Surask, dėk į krepšelį ir pirk

PRADŽIOS PUSLAPIS


Jei norite pirkti internetu svetainėje www.sportuok.lt, eikite į pradžios puslapį (home page). Jame pasirinkę Jus dominančią prekių grupę galėsite peržiūrėti mūsų siūlomas prekes. Be to, pradžios puslapyje rasite reklaminį skydelį su mūsų skelbiamų akcijų, nuolaidų, naujų prekių ženklų ir gaminių nuorodas. Spustelėję puslapio viršuje, kairėje pusėje esantį SPORTUOK logotipą bet kada galėsite grįžti į pradžios puslapį.

PREKĖS IR PREKIŲ ŽENKLAI


Kokių prekių galite rasti svetainėje www.sportuok.lt? Vien tik perskaitę svetainės pavadinimą galite spėti, kad prekiaujame sportui ir kūno rengybai skirtais gaminiais! Esame tvirtai įsitikinę, kad fizinis aktyvumas ir mankšta turi tapti kasdieniu kiekvieno sveikai gyventi norinčio individo poreikiu kaip, pavyzdžiui, ryte perskaityti naujausias žinias. Todėl siūlome platų prekių, kurias įsigiję ir naudodami išsaugosite puikią fizinę būklę, asortimentą, ir visai nesvarbu, ar mankštinsitės ant treniruoklio namuose, ar minsite dviratį, ar naudosite specialią įrangą ir įtaisus, dėl kurių sportuoti bus lengva, paprasta ir smagu.
Beje, SPORTUOK nepaprastai mėgsta bet kokią veiklą gamtoje. Todėl siūlome itin platų gaminių asortimentą, dėl kurio Jūsų iškylos gamtoje taps tikru malonumu. Galėsite rinktis nuo braziliško hamako iki modernios stovyklavimo įrangos, o gal net įsigyti itin daug džiaugsmo teikiantį batutą –visą tai rasite čia, mūsų svetainėje, spustelėję vos vieną mygtką!

PIRMASIS JŪSŲ UŽSAKYMAS


Pirkti svetainėje www.sportuok.lt yra labai paprasta. Norėdami pateikti užsakymą turėsite atlikti šiuos veiksmus:

1. Surasti norimą įsigyti prekę. Mūsų svetainėje tai padaryti galima keliais būdais. Galite peržiūrėti mūsų internetinį katalogą, kuriame rasite išvardintas skirtingas prekių grupes, arba paieškos laukelyje įrašyti konkretaus gaminio’s pavadinimą ir prekių ženklą (brendą).

Pažymėti  Svetainės lango viršuje esančioje naršymo juostoje galite pasirinkti kurią nors vieną mūsų nurodytą prekių grupę. Kai pagrindiniame meniu pažymėsite prekių grupę, Jums bus parodyti tos grupės pogrupiai ir kriterijai, todėl galėsite išplėsti savo paiešką.
Surasti Prekę galite ieškoti pagal pavadinimą, brendą arba naudodami reikšminius žodžius. Paieškos laukelyje tiesiog įrašykite prekės rūšį (pvz., namų treniruoklis, palapinė ar hamakas) arba prekinio ženklo pavadinimą (pvz., Finnlo, Reebok ar Husky) ir Jums bus parodytos visos prekės, atitinkančios pasirinktą žodį.

 

2. Įdėti prekę (-es) į pirkinių krepšelį. Kai pastebėsite norimą prekę, greičiausiai norėsite ją užsisakyti, pasirinkti tinkamą dydį ir spalvą (visos šios galimybės bus pateiktos prekės paveikslėlio (jei toks yra) dešinėje pusėje išsiskleidusiame meniu), tad spustelėkite žemiau esantį “Dėti į krepšelį” mygtuką. Įdėję prekę į pirkinių krepšelį galėsite ieškoti kitų prekių, o jas radę, dėti į krepšelį, kol surinksite visas prekes, kurių norite užsisakyti. Savo pirkinių krepšelį galite bet kada peržiūrėti– kiekvieno svetainės puslapio viršutiniame dešiniajame kampe yra pirkinių krepšelio paveikslėlis.

3. Patikrinti. Skirkite kelias akimirkas į krepšelį sudėtiems pirkiniams peržiūrėti. Gali būti, kad kai kurių prekių norėsite užsisakyti daugiau, o gal atsisakyti. Kai tvirtai apsispręsite dėl pirkinių krepšelio turinio, spauskite “Atsiskaitymas”.

4. Prisiregistruoti. Galvojate, kad registruojantis reikia pateikti daug duomenų ir sugaišti daug laiko? Tikrai ne! Mes prašome tik svarbiausios informacijos, reikalingos Jūsų užsakymui paruošti. Įrašykite savo vardą, pavardę, adresą, e. pašto adresą ir savo slaptažodį, kad vėliau, grįžę į www.sportuok.lt , galėtumėte naudoti tą patį adresą, kurį nurodėte pateikdami savo pirmąjį užsakymą. Dar kartą peržiūrėkite savo nurodytą informaciją ir spauskite “Tęsti”.

5. Nurodyti siuntinio pristatymo ar atsiėmimo adresą ir įmonės informaciją (jei reikia). Mes turime žinoti, kokiu adresu norite gauti savo siuntinį. Numatytasis siuntinio pristatymo adresas jau yra sukurtas pagal informaciją, pateiktą registruojantis. Naudodami toliau esančią formą galite nurodyti kitą siuntinio pristatymo adresą. Ar jūsų įmonei reikės sąskaitos-faktūros? Jei taip, nurodykite duomenis, kurie bus į ją įtraukti. Dar kartą patikrinę įvestą informaciją, spustelike "Rinktis mokėjimo būdą".

6. Pasirinkti mokėjimo būdą. Pasirinkite kurį nors svetainėje www.sportuok.lt nurodytą mokėjimo už prekes būdą:

  • „Paysera“ sistemą;
  • Swedbank internetinę bankininkystę;
  • „PayPal“ sistemą;
  • Banko pavedimu;
  • Mokėjimą grynaisiais pinigais prekės pristatymo / atsiėmimo metu;
  • SB lizingu

 

Daugiau informacijos apie nurodytus mokėjimo būdus ieškokite skyrelyje „Apmokėjimo būdai“.

7. Peržiūrėti ir pateikti užsakymą. Patikrinkite, ar pateikėte tikslius duomenis, jei reikia, ištaisykite klaidas. Gal turite nuolaidos kodą? Jei taip, įrašykite jį į nuolaidų kodų langelį, kurį rasite prekių sąrašo gale. Kai viską atliksite, spauskite mygtuką "Apmokėti dabar", ir, atlikus mokėjimą, Jūsų užsakymas bus pateiktas. Gavę Jūsų užsakymą, iš karto išsiųsime e. laišką su užsakymo patvirtinimu.

Menu
TOP