Nuo 38.50
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
„Sportbay®“ vandens pripildyti jėgos maišeliai užtikrina geriausią viso kūno treniruotę dėl nestabilumo. Lengva užpildyti ir sportuoti!
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

„Sportbay®“ vandeniu pildomi maišai užtikrina geriausią viso kūno treniruotę dėl nestabilumo. Nedidelis svorių krepšio nuolydis sukelia ekstremalią raumenų reakciją.

Turėdami vandens pripildytus jėgos maišus, jūs patiriate sudėtingą ir įvairiapusę treniruotę, nes kiekvienas judesys šiek tiek skiriasi nuo paskutinio, kiekvienam judesiui reikia kažko kitokio nei jūsų raumenys ir motorikos valdymas. Jis treniruoja sportininkus stabilumui, skatina raumenų augimą fitneso entuziastams, o svarbiausia – tai smagus būdas mankštintis.
 

„Sportbay Water Filled Power Bags“ yra 15, 20, 35 ir 40 kg dydžių/svorių, kai jie visiškai užpildyti vandeniu. Ant kiekvieno krepšio pažymėtas svoris yra statinis ir judant jaučiasi daug sunkesnis ir stabilizuoja svorį kiekvieno pakartojimo pabaigoje. Nereikia maišo pilnai pripildyti vandens, treniruotis su pusiau užpildytu maišeliu yra iššūkis ir smagu.

„Sportbay Water Filled Power Bags“ lengva pripildyti vandeniu naudojant specialų vožtuvą, prijungus žarną duokite jai keletą pompų, kol bakas prisipildys ir galėsite eiti!

Vandens pripildyti elektros maišeliai pagaminti iš stiprios skaidrios medžiagos, todėl aiškiai matote vandens lygį. Įrengtos 4 neopreno rankenos: 2 viršuje ir 2 šone skirtos treniruotėms skirtingomis kryptimis ir kampais.

 

Privalumai:

  • Siūlo daug įvairių pratimų visoms raumenų grupėms
  • Lengva neštis ir transportuoti tuščią
  • Lengva užpildyti ir ištuštinti
  • Pagaminta iš tvirtų, patvarių medžiagų
  • „Sportbay“ vandens pripildyti „power“ krepšiai yra keturių dydžių: 15, 20, 35 ir 40 kg.

 

Matmenys:
15 kg - 16 skersmuo x 75 cm
20 kg - 20 skersmuo x 75 cm
35 kg - 25 skersmuo x 75 x
40 kg - 22 skersmuo x 110 cm

Gamintojas

SPORTBAY

Menu
TOP