produktų
Kilimėliai jogai ir fitnesui tik nuo € 8,99

-40 % Smartpost nemokamas pristatymas! Fitneso kilimėlis Sportbay® NBR  (1 cm)
Smartpost nemokamas pristatymas! Kilimėlis MANDUKA PROlite® midnight
Masažiniai lankai - puikus būdas sulieknėti

-44 % Smartpost nemokamas pristatymas! Masažinis gimnastikos lankas SOFT (I lygis)
-21 % Smartpost nemokamas pristatymas! Masažinis lankas TUNTURI 1,2-1,8kg
Nuo 20.52 25.99
Universalūs kamuoliai nuo 2.99Eur!

-26 % Smartpost nemokamas pristatymas! Gimnastikos kamuolys SPORTBAY® 65 cm
Nuo 7.99 10.90
-15 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Gimnastikos kamuolys TIGUAR Safety Plus, 65cm
Masažiniai volai raumenų atsistatymui ir skausmo malšinimui

-35 % Smartpost nemokamas pristatymas! Masažinis volas Sportbay® Grid (33 cm)
-5 % Smartpost nemokamas pristatymas! Masažinis volas TIGUAR Fascia Roller (Medium)
Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Masažinis volas TRIGGERPOINT The Grid, žalias


Norite dailinti kūno linijas, lavinti ištvermę, sėkmingai kovoti su raumenų įtampa, skausmu ar kt.? Tuomet Jums reikalingos fitneso prekės: masažiniai volai, lankai, kamuoliai ir pan. Mūsų pasiūloje rinkitės patikimų gamintojų aukštos kokybės sporto reikmenis labai patrauklia kaina.

Fitneso prekės mūsų asortimente

  • Kilimėliai jogai ir fitnesui. Dideli ir pakankamai stori kilimėliai bus patvarūs bei garantuos maksimalų komfortą sportuojant. Mūsų asortimente rinkitės kilimėlius, kurių gamybai naudojamos tik saugios, kokybiškos, elastingos, hipoalergiškos medžiagos. Negana to, tokie kilimėliai bus lengvai prižiūrimi, tad minimaliomis laiko sąnaudomis užtikrinsite jų švarą ir reprezentatyvumą.
  • Masažiniai lankai. Mūsų pasiūloje galite rinktis skirtingo svorio masažinius lankus, padėsiančius dailinti kūno linijas. Lankai pagaminti iš tvirto plastiko, o jų paviršius švelnus ir malonus liesti. Lankų skersmuo – 100 cm. Pasiūloje rinkitės 1,2, 1,5 arba 1,8 kg svorio masažinius lankus.
  • Kamuoliai. Kamuoliai, skirti jogai, fitnesui bei kitoms treniruotėms, gerokai padidins galimybių spektrą treniruojantis. Taip pat juos galite naudoti ir kardio treniruotėms, dar kamuoliai puikiai tiks reabilitacijai. Rinkitės skirtingo skersmens kamuolius – turime 25, 45, 55, 65 cm ar kitų matmenų. Kamuoliai labai lengvai pripučiami, taip pat ir išleidžiami. Patys jie yra lengvi, pagaminti iš vinilo ar PVC, užtikrinančių patvarumą, atsparumą įtrūkimams ir patogumą sportuojant. Kamuolių paviršius neslysta, todėl nejusite diskomforto ir drauge sportuosite saugiai. Tiesa, rinkdamiesi atkreipkite dėmesį, koks maksimalus svoris rekomenduojamas ir tai, ar į komplektą įtraukta pompa ar kitos priemonės kamuoliui pripūsti.
  • Masažiniai volai. Lengvi, patogūs ir labai funkcionalūs. Tai bus itin puikus pirkinys, jeigu vargina raumenų skausmas po treniruočių, įtampa ar kitoks diskomfortas. Masažinis volas yra labai geras pasirinkimas įsitempusiems raumenims atpalaiduoti, atlikti pilateso, jogos užsiėmimus. Šis volas stimuliuos raumenis, padės efektyviai juos atpalaiduoti, tad „nuimsite“ įtampą, juo labiau jei pratimai bus atliekami reguliariai. Negana to, šio masažinio volo panaudojimo spektras dar platesnis – jis tiks ir jėgai bei ištvermei lavinti ir daugeliui įvairių kitų sportinių pratimų. Volo gamybai naudojamos EAV putos ir PVC. Rinkdamiesi volą nepamirškite atkreipti dėmesio, kokioms maksimalios apkrovos galimos.

Kodėl fitneso prekes verta pirkti internetu?

Ieškantiems fitneso prekių siūlome patogiai ir saugiai rinktis bei pirkti mūsų e. parduotuvėje. Prie kiekvienos prekės rasite aprašymą, realius daiktus atspindinčias nuotraukas, tikslią kainą bei kitą reikšmingą informaciją. Perkant internetu Jums nereikės niekur važiuoti, todėl tai padės taupyti brangų Jūsų laiką. Negana to, toks pirkimas suteikia progą norimus daiktus įsigyti Jums patogiausiu metu, taip pat pirkti galite ir nepriklausomai nuo strateginės vietos. Dar pirkimo internetu privalumų sąrašą papildo galimybė mokėti pigiau ir nesirūpinti dėl pirkinio atsiėmimo, nes užsakymus pristatome operatyviai ir sklandžiai.

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP