28.99 54.90
Sutaupote 25.91 -47 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 8 vnt.
Puikus naujas išradimas fitneso hula hoop lankų pasaulyje! Originalus Fit+ Happy hula lankas dabar yra reguliuojamas: 1,4 kg, 1,8 kg ir 2,3 kg - 3 svoriai viename lanke.
Pristatymas
1-3 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Reguliuojamas 3in1 Fit+ Happy hula hoop lankas

 

Reguliuojamas 3in1 Fit+ Happy fitneso lankas yra naujausias lankas fitneso lankų pasaulyje. Reguliuojamą hula hoop lanką sudaro 8 plieniniai elementai (kiekvienas sveria 100 g), kuriuos galima keisti, kad padidinti ar sumažinti svorį. Jei tik pradedate sportuoti su lanku, pradėkite nuo mažiausio 1,4 kg svorio (be papildomų svarmenų), tada lėtai didinkite iki 2,3 kg.

Fitneso hula hoop lankai paprastai skirstomi į tris lygius nuo 1,2 kg iki 2,3 kg. Taigi hula hoop lanką renkatės atsižvelgdami į savo svorį, fizinio pasirengimo lygį ir patirtį sportuojant su hula hoop lankais. Pasiekę naują lygį su lengvu lanku (1,2–1,4 kg), didinkite svorį iki 1,8 kg, o tada trečiu lygiu iki 2,3 kg sveriančio hula hoop lanko. Reguliuojamas 3in1 Fit+ Happy fitneso lankas su papildomais plieniniais svoriais, kurių dėka visada galėsite reguliuoti hula hoop lanką pagal savo lygį arba tiesiog pasidalinti juo su šeima ar draugais.

Hula hoop lankas puikiai atrodo ir yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Reguliuojamas 3in1 Fit+ Happy fitneso hula hoop lankas yra kaip tik jums, jūsų draugams ar šeimos nariams skirtas lankas kuris tiks visiems dėl rguliuojamo jo svorio.

Kaip sureguliuoti svorį?

1,4 kg: be plieninių svarelių;
1,8 kg: 4 sekcijos su plieniniais svarmenimis;
2,3 kg: 8 sekcijos su plieniniais svarmenimis;

 

Reguliuojamo 3in1 Fit+ Happy fitneso hula hoop lanko svoris reguliuojamas: 1,4 kg - pradedančiojo lygis; 1,8 kg – vidutinis lygis ir 2,3 kg – pažengęs lygis.

Fit+ Happy fitness hula lankas turi storą 4 cm profilį, padengtą mikšta medžiaga.  

Pagaminta iš 8 dalių 41 cm (ilgis) + 8 plieniniai įdėklai.

Gali naudoti vaikai/paaugliai (naudojant 7 iš 8 vnt. dalių)

Aukštos kokybės, netoksiškas ir patvarus minkšto pluošto medžiaga, kuri apsaugo kūną nuo galimų mėlynių ar nemalonių pojučiu pradedant sportuoti su 3in1 Fit+ Happy™ fitness Hula hoop lanku.

Lengva sujungti ir lengva išardyti
Dėžutės dydis 42 x 22 x 9,5 cm
Paviršius lygus ir minkštas
Skersmuo: 100 cm
Spalva: Vaivorykštės

Jei ieškote įprasto hula hoop lanko su fiksuotu svoriu, Fit+ Happy fitneso hula lankai yra trijų skirtingų lygių.

 

Technine informacija:

EAN: 0692232590277
Skersmuo: 100 cm
Bruto svoris: (su pakuote) 2400 kg
Spalva: Įvairių spalvų
Medžiaga: PP + putplastis

Gamintojas

SPORTBAY

Product code HUELAHOOP_reg
Skersmuo 100 cm
Menu
TOP