6.29 9.99
Sutaupote 3.70 -37 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 202 vnt.
Puikiai pasiekia giluminius kūno taškus, įpatingai tinka naudojant kojų, nugaros, rankų, pečių ir kaklo srities raumenims masažuoti ir atpalaiduoti.Tai yra tvarus - aplinkai draugiškas produktas.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
4 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Masažinis kamuoliukas SPORTBAY Duo Ball Cork pasižymi kieta sudėtimi, sukurtas nugaros raumenų atpalaidavimui ir masažavimui, puikiai pasiekia giluminius kūno taškus, įpatingai tinka naudojant kojų, nugaros, rankų, pečių ir kaklo srities raumenims masažuoti ir atpalaiduoti. Masažinis kamuoliukas SPORTBAY Duo Ball Cork yra plačiau naudojamas sporto, masažo, fizio terapijos ir reabiliacijos tikslais. Dažniausiai naudojamas atsigulant ant masažinio kamuoliuko ar spaudžiant jį į sieną taip sukuriant spaudimą į norimą pasiekti tašką ir jį masažuojant. Taip pasiekiamas puikus efektas, atsipalaidavę, prailgėję raumenys, numalšintas skausmas, įtampos pašalinimas, pagerinta kraujotaka.  
Masažinis kamuoliukas SPORTBAY Duo Ball yra pagamintas iš itin tankios kamštinės medžiagos todėl yra kietas ir pasiekiantis net giliausius taškus - giluminius raumenis, suteikiantis stipraus masažo pojūtį. 
Dėl itin tvirtos medžiagos ir aukšto tankio Masažinis kamuoliukas SPORTBAY Duo Ball Cork nepraras savo formos ir pirminių savybių net naudojant ilgą laiką. Jam suteikiama net 4 metų garantija. Papildomai siūlome įsigyti: Masažinis volas SPORTBAY Cork Fascia Roller, Masažinis kamuoliukas SPORTBAY Fascia Cork

 

Kamštinė medžiaga yra 100% biologiškai skaidoma, perdirbama ir gaunama iš tvarių šaltinių. Tai yra tvarus - aplinkai draugiškas produktas. Lengvas bei nedidelis todėl galėsite pasiimti į kelionę, sporto klubą ar bet kur kitur. 

  • Medžiaga: kamštinė medžiaga
  • Ekologiška ir 100% biologiškai skaidoma bei perdirbama
  • Dydis: 16x8cm.
  • Svoris ~100 gr.
  • Gamintojas: SPORTBAY

 

Gamintojas

SPORTBAY

Product code SPB-2002
Diametras 8 cm
Ilgis 16 cm
Paviršius Kietas
Tipas Giluminių taškų masažui

Panašios prekės

Menu
TOP