„Sportuok“ gerbia savo pirkėjų privatumą ir itin kruopščiai rūpinasi jų asmeninių duomenų apsauga. Įsipareigojame savo pirkėjų asmeninės ar finansinės informacijos neparduoti, jos neteikti, ja neprekiauti, neduoti teisės ja naudotis ar neatskleisti jos tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, kai toks atskleidimas yra būtinas mūsų paslaugų (siuntimui, saugos patikrinimui) vykdymui užtikrinti arba gavus Jūsų leidimą tai daryti.
Ši Privatumo politika yra skirta paaiškinti, kaip mūsų svetainėje informacija yra renkama ir tvarkoma. Registruodamiesi svetainėje „Sportuok.lt“ paslaugų naudotojais ir naudodamiesi „Sportuok.lt“ svetaine Jūs leidžiate mums naudoti pateiktą informaciją anksčiau išvardytais tikslais.

Asmeninės informacijos naudojimas
Registruodamiesi ir naudodamiesi šia svetaine turėsite pateikti tam tikrą informaciją, pvz., savo kontaktinius duomenis. Mes šiuos duomenis naudosime savo susitarimui su Jumis įgyvendinti.

Mes galime naudoti Jūsų pateiktą arba mūsų surinktą informaciją, jei reikia:

  • registruoti Jus savo svetainėje arba mūsų svetainės paslaugų administravimui;
  • perduoti ją įmonėms ir organizacijoms, kurių gaminius ar paslaugas Jums parduodame;
  • vykdyti mūsų susitarimą su Jumis, apdoroti ir gauti mokėjimus;
  • analizuoti Jūsų pirkimo įpročius, kad galėtume koreguoti, kurti ir tobulinti siūlomus produktus ir paslaugas, teikti Jums bei kitiems pirkėjams svarbią informaciją naudodami savo pardavimų programą, ir e. paštu, paprastu paštu bei kitais būdais nuolatos Jus informuoti apie naujausius produktus ir paslaugas, įvairias pardavimo akcijas, nuolaidas, pasiūlymus, konkursus ir kt.;
  • organizuoti įvairius žaidimus (kurių laimėtojams įteikiami prizai) ar konkursus.

 

Duomenų ir finansinių sandorių apsauga svetainėje „Sportuok.lt“
Svetainėje įdiegtos fizinės, elektroninės, administracinės procedūros Jūsų asmeninių duomenų ir svetainėje vykdomų finansinių sandorių apsaugai užtikrinti. Taip pat naudojame SSL (Secure Socket Layer) technologiją, garantuojančią saugų asmeninių duomenų perdavimą internetu. Prieiga prie Jūsų asmeninės informacijos yra ribojama. Tai daryti gali tik mūsų darbuotojai, kuriems ši informacija reikalinga konkrečioms užduotims, susijusioms su Jūsų užsakymu, vykdyti.

Mes nesaugome Jūsų kredito kortelės informacijos, tiesiog nukreipiame Jus į finansų įstaigas, kurioms Jūs pateikiate savo kredito kortelės duomenis, kad apmokėtumėte savo užsakymą. Daugiau apie mokėjimų saugumą skaitykite skyrelyje Saugaus pirkimo garantija.

Mes gerbiame Jūsų privatumą
Galite bet kada išsiregistruoti iš mūsų e. pašto sistemos! Kiekviename Jums skirtame e. laiške yra galimybė labai paprastai, automatiškai atsisakyti mūsų naujienlaiškių. Jei tik norite, galite tai padaryti naudodami bet kurio mūsų e. laiško pabaigoje esančias instrukcijas.
Jei gavote nepageidaujamą laišką, brukalą, išsiųstus per šią sistemą ar neva per šią sistemą, nedelsdami persiųskite tokio laiško kopiją su savo komentarais adresu info@sportuok.lt. Mes būtinai jį patikrinsime.

Slapukai
Slapukas yra labai nedidelis informacijos elementas, leidžiantis svetainei išsaugoti pagrindinę informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Nemažai slapukų yra svarbūs siekiant užtikrinti veiksmingą ir sklandų mūsų svetainės darbą, pavyzdžiui, galimybę pirkti mūsų siūlomas prekes ar susikurti savo paskyrą mūsų svetainėje. Be to, slapukai naudojami pritaikyti konkrečias turinio sritis Jūsų poreikiams ir taip palengvinti bei pagreitinti naršymą mūsų svetainėje.

Mūsų svetainėje slapukai naudojami šiais tikslais:

  • sudaryti galimybę sukrauti pirkinius į vieną krepšelį ir už visus juos sumokėti iš karto;
  • sudaryti galimybę susikurti savo paskyrą, kurioje matytumėte visus ankstesnius savo užsakymus, nurodytumėte kai kuriuos savo duomenis, kuriuos galėsite naudoti vėliau;
  • gerinti svetainės’s naudojimo veiksmingumą taupant Jūsų laiką, kurį skiriate pirkiniams pasirinkti ar siuntai sekti;
  • analizuoti savo svetainės duomenis naudojant „Google Analytics“.

 

Informacija, kurią surenkame naudodami slapukus, kaip ir kiti duomenys apie mūsų svetainės naudotojus yra gerai apsaugoti ir naudojami tik tuomet, jei tai numatyta anksčiau pateiktose svetainės naudojimo politikos nuostatose. Mūsų svetainėje naudojami slapukai nėra skirti asmeninei informacijai (naudotojo pavardė, adresas, e. adresas ar bet kokia kita kontaktinė informacija) rinkti.
Konfigūruodami savo naršyklės nuostatas galite bet kada apriboti slapukų naudojimą ar net juos panaikinti. Tačiau įspėjame, kad panaikinus kai kuriuos slapukus nebegalėsite naudotis sportuok.lt siūlomomis galimybėmis ar paslaugomis.

Apsauga nuo sukčiavimo
Galime perduoti Jūsų informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytais atvejais arba, jei yra būtinybė užtikrinti mūsų ar kito asmens’s teises, turtą ar saugumą, taip pat kilus informacijos su trečiosiomis šalimis apsikeitimo būtinybei, kai siekiama išvengti sukčiavimo ir sumažinti su mokėjimais susijusią riziką.

Menu
TOP