1 / 9
99 produktų

 Ieškote kur nusipirkti hantelius? Atsidūrėte tinkamoje vietoje. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių hantelių, kurie atitiks Jūsų poreikius ir leis mėgautis treniruote.

-40 % sandėlyje Ketaus Hantelis SPORTBAY 20Kg
41.99 69.99
-37 % sandėlyje Ketaus hanteliai TUNTURI, 2x 10kg
65.99 105.49
-37 % sandėlyje Ketaus Hantelis SPORTBAY 10Kg
25.19 39.99
-37 % sandėlyje Ketaus Hantelis SPORTBAY 15Kg
31.49 49.99
-35 % sandėlyje Vinilinių hantelių rinkinys 2 x 1.5 kg
-32 % sandėlyje Hantelių rinkinys SPORTBAY 2 x 10 kg
-31 % sandėlyje Vinilinių hantelių rinkinys 2 x 2 kg
-31 % sandėlyje Šešiakampių hantelių rinkinys STRONGMAN (2x12,5-35kg)
-30 % sandėlyje Reguliuojamo svorio hantelis TUNTURI Selector 25kg
-30 % sandėlyje Bicepsų treniruoklis TUNTURI Arm Blaster
-30 % sandėlyje Hantelių rinkinys SPORTBAY 2 x 15 kg


Kada pravartu naudoti hantelius?

Fizinio aktyvumo keliama nauda sveikatai nenuginčijama. Užsiimdami nors ir pačia paprasčiausia fizine veikla gerinate savo bendrą nuotaiką, fizinį pasirengimą bei stiprinate imunitetą. Turbūt kiekvienas mėgstantis sportuoti gali pastebėti ryškius nuotaikos skirtumus po treniruotės ir prieš ją, todėl supranta, kad net ir esant itin blogam nusiteikimui šis akimirksniu gali pasikeisti po fizinės veiklos. Dėl profesionalios sportinės įrangos, noro pakeisti aplinką ar padirbėti su savo sritį išmanančiu treneriu daugelis sportuoti eina į sporto salę, tačiau tai kuo puikiausiai galima daryti ir namų sąlygomis. Neturint jokios sportui skirtos įrangos kokybišką ir efektyvią treniruotę galima atlikti ir su sportiniu kilimėliu, tačiau norint apšilimo metu įtraukti daugiau raumenų į darbą rekomenduojama padidinti apkrovą – šiam tikslui puikiai tiks hanteliai, kuriuos nedidele kaina galite įsigyti ir internetu.

Kokie pratimai daromi naudojant papildomus svorius?

Papildomi svoriai dažniausiai asocijuojami su rankų raumenims atlikti skirtais pratimais. Nors šiai raumenų grupei stiprinti svarmenys puikiai tinka, jie gali būti panaudoti ir plačiau. Net ir nedidelės trukmės treniruotės naudojant hantelius gali pakoreguoti jūsų kūno formas. Dažniausiai hanteliai naudojami tiesiant rankas aukštai virš pečių, ar, priešingai, tiesiant jas į šonus, kol rankos savo padėtimi sudaro horizontalią liniją. Šie pratimai yra alternatyvus ir saugus būdas auginti bei stiprinti pečių raumenis namų sąlygomis – pečiai tampa tvirtesni, raumeninė masė didėja. Bicepsams auginti daromi pratimai su hanteliais tiesiant rankas į priekį žemyn. Daugelio žmonių sporto rutinoje didelę dalį užima pratimai pilvo presui, kojoms ar sėdmenims. Šios raumenų grupės dažnai yra prioritizuojamos merginų, nors rankų, pečių ir nugaros raumenų grupių įdarbinimo treniruočių metu pamiršti taip pat nederėtų. Vis dėlto, atliekant minėtuosius apatinės kūno dalies pratimus svarmenys užima svarbią reikšmę. Štai darant pritūpimus su svarmenimis galima lengviau pajusti, kurios raumenų grupės yra įdarbinamos, ir, ar jos į darbą įtraukiamos taisyklingai. Didesnis svoris padidina bendrą apkrovą, juntamas didesnis pasipriešinimas, tad pratimo atlikimo technika yra lengviau perprantama. Pratimai su hanteliais taip pat naudojami ir atsigulus ant nugaros, ištiesiant rankas virš savęs, o vėliau sulenkiant jas atgal iki alkūnių. Taip stiprinami dar ir krūtinės raumenys. Papildomi svoriai reikalingi šiems ir dar daugiau pratimų, o svorius, pasinaudodami siūloma akcija, galite pirkti mūsų internetinėje parduotuvėje. Įsigydami šią sportinę įrangą pigiai, galite pasinaudoti galimybe išsirinkti kelis skirtingų svorių hantelius, kurie palaipsniui didinant apkrovą padės efektyviai siekti užsibrėžtų rezultatų.

Kokių hantelių galima įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje?

Mūsų internetinėje parduotuvėje pirkėjai gali rinktis skirtingų gamintojų gaminamų svorių – STRONGMAN, TUNTURI, TREND, BOWFLEX, GYMSTICK IR TIGUAR. Pastarųjų mūsų pasiūloje yra daugiausia. Asmeninius lūkesčius atitinkančius hantelius galima rinktis ir pagal jų tipus – fiksuoto svorio ir keičiamo svorio. Keičiamo svorio hanteliai yra praktiškesnis pasirinkimas. Atitinkamai pagal savo treniruotės krūvį, lavinamą raumenų grupę bei kūno masę galite koreguoti svarmens masę. Patys komplektuodami svarmens svorį stiprinsite savo fizinį parengimą, o ši sportinė įranga neužims daug vietos jūsų namuose ar bet kokioje kitoje erdvėje, kurioje sportuojate. Visi skirtingam svoriui komplektuoti skirti elementai yra parduodami iškart viename komplekte. Jei svarstote, ar verta investuoti į tokio tipo hantelius, įvertinkite, ar kiekvienas iš galimų svorių bus panaudotas. Jų amplitudė neretai būna išties plati – ant to paties svarmens galima susikomplektuoti 2 ar net 25 kilogramus sveriančius elementus, tad ir mažiausia, ir didžiausia jo masė turėtų būti maksimaliai išnaudojama. Manote, kad jums reikia būtent šių, keičiamo svorio hantelių? Tuomet tai išties praktiškas pasirinkimas. Įsivaizduokite, kiek vietos užimtų kiekviena skirtingo svorio hantelių pora. Tačiau ir fiksuoto svorio hanteliai yra geras pasirinkimas. Jei jūsų atliekamai treniruotei nereikia plačios svorių amplitudės turinčių svarmenų, daugiau koncentruojatės į kitokio tipo pratimus ar ieškote mažo svorio hantelių paprastiems pratimams atlikti – fiksuoto svorio hanteliai pilnai pateisins jūsų lūkesčius. Šie, fiksuoto svorio svarmenys, pardavinėjami poromis, o jų masė siekia nuo 0,5 iki 50 kilogramų. Mūsų internetinėje parduotuvėje galima įsigyti ir hantelių komplektus. Tokius komplektus sudaro skirtingų svorių poros. Yra mažesnio svorio hantelių porų komplektų, pavyzdžiui 1-10 kilogramų, arba, didesnio svorio – 34-42 kilogramų.

Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodami hanteliai taip pat skiriasi ne tik svoriu ar skirtingų svorių komplektavimo galimybe, bet ir medžiaga, iš kurios yra pagaminti. Pavyzdžiui, gumuoti hanteliai yra padengti gumos sluoksniu. Šis sluoksnis padeda įsigytus svorius ilgiau išlaikyti tokius, kokius įsigijote. Sportuojant su didesnio svorio hanteliais neretai nepavyksta jų padėti ant žemės be didesnio smūgio, kurio metu šie gali nudilti, įtrūkti ar pasidengti kitokiomis smūgio sukeltomis žymėmis. Negana to, net ir itin atsargus elgesys su šia sporto priemone neapsaugo jos nuo susidėvėjimo. Tai padaro gumos sluoksnis, apsaugantis svorį ne tik nuo įbrėžimų, bet ir nuo aplinkos poveikio. Gumos sluoksniu padengti svoriai mažina tikimybę ir jums patiems susižeisti sportuojant su didelio svorio elementais.

Aerobiniai hanteliai vaikams ir moterims
 

Taip pat yra ir vinilinių hantelių. Juodu vinilu aptraukti svoriai atrodo vizualiai gražiau. Turbūt neretai atrandame motyvacijos sportui nusipirkę naują avalynę ar sportinės aprangos komplektą. Patogi bei vizualiai gerai atrodanti sportinė įranga yra tikrai ne mažiau svarbesnė, kai kalbame apie bendros geros nuotaikos bei tinkamo pasiruošimo fizinei veiklai kūrimą. Vinilo danga taip pat užtikrina ir ilgesnį tarnavimo laiką. Dažniausiai vinilu padengti būna aerobiniai hanteliai. Aerobinių hantelių svoris, lyginant su kito tipo svarmeninis, nedidelis – galima įsigyti hantelių, kurių svoris siekia nuo 0,5 iki 5 kilogramų. Dėl savo nedidelio svorio šie svarmenys dažniausiai yra moteriški, bet gali tikti ir vaikams, kurių augančiam organizmui fizinės veiklos palaikymas yra itin svarbus. Žinoma, pratimus su hanteliais vaikams rekomenduojama atlikti tik sulaukus tam tikro amžiaus – tada, kai jų skeletas jau susiformavęs. Taip pat reikia kontroliuoti fizinės apkrovos kiekį, kad augančiam kūnui nebūtų padaryta žalos. Jei sportuojama taisyklingai, su hanteliais atliekami pratimai padės vaikui tapti sveikesniam ir stipresniam. Pratimai ugdo jėgą bei ištvermę, stiprina vaiko raumenis ir sąnarius, o tai ateityje gali padėti rimtų traumų ar lūžių. Augant vaiko organizmas susiduria ir su tam tikrais hormonų pokyčiais, lemiančiais kūno masės padidėjimą, o per didelė masė gali vaiko sveikatai ir pakenkti. Dažnai ir pasyvus laisvalaikio leidimas ar mažas fizinis aktyvumas gali turėti įtakos antsvorio atsiradimui, tad bent kelis kartus per savaitę mankštindamasis vaikas gali šiuos pokyčius panaikinti. Svarbu laiku pastebėti, jei gaunamas fizinis krūvis vaikui yra per didelis, nes tokiu atveju kūnui padaroma žala gali būti didesnė už suteikiamą naudą.

Aerobiniai hanteliai yra praktiškas pasirinkimas, jie skirti kūno rengybos bei raumenų stiprinimo pratimams. Šių hantelių paviršius neslystantis, todėl jais besinaudodami vaikai galės jaustis itin saugūs. Moterims jie ypatingai praktiški dėl mažo svorio – dažna dailiosios lyties atstovių problema yra baimė priaugti papildomos raumenų masės. Naudojant nedidelio svorio svarmenis to galima išvengti, o būtent aerobiniai hanteliai yra skirti jau turimų raumenų ryškinimui, stangresnio kūno puoselėjimui. Mūsų puslapyje taip pat galite įsigyti ir skirtingų spalvų aerobinių hantelių – žalių, mėlynų, rožinių, geltonų ar raudonų. Dėl patrauklios ir žaismingos išvaizdos jie sukurs gerą atmosferą visiems sportuojantiems.

Poliuretaniniai hanteliai – profesionaliam sportui

Mūsų parduotuvėje randamų metalinių hantelių masė yra didesnė, todėl jie tinkami raumeninės masės auginimui ar didelio fizinio krūvio treniruotėms. Didžiausio svorio yra poliuretaniniai hanteliai. Šių mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat netrūksta. Žinoma, kad poliuretanas yra naudojamas automobilių pramonėje bei aviacijoje – patvari bei ilgaamžė priemonė užtikrina saugų transporto naudojimą. Iš šios medžiagos pagaminti hanteliai taip pat yra itin patvarūs, o jų rankena neslysta. Tarp siūlomų prekių yra ir šešiakampių hantelių. Šie itin patogūs, nes padėjus ant žemės išlieka toje pačioje vietoje ir nerieda tolyn. Šiuos hantelius nesunku supainioti su guminiais, tačiau poliuretaniniai yra tvirtesni ir, dėl tos pačios priežasties, truputį brangesni. Renkantis bet kokią sportinę įrangą skatiname atsižvelgti į jūsų asmeninius siekius, tačiau užsiimantiems profesionaliu sportu šie, poliuretaniniai hanteliai, tikrai pasiteisins. 

Loading...
Loading...

Loading...
Filters Menu
TOP