1 / 10
143 produktų
-28 % sandėlyje Multifunkcinis treniruoklis SPORTBAY® Glute Ham Pro
-49 % sandėlyje Universalus suoliukas TUNTURI UB60
159.99 319.00
-49 % sandėlyje Atsilenkimų suoliukas TUNTURI AB20
-47 % sandėlyje Multifunkcinis suoliukas TUNTURI Weight Bench WB50
-43 % sandėlyje Horizontalus / preso suoliukas TUNTURI FB80
-29 % sandėlyje Universalus suoliukas TUNTURI UB40
119.99 169.00
-27 % sandėlyje Horizontalus suoliukas GYMSTICK Flat Bench PRO
-27 % sandėlyje Štangos suoliukas TUNTURI WB20
129.99 179.00
-19 % sandėlyje Suoliukas BODYSOLID Heavy Duty Flat Incline Decline
-12 % sandėlyje Suoliukas BODYSOLID Flat Bench
199.99 229.00
-12 % sandėlyje Suoliukas GYMSTICK BENCH PRESS PRO20.0
-11 % sandėlyje Suoliukas Body-Solid Flat Incline Decline Bench


Treniruočių suoliukai: kam jie reikalingi?

 

Nuo turimos sportinės įrangos neretai gali priklausyti ir jūsų atliekamos treniruotės efektyvumas. Skirdami laiko fiziniam aktyvumui palaikyti tikimės ir aiškiai pastebimo geros savijautos atsiradimo ar, priklausomai nuo poreikių, ryškiai matomų pasikeitusių kūno linijų. Norimus rezultatus pasiekti gali užtekti ir sportinio kilimėlio bei keleto papildomų svarmenų, tačiau vis labiau įsitraukiant į mėgstamą veiklą automatiškai daugiau pradedama domėtis ir profesionalios įrangos įsigijimo bei panaudojimo galimybėmis. Suoliukas gali tapti universalia, jūsų asmeninėje sporto rutinoje panaudojama sportine įranga. Šie suoliukai yra dažnai yra daugiafunkciniai, nes vienas suoliukas gali būti panaudojamas skirtingoms raumenų grupėms stiprinti. Skirtingų treniruočių metu galėsite lavinti pilvo preso, rankų, krūtinės ar apatinės kūno dalies raumenų grupes. Plačiai panaudojami, tačiau mažai vietos užimantys universalūs sportiniai treniruočių suoliukai ras vietos ne tik jūsų sporto rutinoje, bet ir pasirinktoje namų ar kitoje erdvėje. Šią sportinę įrangą galite rasti ir mūsų sportinių reikmenų parduotuvėje prieinama kaina.

 

Sporto suoliukai mūsų asortimente

 

Šioje svetainėje galite įsigyti itin daug skirtingų gamintojų treniruočių suoliukų. Tai TESIRO, SPORTBAY, RAWFITNESS, LIFEMAXX, CROSSMAXX, TUNTURI, GYMSTICK IR BRUSTYLE gamintojų siūloma sportinė įrangą.

 

Universalūs sporto suoliukai skirtingo pobūdžio pratimams atlikti 

 

Atitinkamai pagal maksimalų vartotojo svorį galima išsirinkti ir norimai paskirčiai pagamintą treniruočių suoliuką. Mūsų parduotuvėje siūlomi suoliukai gali atlaikyti minimalią 100 kilogramų ir maksimalią 500 kilogramų vartotojo svorio apkrovą. Prekiaujame įvairioms treniruotėms skirtais suoleliais - štangos, pilvo preso, nugaros, sėdmenų ar horizontaliais suoliukais. Turime ir universalių suoliukų, kurių reguliuojamas atlošas ir sėdynė leis jums atlikti skirtingus pratimus naudojant tą pačią įranga. 

 

Treniruočių suoleliai pratimams su papildomais svoriais ir be jų 

 

Taip pat galite įsigyti ir skersinių bei stovų štangoms. Naudodami skersinius galėsite stiprinti viršutinės kūno dalies raumenis be papildomų svorių. Treniruotėms su papildomais svoriais itin pasitarnaus aukščio bei pločio atžvilgiu reguliuojami stovai štangoms. Prie kai kurių stovų pridedamos lygiagretės suteikia galimybę atlikti papildomus pratimus. Komplektaciją taip pat sudaro ir diskams laikyti skirti specialūs kaiščiai bei štangos tvirtinimui reikalingi spaustukai. Treniruočių suoleliai, kuriuos įsigysite, turi guminės kojos dangtelius, skirtus grindų apsaugai, todėl neteks nerimauti dėl parketui daromos žalos. Mūsų siūloma įranga yra universali, todėl tiks tiek mėgėjišku, tiek profesionaliu sportu užsiimantiems. 

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP