, mėnesius ir metus ir peržiūrėkite visą savo pažangą. Kad turėtumėte papildomų iššūkių ir motyvacijos, galite pelnyti medalius įveikdami įvairius "iššūkius".
 

Kada nors dirbate neprisijungę? Tuomet duomenys bus saugomi pačioje šokdynėje. Vėliau jį prijungus prie programėlės, viskas bus sinchronizuojama automatiškai.

Patogiai treniruokitės su specialiai pritaikyta šokdyne
Svarbu, kad jūsų šokdynė gerai laikytųsi ir būtų tinkamo ilgio. "Smart Jump Rope", kaip ir greitoji virvė, turi ploną rankeną. Dėl to ją patogu laikyti ir ji užtikrina papildomą sukibimą. Smart Jump Rope" turi aukštos kokybės plieninį trosą, kuris yra tik 3 mm plonas. Dėl to jis atsparus nusidėvėjimui, todėl tarnauja ilgiau nei panašios šuolių virvės, kurių virvės dažniausiai gaminamos iš storesnio plastiko. Plieninis trosas yra visiškai reguliuojamo dydžio. Dėl to jis niekada per daug nesitraukia palei žemę ir jums nereikia per daug išskėsti rankų, kad padarytumėte tinkamą lanką.

Kaip nustatyti tinkamą ilgį?
1. Pritvirtinkite plieninį trosą prie rankenų naudodamiesi pridedamu vadovu.
2. Atsistokite abiem kojomis ties šokdynės viduriu. Patikrinkite, ar kiekvienas troso galas nuo centro taško yra vienodo ilgio.
3. Įtempkite trosą ir tvirtai laikykite rankenas. Pažvelkite žemyn.
4. Judinkite rankenas aukštyn arba žemyn, kol jos atsidurs krūtinkaulio lygyje.
5. Reguliuokite troso ilgį traukdami virvę per rankenas.

Keturi skirtingi treniruočių režimai
"Tunturi Smart Jump Rope" turi 4 skirtingas treniruočių programas ir režimus:

1. Laisvas praleidimas. Laisva treniruotė, neribojant laiko ar šuolių skaičiaus.
2. Laiko skaičiavimas. Atlikite kuo daugiau šuolių per pasirinktą laiką: 30 sekundžių, 1 minutę, 5 minutes, 10 minučių arba nustatykite savo laiką per programėlę.
3. Šuolių atgalinis skaičiavimas. Kuo greičiau atlikite pasirinktą šuolių skaičių: 50, 100, 500 arba 1000 arba nustatykite savo per programėlę.
4. HIIT režimas. Treniruokitės pagal vieną iš iš anksto nustatytų intervalų programų.

Baigėte treniruotis? Po 60 sekundžių šokdynė automatiškai išsijungia. Įkrovimas paprastas, naudojant pridedamą USB-A į USB-C kabelį.

Pakuotės turinys
1 rankena su LCD ekranu
1 rankena su įjungimo/išjungimo/atstatymo/režimo mygtuku ir įkrovimo prievadu
1 dengtas plieninis kabelis
1 apsauginis laidas
1 kabelis iš USB-A į USB-C
1 naudotojo vadovas

Specifikacijos:
- Matmenys: 16,3 x 2,7 x 2,7 cm
- Svoris: 200 g
- Spalva: juoda
- Ekranas: juodos spalvos: LCD ekranas, 2 x 0,8 cm
- Ekrano funkcijos: laisvi šuoliai, laiko atskaita, šuolių atskaita
- Laido ilgis: 295 cm
- Kabelio skersmuo: 3 mm
- Akumuliatorius: 3,7 V ličio jonų akumuliatorius, 60 mAh
- Akumuliatoriaus veikimo laikas: 25 dienos, kai vidutiniškai naudojamas 15 min. per dieną
- Įkrovimas: ĮKROVIMAS: USB-C
- Pridedamas vadovas
- PREKĖS KODAS: SKU: 14TUSFU320
- EAN: 8717842035313

Gamintojas

TUNTURI

Panašios prekės

Menu
TOP