1 / 5
60 produktų

Stacionarūs dviračiai treniruokliai imituoja važiavimą dviračiu, skirti treniruotėms namuose. Sportavimas dviračiu treniruokliu teigiamai veikia kojų ir pilvo raumenis, stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, ugdo ištvermingumą. Tolygus treniravimasis dviračiu treniruokliu neturi neigiamo poveikio 
jūsų kelių ir klubų sąnariams. Elektroninis ekranas rodo greitį, sudeginamų kalorijų kiekį ir pulsą.

-47 % sandėlyje Dviratis treniruoklis TUNTURI Dualbike Trainer
-44 % sandėlyje Dviratis ergometras TUNTURI COMPETENCE F40
-37 % sandėlyje Dviratis treniruoklis TUNTURI MiniBike Fold Easy
-36 % sandėlyje Dviratis treniruoklis TUNTURI MiniBike Basic
-34 % sandėlyje Dviratis treniruoklis TUNTURI STAR FIT F100
-33 % sandėlyje Dviratis treniruoklis TUNTURI CardioFit D20
-33 % sandėlyje Dviratis ergometras TUNTURI Performance E60
-29 % sandėlyje Dviratis treniruoklis TUNTURI CardioFit B20
-24 % sandėlyje Dviratis treniruoklis TUNTURI Cardio Fit M30
-24 % sandėlyje Dviratis treniruoklis TUNTURI Cardio Fit M35 Magnetic
-19 % sandėlyje Dviratis treniruoklis TUNTURI Cardio Fit M50


Ar dviratis treniruoklis yra naudinga sportinė įranga?

Šiltuoju metų laiku galima pastebėti vis daugiau dviračiais besivažinėjančių žmonių. Vieni šį mechanizmą renkasi pasirinktiems taškams pasiekti ar paįvairinti kartu su draugais praleidžiamą laiką, o kiti dviratį naudoja asmeniniams sportiniams tikslams įgyvendinti. Važinėjimas dviračiu gali tapti išties puikia kardio treniruote, o sekdami laiką bei numintą atstumą galėsite pranokti ir patys save. Prastas oras lauke kartais gali kelti diskomfortą mėgstantiems treniruotes dviračiu, todėl dviratis treniruoklis gali tapti puikiu pasirinkimu. Tai visiems šeimos nariams naudoti tinkama sportinė įranga, kuriai namie atradę laisvą kampelį, galėsite užtikrinti didesnį visų šeimos narių fizinį aktyvumą. Dviračiai treniruokliai yra randami ir turbūt kiekvienoje sporto salėje. Pamėgti šią sportinę įrangą tikrai paprasta – juk vaikystėje dviračių pedalai buvo minami be paliovos, įveikiant ne kelis, o net keliasdešimt kilometrų. Ironiška tai, kad vaikystėje dviračiais buvo važinėjama dėl pramogos, net nežinant, kokia didelė yra šios fizinės veiklos teikiama nauda. Dabar apie dviračių naudą žino beveik kiekvienas. Mindami dviratį per dvigubai trumpesnį laiką galite pasiekti tokią pačią naudą, kurią teikia ir kojų pratimai naudojant papildomus svorius. Elipsinis treniruoklis taip pat yra tinkamas ir svorio metimui. Tai ypač aktualu šiais laikais, kai dėl dažno sėdėjimo prie kompiuterio ar telefono fizinis aktyvumas tampa gerokai mažesnis, o riebalinė masė didesnė. Vis dėlto, bet kokiems sportiniams rezultatams siekti rekomenduojama nepersistengti, nes per didelis fizinis krūvis gali pakenkti jūsų sveikatai, o kūno formų pokyčiams pamatyti gali prireikti ir trupučio kantrybės. Jei neturite problemų su sąnariais, šis sportas gali atnešti didžiulių teigiamų pokyčių jūsų asmeninei sveikatai bei fizinės formos gerinimui. Įvertinus savo asmenines galimybes kviečiame išsirinkti profesionalų dviratį treniruoklį gera kaina. Mūsų parduotuvėje siūloma akcija suteiks jums galimybę profesionalią prekę įsigyti pigiau.

Kokių stacionarių dviračių treniruoklių galite rasti mūsų parduotuvėje?

Važiavimą dviračiu imituojančių treniruoklių pasirinkimas mūsų parduotuvėje yra tikrai nemažas. Šiuos treniruoklius galima skirstyti pagal smagračio srovį. Būtent nuo šios sudedamosios dviračio dalies priklauso treniruoklio kokybė bei pasirinktos treniruotės intensyvumas. Minimali mūsų parduodamų treniruoklių smagračio masė yra 3 kilogramai, maksimali – 20 kilogramų. Atitinkamai pagal smagračio masę kinta ir treniruoklių kaina. Jei dviratį žadate naudoti kasdieniam, sveikatą gerinančiam fiziniam aktyvumui palaikyti, jums puikiai tiks ir mažiausio smagračio svorio dviračiai. Didesnio ar net maksimalaus smagračio svorio treniruokliai tiks itin efektyvioms, daug kalorijų sudeginančioms treniruotėms. Kitaip tariant, didesniems lūkesčiams pateisinti verta į dviračio treniruoklį investuoti ir daugiau.

Siūlome trijų skirtingų gamintojų stacionarius dviračius - treniruoklius: ASSAULT, TUNTURI, GYMSTICK IR NPG.

Dviračių treniruoklių tipai skiriasi ir pagal stabdymą. Mūsų svetainėje yra indukcinių, magnetinių, rankinių ar stabdžių trinkeles turinčių stabdžių. Rankinę pasipriešinimo sistemą turintys dviračiai treniruokliai automatiškai labiau tiks mažesnio fizinio krūvio treniruotėms. Šio tipo minamas dviratis stipriai neapkraus jūsų kojų raumenų, todėl tiks mėgėjams. Praktiškesni yra magnetinius stabdžius turintys dviračiai treniruokliai. Jie veikia žymiai tyliau nei rankinės pasipriešinimo sistemos dviračiai, todėl naudodamiesi šia sportine įranga netrukdysite kitiems šeimos nariams. Šie dviračiai taip pat yra žemo susidėvėjimo lygio, o minant jo pedalus galima lengvai padidinti ar sumažinti pasipriešinimą pasiekiant itin aukštą jo lygį. Indukcinius stabdžius turintys dviračiai yra patys inovatyviausi ir moderniausi. Lyginant su magnetinius stabdžius turinčiais dviračiais, jie taip pat nesukelia didelio triukšmo ir pasižymi dar mažesniu susidėvėjimo lygiu, todėl net ir pačių intensyviausių treniruočių metu galėsite išlikti ramūs, kad naudojamas dviratis laikui bėgant nepraras savo efektyvumo. Taip yra dėl to, kad indukcinę sistemą turinčių treniruoklių varža reguliuojama leidžiant galios srautą per magnetus. Elektromagnetinės varžos magnetai patys nejuda, tad dėl šios priežasties jie yra ilgiau nesudėvimi.

Papildomi patogumai besinaudojantiems dviračiu treniruokliu

Dauguma mūsų parduotuvėje prekiaujamų dviračių treniruoklių turi papildomų funkcijų, padarančių vartotojams šį sportą kur kas lengvesniu. Turbūt nekyla abejonių, kad svarbiausia treniruotės metu palaikyti kūno skysčių balansą, todėl vanduo turėtų būti jums pasiekiamas visos fizinės veiklos metu. Mūsų siūlomi dviračių treniruokliai turi įmontuotą butelio laikiklį, į kurį įdėta gertuvė ar vandens buteliukas bus lengvai pasiekiamas ranka bet kada, kai tik norėsite atsigaivinti. Tai neatsiejama sėkmingos treniruotės dalis. Šioje sportinėje įrangoje įmontuotas LCD monitorius turi kone visus svarbiausius parametrus – sportuodami galėsite matyti įveiktą atstumą, treniruotės laiką, sudegintas kalorijas bei pulsą. Pulso sekimas itin svarbi treniruotės dalis, padėsianti nustatyti, ar sporto metu nedaroma žala sveikatai. Dažnai prireikia ir papildomų funkcijų, esančių mobiliajame telefone ar planšetėje. Šių priemonių sportuojantiems gali prireikti net ir ne su sportu susijusiems tikslams – kartais dėl darbo reikalų ar laukiant svarbaus skambučio yra svarbu, kad mobilusis telefonas būtų mūsų akiratyje. Taip pat, produktyvesnei treniruotei bei geresnei bendrai nuotaikai sukurti klausomės muzikos ar paprasčiausiai sekame treniruotės rezultatus telefono programėlėje. Dėl visų šių tikslų telefono ar planšetės laikiklis, įmontuotas mūsų dviračių treniruokliuose, yra naudinga funkcija kiekvienam sportuojančiam.

Dviračių treniruokliai yra ganėtinai sunki sportinė įrangą, kurios atgabenimą į jūsų pasirinktą vietą reiktų apgalvoti. Treniruoklio užnešimo funkcija itin aktuali jei įrangą ketinate statyti ne pirmame aukšte. Būtent šiam nepatogumui išspręsti siūlome treniruoklio užnešimo paslaugą. Jei manote, kad šio treniruoklio surinkimas taip pat gali sukelti papildomų rūpesčių, galite pasinaudoti ir šios sportinės įrangos surinkimo paslauga. Abi šios mūsų parduotuvės paslaugos turi atitinkamą kainą, todėl turite įvertinti jų poreikį.

Kodėl atsiliepimai yra svarbūs?

Nežinantys, ar išsirinktas dviračio treniruoklis yra kokybiškas bei pateisinantis visas savo funkcijas, gali užeiti į atsiliepimų skiltį, kurioje mūsų pirkėjai dalinasi savo patirtimis. Patirtimi galite pasidalinti ir jūs, tai padės kitiems mūsų pirkėjams apsispręsti dėl išsirinktos prekės. Atsiliepimų skiltis mums yra svarbi dar ir dėl to, kad galite įvertinti ir jus konsultavusio ar, pavyzdžiui, prekės užnešimo bei surinkimo paslaugą atlikusio specialisto darbą. Tai ne tik padės mums tobulėti, bet ir kitiems parduotuvės pirkėjams leis apsispręsti, ar siūlomos paslaugos jiems bus reikalingos.

 

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP