4.19 6.99
Sutaupote 2.80 -40 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 141 vnt.
Masažinis kamuoliukas SPORTBAY Fascia Cork dažniausiai naudojamas atsigulant ant kamuoliuko ar spaudžiant jį į sieną taip sukuriant spaudimą į norimą pasiekti tašką ir jį masažuojant. Tai yra tvarus produktas!
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Masažinis kamuoliukas SPORTBAY Fascia Cork pasižymi kieta sudėtimi, sukurtas raumenų atpalaidavimui ir masažavimui, puikiai pasiekia giluminius kūno taškus, įpatingai tinka naudojant kojų, nugaros, rankų, pečių ir kaklo srities raumenims masažuoti ir atpalaiduoti. Masažinis kamuoliukas SPORTBAY Fascia Cork yra plačiau naudojamas sporto, masažo, fizio terapijos ir reabiliacijos tikslais. 
Masažinis kamuoliukas SPORTBAY Duo Ball yra pagamintas iš itin tankios kamštinės medžiagos todėl yra kietas ir pasiekiantis net giliausius taškus - giluminius raumenis, suteikiantis stipraus masažo pojūtį. Dažniausiai naudojamas atsigulant ant kamuoliuko ar spaudžiant jį į sieną taip sukuriant spaudimą į norimą pasiekti tašką ir jį masažuojant. Taip pasiekiamas puikus efektas, atsipalaidavę, prailgėję raumenys, numalšintas skausmas, įtampos pašalinimas, pagerinta kraujotaka.  
Dėl itin tvirtos medžiagos ir aukšto tankio Masažinis kamuoliukas SPORTBAY Fascia Cork nepraras savo formos ir pirminių savybių net naudojant ilgą laiką. Jam suteikiama net 4 metų garantija. Papildomai siūlome įsigyti: Masažinis volas SPORTBAY Cork Fascia Roller, Masažinis kamuoliukas SPORTBAY Duo Ball Cork

 

Kamštinė medžiaga yra 100% biologiškai skaidoma, perdirbama ir gaunama iš tvarių šaltinių. Tai yra tvarus - aplinkai draugiškas produktas. Lengvas bei nedidelis todėl galėsite pasiimti į kelionę, sporto klubą ar bet kur kitur. 

  • Medžiaga: kamštinė medžiaga
  • Ekologiška ir 100% biologiškai skaidoma bei perdirbama
  • Dydis: 6 cm.
  • Svoris ~60 gr.
  • Gamintojas: SPORTBAY
Gamintojas

SPORTBAY

Product code SPB-2004
Medžiaga 100 % EKO
Diametras 6 cm
Tipas Giluminių taškų masažui
Menu
TOP