1 / 2
22 produktų

Kas yra svarmenys, daugelio vadinami tiesiog hanteliais, yra žinoma tiek profesionaliems sportininkams, tiek mėgėjams. Be jų retai kada įsivaizduojamos treniruotės, juo labiau jei yra poreikis treniruoti raumenis, auginti raumenų masę, turėti tvirtą kūną. Tiesa, renkantis svorius turėsite nuspręsti, ar Jums labiau tiks fiksuoto ar keičiamo svorio. Pastarasis pasirinkimas kur kas praktiškesnis.

-46 % sandėlyje Ketaus hantelis TUNTURI, 15kg
37.99 70.99
-43 % sandėlyje Ketaus hanteliai TUNTURI, 2x 10kg
59.99 105.49
-42 % sandėlyje Ketaus Hantelis SPORTBAY 20Kg
39.99 69.99
-40 % sandėlyje Ketaus Hantelis SPORTBAY 10Kg
23.99 39.99
-40 % sandėlyje Ketaus Hantelis SPORTBAY 15Kg
29.99 49.99
-39 % sandėlyje Ketaus hantelis TUNTURI, 20kg
59.99 99.00
-34 % sandėlyje Reguliuojamo svorio hantelis TUNTURI 12,5kg
-32 % sandėlyje Hantelių rinkinys SPORTBAY 2 x 10 kg
-26 % sandėlyje Hantelių rinkinys SPORTBAY 2 x 15 kg
-26 % sandėlyje Vinilu aptraukti hanteliai TUNTURI 2x 14kg
-39 % Ketaus hantelių rinkinys GYMSTICK 20kg


Kas yra keičiamo svorio hanteliai?

Pavadinimas sufleruoja, jog šių hantelių svoris gali būti keičiamas pagal besitreniruojančio asmens poreikius. Tad vienus hantelius lengvai pritaikysite visiems šeimos nariams, jei perkate namų naudojimui, ar visiems sporto salės lankytojams. Didelis keičiamų svorių pranašumas yra tas, jog jų svorį galėsite pasirinkti priklausomai nuo norimo treniruotės krūvio, treniruojamos raumenų grupės. Jums nereikės pirkti kelių skirtingų svorių hantelių, kurie užims gerokai daugiau vietos. Surenkami bus kompaktiškas sprendimas, tačiau drauge užtikrins plačias treniruočių galimybes.
 

Kaip išsirinkti surenkamus hantelius?

Renkantis hantelius vienas iš svarbiausių pasirinkimo kriterijų yra jų svoris, kuris priklauso nuo to, kokių sporto tikslų siekiate. Damoms, norinčioms sutvirtinti raumenis, puikiai tiks 1–5 kg hanteliai. Vyrams, norintiems auginti raumenų masę, reikės keičiamo svorio hantelių, kad būtų galimybė pasirinkti svorį pagal treniruočių pobūdį ir treniruojamų raumenų grupę. 

Jei esate pradedantysis, geras variantas – gumuoti hanteliai, kuriuos bus labai patogu suimti ir ilgiau išlaikyti. Atkreipkite dėmesį į medžiagas, nes jos lemia ir patogumą, ir ilgaamžiškumą. Geras variantas hanteliai iš ketaus, plieno, taip pat viniliniai ar panašūs.

 

Reguliuojami hanteliai mūsų asortimente

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti didelę keičiamo svorio hantelių įvairovę. Esminis jų skirtumas – svoris. Surenkami hanteliai mūsų pasiūloje yra tokių svorių: 10, 25, 15, 14, 20 kg ar kt. Neabejojame, jog kiekvienas atras tinkamiausius.

Mūsų asortimente daugumos svarmenų diskai pagaminti iš ketaus, grifai – iš chromuoto plieno, tad svarmenys yra itin aukštos kokybės, atsparūs mechaniniam ir išorės poveikiui, tvirti bei ilgaamžiai. Taip pat galite rinktis ir kompozitu užpildytus hantelius. Labai solidžiai atrodo viniliniai, drauge demonstruojantys ir patogumą, patvarumą.

Skirtingos rankenos leis pasirinkti kiekvienam tai, kas patogiausia.

Pasiūloje keičiamo svorio hanteliai parduodami po vieną arba po du – atsižvelkite į savo treniruočių pobūdį ir pasirinkite tai, kas joms bus naudingiausia.
 

Kodėl surenkamus hantelius internetu verta pirkti iš sportuok.lt?

Dar prieš kurį laiką prireikus įsigyti naujus hantelius reikėjo keliauti po specializuotas parduotuves. Tiesa ta, kad jų asortimentas ne visuomet būna platus, tad nėra šimtaprocentinės tikimybės rasti tai, ko ieškote. Bet šią tikimybę ženklai didina galimybė pirkti internetu, mat e. parduotuvių asortimentas paprastai yra itin platus. Ne išimtis ir sportuok.lt – čia Jūsų laukia plati surenkamų hantelių įvairovė. Pirkti čia saugu, patogu ir labai paprasta. Negana to, siūlome pasirinkti Jums patogiausią siuntos pristatymo būdą.

 

Kiek kainuoja keičiamo svorio hanteliai?

Keičiamo svorio hantelių kainos mūsų pasiūloje varijuoja plačiame diapazone, mat priklauso nuo svarmenų skaičiaus, jų svorio, pagaminimo medžiagų ir kitų aspektų. Pigiausi surenkami hanteliai kainuoja nuo 39 eurų be akcijos, brangiausių kaina siekia beveik 500 eurų. Norintys mokėti pigiau turėtų sekti mūsų asortimentą ir nepraleisti progos, kai taikomos nuolaidos.

 

Kokio svorio surenkami hanteliai sportuok.lt asortimente?

Mūsų asortimente rinkitės šių svorių surenkamus hantelius: 10, 12,5, 14, 15, 20, 22,5, 24 ir 25 kg. Tokio tipo svarmenys suteikia galimybę jų svorį koreguoti pagal konkrečius poreikius, todėl vienas pirkinys suteiks daug galimybių.

 

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP