69.99 107.99
Sutaupote 38.00 -35 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 5 vnt.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Tunturi Aerobic Power Stepas

Ar esate aerobikos gerbėjas? Intensyvi mankšta su muzika? Intensyvinkite treniruotes ir eikite kartu su dūžių ritmu. Šlaunys, sėdmenys, rankos ir pečiai: pajudinkite visą kūną.

 

Žingsnis = smagu

Sureguliuokite treniruotės aukštį ir keiskite sunkumo lygius. Pagerinsite savo koordinaciją, ištvermę ir širdies veiklą. Platus plokščiakalnis suteikia stabilumo, o neslystantis viršutinis sluoksnis suteikia daugiau komforto.

 

Paprasta naudoti

Atsineškite šį lengvą, sintetinį žingsnį su savimi, kad ir kur eitumėte. Stovelius galima lengvai nuimti ir vėl įdėti. Šis žingsnis yra standartinis įrankis bet kurioje sporto salėje. Žaismingi spalvų akcentai jūsų aerobikos treniruotei suteikia papildomo įspūdį.

 

Tunturi Aerobic Power Step pranašumai

✓ Stabilus žingsnis

✓ Reguliuojamas trimis aukščiais

✓ Neslystantis viršutinis sluoksnis

✓ Lengva nešioti

 

Įtraukta nemokama Tunturi mokymo programa
Ieškote pagalbos, įkvėpimo ar motyvacijos savo treniruotėms? „Tunturi Training“ rasite tūkstančius animuotų kūno rengybos pratimų, instrukcijų ir treniruočių vaizdo įrašų. Tai padės jums išnaudoti visas savo ir Tunturi produktų galimybes.

Galite treniruotis solo ir susikurti savo treniruočių tvarkaraštį, taip pat lankyti grupinius užsiėmimus ir naudotis bendruomene. Biblioteka nuolat atnaujinama, kad programėlėje visada būtų galima rasti naujų iššūkių ir įkvėpimo. O grožis yra tas, kad „Tunturi Training“ yra 100% nemokama! ir galima atsisiųsti iš App Store ir Play Store!

 

specifikacijos

✓ Matmenys: P: 108 cm P: 41 cm A: 10/15/20 cm

✓ Svoris: 8,5 kg

✓ Medžiaga: sintetinė

✓ Maksimalus vartotojo svoris: 100 kg

✓ Spalva: juoda su žalia ir pilka

✓ Gaminio kodas: 14TUSCL390

✓ EAN kodas: 8717842031360

Gamintojas

TUNTURI

Panašios prekės

Menu
TOP