1 / 2
23 produktų

Mankštinantis stepper ar step pakylos treniruokliais, Jūs efektyviai sudeginsite kalorijas ir patobulinsite problemines zonas - sėdmenų ir klubų raumenis. Step pakyla tai Jūsų geriausiais aerobikos treneris. Mini stepper - maži ir labai greitai treniruotei paruošiami treniruokliai, tačiau turi mažus ir silpnus hidrocilindrus, kurie naudojami trumpoms ir lengvoms treniruotėms. „Geresni“ modeliai turi kompiuteriukus (rodo treniruotės laiką, žingsnių skaičių) ir papildomas rankenas-espanderius.

-48 % sandėlyje Aerobikos Stepas (pakyla) MEDIUM rose
-47 % sandėlyje Profesionalus stepas (pakyla) TUNTURI
-43 % sandėlyje Aerobinis stepas (pakyla) TUNTURI Compact
-39 % sandėlyje Aerobikos pakyla VIVID Step Board
29.99 49.90
-35 % Smartpost nemokamas pristatymas! sandėlyje Stepas TUNTURI Aerobic Power Step
69.99 107.99
-23 % sandėlyje Stepas (pakyla) GYMSTICK Pro Step Red
-39 % Stepas GYMSTICK Step Board
29.99 49.90
-23 % Stepas (pakyla) GYMSTICK Pro Step
103.94 135.00
-14 % Smartpost nemokamas pristatymas! Platformos stepui TIGUAR® 2vnt
29.99 34.99
-13 % Smartpost nemokamas pristatymas! Profesionalus stepas (pakyla) TIGUAR®


Stepai arba aerobikos pakylos – efektyvi įranga fizinį aktyvumą palaikantiems namuose

Neretai ryte atsibudę jaučiamės ne tokie žvalūs, kokie tikimės, jog būsim dienos pradžioje, krenta energijos kiekis bei motyvacija. Dėl prastos nuotaikos ir nuovargio tampa sudėtinga atlikti paskirtas užduotis darbe ar įprastus kasdienius buities darbus. Rūpinimasis sveikatingumu bei fizine forma ne tik padeda atrodyti geriau bei jaustis patikimiau, bet ir užtikrina gerą savijautą. Sveikatingumo sąvoką kiekvienas suprantame skirtingai – juk sveikos gyvensenos recepto, tinkančio kiekvieno organizmui ir dienotvarkei nėra. Sporto ir fizinio pasirengimo specialistai sako, jog didžiąją dalį sveikos gyvensenos sudaro visavertė mityba, tačiau ne mažiau svarbią vietą užima ir judėjimas. Šios, technologijų eros, metu itin daug laiko praleidžiame prie kompiuterio ar telefono. Darbo, mokymosi ar laisvalaikio metu sėdint prie šių technologijų mūsų galimybė judėti yra apribojama. Norint sumažinti šią organizmui daromą žalą galima pradėti nuo paprasčiausių veiksmų – rytinės mankštos vos atsikėlus ar pasivaikščiojimo lauke. Besidomintiems platesnėms fizinės veiklos namuose galimybėmis siūlome papildomą treniruočių įrangą, kuri automatiškai padės didinti gaunamą fizinį krūvį bei siekti aukštesnių tikslų. Nenuginčijamai visų raumenų grupių aktyvumo palaikymas treniruočių metu yra svarbus. Jei į mūsų puslapį užsukote ieškodami probleminėms zonoms – sėdmenų ir klubo raumenų grupėms mankštinti skirtos įrangos, siūlome jums įsigyti stepų ir steperių. Sportuodami su šia įranga efektyviai deginsite kalorijas, automatiškai mažės ir nereikalinga riebalinė masė. Mūsų internetinėje parduotuvėje šis sportui skirtas žingsniuoklis parduodamas jums pasiekiama kaina. Pasinaudoję siūloma akcija sportines reikmes įsigysite pigiau.

Kokia steperio teikiama nauda?

Neretai išskiriame problemines kūno zonas, ant kurių sumažėjus fiziniam krūvio lygiui ar pasikeitus mitybos racionui riebalinė masė padidėja greičiau. Problemine kūno zona galime vadinti ir klubo bei sėdmenų sritį, tačiau atliekant tinkamus pratimus galima greitai sumažinti ant šių vietų pasidengusią riebalinę masę. Šiam tikslui pasiekti puikiai tinka pakylos – darydami pratimus su jomis sudeginsite kur kas daugiau kalorijų, nei, pavyzdžiui, tik kilnojant svorius. Aeobikos stepas yra skirtas ne tik riebalų deginimui, bet ir koordinacijos tobulinimui. Tai universalus jūsų sporto rutinos pagalbininkas.

Kokių aerobikos stepų galite rasti mūsų internetinėje sporto reikmenų parduotuvėje?

Apsilankę mūsų svetainėje rasite kelių skirtingų gamintojų siūlomų stepų. Mūsų asortimentą sudaro TESIRO, GYMSTICK, REEBOK, SPORTBAY, TIGUAR IR TUNTURI gamintojų kurti stepai bei steperiai. Ši sportinė įranga gali atlaikyti minimalią 100 kilogramų ir maksimalią 150 kilogramų svorio apkrovą. Atliekant pratimus su stepais pagal jo atlaikomą svorio apkrovą galima atitinkamai derinti ir naudojamų svarmenų svorį. Svarmenys ne tik padės sudeginti daugiau kalorijų, bet ir leis jums greičiau įsisavinti atliekamų pratimų taisyklingą techniką.

Kodėl aerobikos pakylos yra praktiškas pasirinkimas?

Aerobikos pakylos yra kompaktiškos ir praktiškos, nes turi skirtingomis aukščio pozicijomis reguliuojamą pakylą. Pakylos paviršius yra gaminamas iš neslidžios medžiagos, kad ant jos lipdami nesusižalotumėte. Neslidi medžiaga yra praktiška ir todėl, kad gaudami didesnę svorio apkrovą stepai stabiliai laikosi ant padėto paviršiaus ir nebraižo grindų. Fitneso stepai turi ir papildomus integruotus kabliukus, prie kurių tvirtinasi elastinės juostos. Naudojant elastines juostas padaugėja ir galimų stepui su rankenomis atlikti skirtų pratimų skaičius, todėl ši sportinė reikmė yra išnaudojama maksimaliai.

Žingsniuokliai – kompaktiška kardio treniruoklių alternatyva

Mūsų parduotuvėje taip pat galite įsigyti ir steperių. Tai inovatyvesnė stepų versija su įmontuotu kompiuteriu, kuris rodo sudeginamų kalorijų, nueitų žingsnių skaičių bei treniruotės trukmę. Šie mini žingsniuokliai yra puiki kardio treniruotėms skirtų bėgimo takelių ar elipsinių treniruoklių alternatyva. Beje, šis treniruoklis jūsų namuose užims gerokai mažiau vietos nei kita kardio treniruočių įranga.

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP