1 / 10
122 produktų
-43 % sandėlyje Horizontalus / preso suoliukas TUNTURI FB80
-43 % sandėlyje Stovas - lygiagretės Brustyle Н302

Stovas - lygiagretės Brustyle Н302

169.99 299.00
-33 % sandėlyje Universalus suoliukas TUNTURI CT80 Combi
-32 % sandėlyje Sėdmenų treniruoklis TUNTURI Sissy Squat
-30 % sandėlyje Štangos stovai GYMSTICK Press & Squat Stand
-28 % sandėlyje Universalus suoliukas TUNTURI UB20

Universalus suoliukas TUNTURI UB20

99.99 139.00
-18 % sandėlyje Profesionalus suoliukas TUNTURI PRO UB90
-15 % sandėlyje Romėniškas suoliukas TUNTURI Core CT40
-9 % sandėlyje Suoliukas BODYSOLID Flat Bench

Suoliukas BODYSOLID Flat Bench

179.99 199.00
-55 % Horizontalus suoliukas TUNTURI FB20
-49 % Universalus suoliukas TUNTURI UB60

Universalus suoliukas TUNTURI UB60

159.99 319.00


Treniruočių suoliukai: kam jie reikalingi?

 

Nuo turimos sportinės įrangos neretai gali priklausyti ir jūsų atliekamos treniruotės efektyvumas. Skirdami laiko fiziniam aktyvumui palaikyti tikimės ir aiškiai pastebimo geros savijautos atsiradimo ar, priklausomai nuo poreikių, ryškiai matomų pasikeitusių kūno linijų. Norimus rezultatus pasiekti gali užtekti ir sportinio kilimėlio bei keleto papildomų svarmenų, tačiau vis labiau įsitraukiant į mėgstamą veiklą automatiškai daugiau pradedama domėtis ir profesionalios įrangos įsigijimo bei panaudojimo galimybėmis. Suoliukas gali tapti universalia, jūsų asmeninėje sporto rutinoje panaudojama sportine įranga. Šie suoliukai yra dažnai yra daugiafunkciniai, nes vienas suoliukas gali būti panaudojamas skirtingoms raumenų grupėms stiprinti. Skirtingų treniruočių metu galėsite lavinti pilvo preso, rankų, krūtinės ar apatinės kūno dalies raumenų grupes. Plačiai panaudojami, tačiau mažai vietos užimantys universalūs sportiniai treniruočių suoliukai ras vietos ne tik jūsų sporto rutinoje, bet ir pasirinktoje namų ar kitoje erdvėje. Šią sportinę įrangą galite rasti ir mūsų sportinių reikmenų parduotuvėje prieinama kaina.

 

Sporto suoliukai mūsų asortimente

 

Šioje svetainėje galite įsigyti itin daug skirtingų gamintojų treniruočių suoliukų. Tai TESIRO, SPORTBAY, RAWFITNESS, LIFEMAXX, CROSSMAXX, TUNTURI, GYMSTICK IR BRUSTYLE gamintojų siūloma sportinė įrangą.

 

Universalūs sporto suoliukai skirtingo pobūdžio pratimams atlikti 

 

Atitinkamai pagal maksimalų vartotojo svorį galima išsirinkti ir norimai paskirčiai pagamintą treniruočių suoliuką. Mūsų parduotuvėje siūlomi suoliukai gali atlaikyti minimalią 100 kilogramų ir maksimalią 500 kilogramų vartotojo svorio apkrovą. Prekiaujame įvairioms treniruotėms skirtais suoleliais - štangos, pilvo preso, nugaros, sėdmenų ar horizontaliais suoliukais. Turime ir universalių suoliukų, kurių reguliuojamas atlošas ir sėdynė leis jums atlikti skirtingus pratimus naudojant tą pačią įranga. 

 

Treniruočių suoleliai pratimams su papildomais svoriais ir be jų 

 

Taip pat galite įsigyti ir skersinių bei stovų štangoms. Naudodami skersinius galėsite stiprinti viršutinės kūno dalies raumenis be papildomų svorių. Treniruotėms su papildomais svoriais itin pasitarnaus aukščio bei pločio atžvilgiu reguliuojami stovai štangoms. Prie kai kurių stovų pridedamos lygiagretės suteikia galimybę atlikti papildomus pratimus. Komplektaciją taip pat sudaro ir diskams laikyti skirti specialūs kaiščiai bei štangos tvirtinimui reikalingi spaustukai. Treniruočių suoleliai, kuriuos įsigysite, turi guminės kojos dangtelius, skirtus grindų apsaugai, todėl neteks nerimauti dėl parketui daromos žalos. Mūsų siūloma įranga yra universali, todėl tiks tiek mėgėjišku, tiek profesionaliu sportu užsiimantiems. 

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP