1 / 7
79 produktų

 Pasunkinti kamuoliai, naudojami fitneso, CrossFit treniruotėse, taip pat reabilitacijai. Platus TIGUAR, SPORTBAY minkštų pasunkintų, kietesnių medicininių bei "slamballų" pasirinkimas.

-49 % Jėgos maišas TUNTURI Strengthbag 5-25kg
-46 % sandėlyje Pasunkintas kamuolys GYMSTICK Wall Ball 9kg
-41 % Pasunkinti kamuoliai TUNTURI (4-6-8-10kg)
-36 % sandėlyje Pasunkintas kamuolys GYMSTICK Medicine Ball 2kg
-34 % sandėlyje Pasunkintas kamuolys GYMSTICK Medicine Ball 3kg
-24 % sandėlyje Pasunkintas kamuolys Tiguar wall ball 6kg
-16 % sandėlyje Jėgos maišas TIGUAR Power Bag, 5kg
-14 % sandėlyje Jėgos maišas TIGUAR Power Bag, 20kg


Šiandieninis sporto prekių sektorius tiek sporto mėgėjams, tiek profesionalams siūlo itin didelę įvairovę inventoriaus, padedančio treniruotes padaryti efektyvesnes, rezultatyvesnes, siekti maksimalių tikslų ir pan. Tarp tokių prekių reikšmingą vietą užima pasunkinti kamuoliai ir pasunkinti maišai, naudojami fitneso treniruotėms, jėgai, ištvermei lavinti, taip pat jie itin pasiteisina ir reabilitacijos kontekste. Džiaugiamės galėdami savo pirkėjams pasiūlyti platų spektrą, todėl nesivaržykite – nustatykite, kokie Jūsų poreikiai ir neabejojame, jog išsirinksite tai, kas juos atitiks geriausiai. Negana to, siūlome patrauklias kainas ir dar daugiau sutaupyti padėsiančias akcijas. Rinkitės pripažinimą pelniusių gamintojų kamuolius ir maišus: Tiguar, Tunturi, Lifemaxx, Sportbay ir kitų.

Svoriniai kamuoliai internetu

Svoriniai kamuoliai, nors ir kompaktiški bei neužima daug vietos, yra funkcionalūs treniruočių įrankiai, padėsiantys atlikti nemažą spektrą pratimų. Naudoti šiuos kamuolius galite sporto salėje, taip pat ir namuose ar treniruojantis lauke, kadangi jie gaminami iš atsparių ir itin patvarių medžiagų. 

Pasunkinti kamuoliai skiriasi savo svoriu, kas yra vienas iš kertinių aspektų renkantis. Mūsų asortimente rinkitės 3, 4, 6, 8, 10 kilogramų ar kitokio svorio kamuolius – galimi pasirinkimai siekia nuo kelių iki net 50 kilogramų! Atsižvelkite į savo fizinį pasirengimą, treniruočių pobūdį, siekiamus tikslus. Jei esate pradedantysis, nesuteikite kūnui per didelių apkrovų – pradėkite nuo mažesnių svorių ir palaipsniui juos didinkite.

Galite rasti kamuolių, pagamintų iš įvairių medžiagų, bet prioritetą verta teikti odai ar tvirtiems sintetiniams pluoštams, kurie bus ne tik patvarūs ir ilgaamžiai, tačiau ir užtikrins paprastą kamuolio priežiūrą. Kuo lengviau kamuolys valomas, tuo mažesnio laiko indėlio reikės jam prižiūrėti. Taip pat gerą kokybę bei patvarumą demonstruoja ir pagaminti iš gumos. Kamuoliai skiriasi ir užpildu – tai gali būti smėlis, vilnos ir smėlio mišinys ar kt.

Rinkdamiesi tokio tipo kamuolį atkreipkite dėmesį į informaciją, ar jis tinkamas mėtyti ant žemės – priklausomai nuo jūsų treniruočių pobūdžio kai kurie kamuoliai gali netikti.

Internetu mūsų e. parduotuvėje galite įsigyti ir medicininių kamuolių, puikai tinkančių funkcinėms treniruotėms, lavinančioms pusiausvyrą, koordinaciją, ištvermę.

Mūsų internetu parduodami svoriniai kamuoliai yra itin patvarūs ir ilgaamžiai. Jie turi minkštą užpildą ir tobulai tinka tiek mėgėjams, tiek profesionaliam naudojimui. Negana to, čia galite rinktis ir priedus, pavyzdžiui, specialų stovą pasunkintiems kamuoliams, atmušėją ar kt.

Pasunkinti maišai

Nebandę treniruotis su pasunkintais maišais neretai nustemba, koks tai geras treniruočių įrankis. Šie maišai – labai gera alternatyva giroms, štangoms, taip pat daugelio mėgiamiems hanteliams. Treniruotės su tokiais maišaisi padės stiprinti griebimo jėgą, taip pat didinti jėgą, ištvermę, jie bus naudingi pusiausvyrai, koordinacijai. Taip pat jėgos maišai gali idealiai tikti treniruotėms, kurios orientuotos į širdies ir kraujagyslių sistemos stiprinimą, sąnarių stabilumo užtikrinimą, lankstumo palaikymą.

Treniruotės su jėgos maišais labai įvairiapusės: juos galite mesti, laikyti, griebti, nešti, spirti ir pan. Pratimai su jais gali būti atliekami stovint, sėdint, gulint ar atsiklaupus. Su šiais maišais treniruokitės sporto salėse, namuose, taip pat galite juos drąsiai naudoti treniruotėms lauke.

Jėgos maišai gali būti 5, 10, 15, 20 kilogramų ar dar sunkesni. Mūsų pasiūloje internetu įsigysite ir tokių, kurie puikiai tiks profesionaliam naudojimui.

Mūsų parduodami svoriniai maišai pagaminti iš labai stiprių ir ilgaamžių medžiagų. Išorei dažnai naudojamas neoprenas, PVC, o užpildui – smėlis. Patogus maišas, kurio užpildo kiekį galėsite reguliuoti patys. Dėl neslystančių ir patogių rankenų treniruotės bus komfortiškos net ir tad, kai truks ilgai.

Kiek kainuoja svoriniai kamuoliai ir maišai?

Nusprendę įsigyti svorinį kamuolį ar maišą mūsų pasiūloje atrasite didelę įvairovę ir platų kainų diapazoną. Tiek kamuolių, tiek maišų kainos daugiausia priklauso nuo jų svorio ir pagaminimo medžiagų.

Pigiausi pasunkinti kamuoliai kainuoja vos nuo keliolikos eurų už vienetą. Brangiausių kamuolių kainos siekia kiek daugiau kaip 100 eurų.

Jėgos maišų kainos startuoja maždaug nuo 40–50 eurų, o brangiausi šioje kategorijoje maišai kainuoja arti 100 eurų.

Gera žinia norintiems pirkti pigiau, tačiau gauti tą pačią gerą kokybę – sekite mūsų asortimentą, nes tiek kamuoliai, tiek maišai dažnai parduodami su akcija.

Kodėl verta pirkti internetu?

Pasunkintus maišus ir svorinius kamuolius galite pirkti fizinėse pardavimo vietose arba internetu. Pastarasis variantas labai patogus, nes padeda taupyti laiką ir suteikia progą pirkti tada, kada patogu Jums, visiškai nepriklausomai. Negana to, e. parduotuvės paprastai gali pasiūlyti kur kas platesnį pasirinkimą, tad sau tinkamą prekę atras net patys išrankiausi. Pirkdami internetu galite filtruoti visą asortimentą pagal aktualius kriterijus ir taip paiešką padaryti tikslingesnę bei spartesnę. Mūsų e. parduotuvėje pirkti saugu, patogu ir greita, tad nevaržykite savęs – rinkitės naujus kamuolius ir pasunkintus maišus efektyvioms savo treniruotėms labai gera kaina.

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP