119.99 139.00
Sutaupote 19.01 -13 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Kai senstate ar tampate mažiau judrus, gali būti sunku kasdien judėti. Net jei susižeidžiate ar atsigaunate po traumos, pakankamai mankštintis yra iššūkis. Tačiau mankšta yra vienas iš svarbiausių dalykų norint išlikti sveikiems.Tunturi Cardio Fit M50 mini dviratis yra puikus sprendimas.
Pristatymas
24-27 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Išbandykite pažangų Cardio Fit M50 mini dviratį su ypač plačiais neslystančiais pedalais

Kai senstate ar tampate mažiau judrus, gali būti sunku kasdien judėti. Net jei susižeidžiate ar atsigaunate po traumos, pakankamai mankštintis yra iššūkis. Tačiau mankšta yra vienas iš svarbiausių dalykų norint išlikti sveikiems. Tunturi Cardio Fit M50 mini dviratis yra puikus sprendimas. Su šiuo elektriniu treniruokliu galite treniruoti kojas ir rankas. Judėjimo treniruoklis yra lengvas, kompaktiškas ir geras būdas lengvai mankštintis.

 

Privalumai

✓ Su varikliu

✓ Su dvylika greičių ir penkiomis programomis

✓ Tinka tiek rankoms, tiek kojoms

✓ Stimuliuoja kraujotaką

✓ Kompaktiškas ir lengvas

 

Rankų ir kojų treniruotės

M50 varomas elektra, todėl variklis padeda judėti. Taigi nereikia jokių pastangų judinti pedalus. Be to, šis mobilus treniruoklis turi ypač plačias neslystančias pėdas, užtikrinančias stabilią padėtį, ir reguliuojamus kojų dirželius, kad pėdos visada tvirtai laikytųsi ant plačių pedalų. Su elektriniu mini treniruokliu daugiausia treniruojate kulkšnių, kelių, klubų ir kojų raumenis ir taip skatinate kraujotaką. Pastačius mini dviratį ant stalo, pedalus galėsite naudoti kaip rankenas ir sėdėdami ant kėdės treniruoti rankų, riešų, nugaros ir pečių raumenis.

 

Su integruotu ir lengvai nuimamu nuotolinio valdymo pultu galite nustatyti greitį, laiką, programas ir kryptį (pirmyn arba atgal). Taip pat nuotolinio valdymo pulte galite matyti laiką, atstumą ir sudegintas kalorijas.

 

 

Techniniai duomenys

• Matmenys: I 44 x P 40 x A 29 cm

• Svoris: 5,6 kg

• Medžiaga: geležis, metalas, PVC, plastikas, plienas

• Maksimalus vartotojo svoris: 100 kg

• Maitinimas: 220~240V-AC

• Prekės kodas : 23TCFM5000

• EAN: 8717842034576

Gamintojas

TUNTURI

Product code 23TCFM5000
Maksimalus vartotojo svoris 100 kg
Stabdymas Magnetinis

Panašios prekės

Menu
TOP