499.00 699.00
Sutaupote 200.00 -28 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 23 vnt.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

 GYMSTICK Walking Pad skirtas visiems, kurie žino, kad turėtų ką nors padaryti dėl savęs, tik neturi tam laiko ar nuotaikos. „Gymstick Walking Treadmill“ yra plonas, mažas ir sulankstomas, jį lengva atsinešti prieš televizorių, o po treniruotės grąžinti į spintą.

Ilgas sėdėjimas vienašališkai apkrauna kūną ir deaktyvuoja raumenis. Darbo pozų keitimas, pertraukos darbe ir važiavimas į darbą ir atgal dienos metu palengvina vienpusės pozos simptomus. Inovatyvus ir modernus vaikščiojimo takelis, skirtas biuro reikmėms, jei norite investuoti į savo darbuotojų fizinį aktyvumą ir gerovę. Stulbinantis modernus dizainas kartu su įvairiomis funkcijomis daro Gymstick vaikščiojimo takelį saugų ir stimuliuojantį bėgimo takelį aktyviam darbui biure. Vaikščiodami ant bėgimo takelio protas taip pat yra gaivus, todėl galite geriau dirbti ir padidinti darbo efektyvumą.

Gymstick WT lavina apatinius kūno raumenis, skatina kraujotaką ir medžiagų apykaitą bei energijos suvartojimą. Bėgimo takelis yra su nuotolinio valdymo pulteliu, kuris leidžia lengvai reguliuoti funkciją ir greitį. Be to, įrenginį galima valdyti mobiliuoju telefonu (Anroid / iOS). Konsolės pateikiama informacija: laikas, greitis, atstumas, kalorijų suvartojimas ir žingsniai. Bėgimo takelis yra kompaktiškas ir lengvas, todėl lengvai telpa į darbo vietą. Patogiai susilanksto per vidurį, todėl jį lengviau laikyti ir perkelti, sulankstytas užima tiek vietos kiek plonas lagaminas

GYMSTICK Walking Pad neturi sudėtingo prietaisų skydelio, nėra rankenų. Visas prietaisas daugiausia pagrįstas kokybišku vaikščiojimo diržu, įmontuotu į aliuminio rėmus. Solidus metalinis rėmas su įmonntuotu LCD ekranu

Aliuminio lydinys yra netik itin patvarus, bet ir neįtikėtinai lengvas. Tai ir galimybė keliais judesiais sulankstyti takelį iki  kompaktiškų matmenų. Transportavimui taip pat gali būti naudojami nedideli ratukai, įmontuoti priekiniame skydelyje.

 Techninis aprašymas:

  • Maksimalus vartotojo svoris: 100 kg
  • Išmatavimai: 143,2 x 54,7 x 129 CM.
  • Gaminio svoris: 31 KG
  • Nuotolinis ir mobiliųjų aplikacijų valdymas
  • Minimalus ėjimo greitis 0,5 km/h ir maksimalus 6 km/h
  • Apsauga nuo vaikų
  • Apsauga nuo perkaitimo
  • EAN kodas: 6430062513615
  • Prekės kodas: TM-WPAD
  • Ėjimo / bėgimo plotas: 120 x 41,5cm

 

Gamintojas

GYMSTICK

Product code TM-WPAD
Maksimalus vartotojo svoris 100 kg

Panašios prekės

Menu
TOP