1 / 12
143 produktų

Platus aerobinių bei jogos kilimėlių pasirinkimas. Ekologiški SPORTBAY PVC ir TPE kilimėliai, minkšti ir patogūs AIREX bei SPORTBAY fitneso kilimėliai. Profesionalūs jogos kilimėliai MANDUKA, TIGUAR, AKO YOGA.Treniruočių kilimėliai: kur jie naudojami?

Neretai ryte atsibudę jaučiamės ne tokie žvalūs, kokie tikimės, jog būsim dienos pradžioje, krenta energijos kiekis bei motyvacija. Dėl prastos nuotaikos ir nuovargio tampa sudėtinga atlikti paskirtas užduotis darbe ar įprastus kasdienius buities darbus. Rūpinimasis sveikatingumu bei fizine forma ne tik padeda atrodyti geriau bei jaustis patikimiau, bet ir užtikrina gerą savijautą. Sveikatingumo sąvoką kiekvienas suprantame skirtingai – juk sveikos gyvensenos recepto, tinkančio kiekvieno organizmui ir dienotvarkei nėra. Sporto ir fizinio pasirengimo specialistai sako, jog didžiąją dalį sveikos gyvensenos sudaro visavertė mityba, tačiau ne mažiau svarbią vietą užima ir judėjimas. Šios, technologijų eros, metu itin daug laiko praleidžiame prie kompiuterio ar telefono. Darbo, mokymosi ar laisvalaikio metu sėdint prie šių technologijų mūsų galimybė judėti yra apribojama. Norint sumažinti šią organizmui daromą žalą galima pradėti nuo paprasčiausių veiksmų – rytinės mankštos vos atsikėlus ar pasivaikščiojimo lauke. Palaipsniui rytais daroma mankšta gali progresuoti ir tapti papildomos įrangos reikalaujančia fizine veikla. Jei sportu užsiimate namuose, rekomenduojame įsigyti treniruočių kilimėlį, kuris ilgainiui taps geriausiu jūsų treniruočių draugu. Ant kieto grindų paviršiaus padedamas treniruočių / gimnastikos / jogos kilimėlis užtikrina, kad atlikdami pratimus ant nugaros ar bet kokioje kitoje padėtyje nejusite komforto. Jūsų kūnas priglus prie minkšto paviršiaus, todėl išvengsite ir stuburui ar kitoms kūno vietoms daromos žalos. Neišeidami iš namų galite ne tik sportuoti, bet ir pasirūpinti sportui skirta įranga – internetu užsisakę šią sportinės rutinos reikmę ją gausite vos per kelias dienas. Mankštos kilimėlius pasinaudoję siūloma akcija galite pigiai pirkti ir mūsų sportinių reikmenų parduotuvėje.

Gimnastikos kilimėliai mūsų asortimente

Mūsų internetinėje parduotuvėje įvairių gamintojų siūlomi gimnastikos kilimėliai tikrai atras vietą jūsų namuose. Gamintojai AIREX, SPORTBAY, AKO YOGA, MANDUKA, TIGUAR bei TUNTURI siūlo jūsų standartus atitinkančius kilimėlius.

Gimnastikos kilimėlių galite rasti skirtingų tipų – paprastų ir pastorintų kilimėlių mankštai, kilimėlių jogai, akupresūrinių/masažinių ar sulankstomų kilimėlių. Akupresūriniai/masažiniai kilimėliai yra optimalus variantas, nes jį naudodami galėsite ne tik atlikti norimus pratimus, bet ir gerinti savo sveikatingumą. Specialiomis adatėlėmis padengtas kilimėlio paviršius stimuliuoja kraujotaką, todėl tiks nuovargiu ar įvairių raumenų skausmais besiskundžiantiems ir sportininkams profesionalams, ir mėgėjams, nes atsirandančių skausmų priežastys gali būti skirtingos. Tie, kurie fizine veikla užsiiminėja rečiau, atitinkamų raumenų grupių skausmus gali patirti dėl staigaus fizinio krūvio pokyčio. Mažai stimuliuojami raumenys yra silpnesni, tad gali užtekti net ir pačio mažiausio intensyvumo treniruotės, kad sekančią dieną atsibudus jaustumėte atsiradusį skausmą. Dažniau bei profesionaliau sportuojantys susiduria su dar kitomis problemomis. Siekdami vis aukštesnių tikslų sportuojantys kartais neapskaičiuoja didinamos apkrovos poveikio, tai daro neproporcingai, tad atskiroms raumenų grupėms tenkantis krūvis sekantį rytą ar net praėjus gerokai mažesnei laiko trukmei po treniruotės, gali virsti erzinančiu, diskomfortą keliančiu skausmu. Tokiu atveju gauname visiškai priešingą rezultatą tam, kurio siekėme - po nakties miego atsikeliame jausdami varginančius kūno vietų skausmus, o atitinkamai nuo skaudančių kūno vietų kyla ir diskomfortas einant, kilnojant daiktus, sėdantis ar tiesiog lipant laiptais. Kartais tokie skausmai gali išduoti ir rimtesnes traumas, pavyzdžiui, sausgyslių patempimą. Tačiau yra ir antra medalio pusė. Po treniruočių jaučiamas skausmas gali reikšti jūsų asmeninį progresą sportinėje veikloje. Raumeninės masės augimą išduodantys pojūčiai yra nemalonūs, tačiau sveikatai nepavojingi. Vis dėlto, bet kokio pobūdžio raumenų skausmams malšinti ar slopinti šie akupresūriniai kilimėliai pukiai tiks.

Jogos kilimėliai — patobūs neštis su savimi

Mūsų prekiaujami jogos kilimėliai lengvai susilanksto, o sulanksčius juos lengvai galima paimti už tam skirtų diržų. Tai itin praktiškas sprendimas tiems, kurių treniruotės vyksta ne vienoje pastovioje vietoje, nes kilimėlį bus lengva trasnportuoti. Daugumos jų paviršius yra neslystantis, todėl gimnastikos, fitneso ar kitų treniruočių metu atliekant įvairius pratimus kilimėlis laikysis stabilioje pozicijoje. 

Loading...
Loading...

Loading...
Filters Menu
TOP