799.00 1,049.00
Sutaupote 250.00 -23 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Dėl galinio ir 31 kg smagračio Elipsinis treniruoklis TUNTURI Signature C60-R siūlo įvairių iššūkių ir intensyvių treniruočių. Turėdami 26 programas, dirbtinio intelekto sukurtą asmeninę programą ir 48 pasipriešinimo lygius, visada treniruositės savo lygiu.
Pristatymas
17-18 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
3 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Dėl galinio ir 31 kg smagračio Elipsinis treniruoklis TUNTURI Signature C60-R siūlo įvairių iššūkių ir intensyvių treniruočių. Turėdami 26 programas, dirbtinio intelekto sukurtą asmeninę programą ir 48 pasipriešinimo lygius, visada treniruositės savo lygiu.

 


Switch without worry

Sklandus pasipriešinimo reguliavimas

Techninės priežiūros nereikalaujantis C65 magnetinis stabdys leidžia be vargo perjungti pasipriešinimo lygius. Atsparumo lygį lemia smagratį veikianti magnetinė traukos jėga. Sukdami monitoriaus ratuką, pasirenkate tinkamą pasipriešinimo lygį, o servo variklis pajudina magnetus. Perjungimas tarp skirtingų pasipriešinimo lygių vyksta sklandžiai ir laipsniškai. Nereikia pertraukti treniruotės.

Overview at a glance

Aiškūs ir gerai matomi kompiuterio rodmenys

Visi treniruočių parametrai aiškiai rodomi C60 Bluetooth AI monitoriuje. Galite matyti laiką, atstumą, greitį, pasipriešinimą treniruotėms, kalorijas, širdies ritmą, RPM, treniruočių profilį ir galingumą. Viskas vienoje apžvalgoje monitoriuje. Galite lengvai pakreipti monitorių į priekį arba atgal ranka, todėl visada gerai matote ekraną. Ar jums patinka mankštintis ir žiūrėti filmą ar serialą, ar naudoti tokias programas kaip „Tunturi Routes“ ar „Zwift“? Monitorius turi planšetės laikiklį. Turėdami planšetinį kompiuterį laikiklyje, visada matysite keturis svarbiausius parametrus.

Training with visual support

Treniruotės su vizualine pagalba

Norite daugiau iššūkių ar patirties treniruotės metu? Tada treniruokitės naudodami tokią programą kaip „Zwift“ arba „Tunturi Routes“. Naudodami nemokamą Tunturi Routes versiją visada turite prieigą prie 15 vaizdo maršrutų, o su mokama versija – šimtus. Jei treniruojatės su Zwift, vaizdo įrašo greitis prisitaiko prie jūsų treniruotės greičio. C60 turi AI monitorių, prie kurio galite prijungti programėlę iConsole+. Ši programėlė, naudodama AI, sukuria asmeninę treniruočių programą pagal jūsų pasiektus treniruočių rezultatus.

Your feet always in the right position

Jūsų pėdos visada tinkamoje padėtyje

C60 krosinio treniruoklio pedaluose yra sukamieji ratukai. Tai leidžia perkelti pedalus į priekį arba atgal ir užfiksuoti juos bet kurioje pageidaujamoje padėtyje. Tai leidžia dar geriau pritaikyti treniruočių padėtį ir treniruotę pagal savo kūno sudėjimą ir ūgį, be to, treniruojatės patogiau.

Rear drive for a more intense workout

Galinis smagratis intensyvesnei treniruotei

TUNTURI C60 smagratis yra treniruoklio gale. Šio treniruoklio judesiai yra panašūs į kalnų slidinėjimą. Jūs darote elipsiškesnį judesį, priešingai nei priekyje varomas treniruoklis, kai judesiai atliekami tiesiai, pavyzdžiui, slidinėdami lygumų. Naudodami iš galo varomą kryžminį treniruoklį treniruojate intensyviau, mažiau apkraudami sąnarius, o tai, pavyzdžiui, naudinga reabilitacijai. Dėl smagračio, esančio gale, šis treniruoklis užima mažiau vietos nei jo priekyje varomas kolega.

Always good grip

Visada geras sukibimas

Su C60 galite naudoti fiksuotas arba kilnojamas rankenas. Fiksuotos rankenos yra mažesnės, yra arčiau viena kitos ir turi integruotus širdies ritmo jutiklius. Su šiomis rankenomis galite sekti širdies ritmu valdomas programas. Judančios rankenos taip pat treniruoja viršutinę kūno dalį, įskaitant rankų, pečių ir nugaros raumenis.

From goals to results

Nuo tikslų iki rezultatų

C60 suteikia jums galimybę pasirinkti iš 26 programų: 12 iš anksto užprogramuotų treniruočių profilių, 4 širdies ritmu valdomų programų, vieną programą pagal galingumą, vieną pagal kalorijas, vieną pagal atstumą ir kitą pagal laiką. Taip pat yra KMI ir riebalų procento matavimas, 4 pritaikytos programos ir rankinis režimas. Taip pat galite pasirinkti atkūrimo programą su kūno rengybos testu. Pasirinkę 48 pasipriešinimo lygius, visada treniruositės tokiu lygiu, kuris jums labiausiai tinka ten ir tada.

 

Tunturi Signature C60 Crosstrainer pranašumai
✓ Magnetinis stabdys su servo varikliu lengvai perjungia 48 pasipriešinimo lygius.
✓ Besisukantis 31 kg smagratis intensyvioms treniruotėms.
✓ Galiniai ratai – daugiau iššūkių treniruočių metu.
✓ Fiksuotos ir judančios rankenos papildomoms treniruočių parinktims.
✓ Bluetooth AI monitorius su aiškia treniruočių parametrų apžvalga.
✓ Crosstrainer ergometras
✓ Žingsnio ilgis 40 cm
✓ Riebalų matavimas ir KMI skaičiavimas
✓ Širdies ritmo kontroliuojama treniruotė
✓ Atkūrimo programa su kūno rengybos testu
✓ Elektroninis valdymas, be sunkaus sukamojo ratuko
✓ Butelių laikiklis
✓ Transportavimo ratai
✓ Planšetės laikiklis
✓ Jungiamas prie analoginio ir Bluetooth krūtinės diržo

 

Specifikacijos
• Matmenys: I 144 x P 67 x A 166 cm
• Svoris: 66 kg
• Spalva: juoda
• Smagračio masė: 31 kg
• Atsparumo lygiai: 48
• Programų skaičius: 26
• Galios programa: 20 - 350 už 5 W
• Maksimalus pasipriešinimas / 60 RPM: 350 W
• Maksimalus vartotojo svoris: 150 kg
• Suderinamas su Bluetooth krūtinės diržu
• Suderinamas su analoginiu krūtinės diržu (5,0–5,4 KHz)
• Prekės kodas: 23TCR60000
• EAN: 8717842036563

Gamintojas

TUNTURI

Product code 23TCR60000
Maksimalus vartotojo svoris 150 kg
Smagračio svoris 31 kg

Panašios prekės

Menu
TOP