160.00
sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Kai treniruojatės su infraraudonųjų spindulių gilia šiluma, per tą pačią valandą gaunate dvigubai geresnius rezultatus. Su BellyAttack® galite pasiekti 100% daugiau rezultatų užsiimdami mėgstama sportine veikla! Maksimali temperatūra: 45 laipsniai.
Pristatymas
18-20 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Pilvo treniravimo prietaiso BellyAttack® pakuotė

BellyAttack® pakuotė

Jei paprastai sportuojate, jūsų skrandis bus šaltas. Taip yra dėl to, kad kraujotaka šioje srityje yra prasta. Gera cirkuliacija užtikrina, kad riebalai sudeginami į cukrų, o vėliau sudeginami organizme.

„BellyAttack“ naudoja belaidį gilų infraraudonųjų spindulių šilumą (WFIR), kad užtikrintų gilų kūno šildymą. Tai užtikrina, kad kūnas reaguotų ir padidintų kraujotaką, kad atsikratytų papildomos generuojamos šilumos. Tai leidžia lengvai susidoroti su rezervinėmis zonomis, kuriose paprastai būna sunkiausia.

Naudodami BellyAttack programą per 4 savaites prarasite vidutiniškai 1-2 suknelių dydžius!*

 

 Į BEL01 BellyAttack® paketą įeina:

- BellyAttack® diržas
- prailginimas (universalus dydis)
- folijos ritinys (50 m)
- 7,4 V baterija (su įkrovikliu)
- vartotojo vadovas ir bandymų formos

 

 Kaip veikia gylio infraraudonųjų spindulių technologija?

Žmogaus kūnas susideda iš 70% vandens. Gili infraraudonųjų spindulių šiluma prasiskverbia giliai į kūną ir suaktyvina organizme esančias vandens molekules. Šios aktyvios vandens molekulės padidina kraujotaką ir medžiagų apykaitos efektyvumą, todėl atliekos, tokios kaip sunkieji metalai ir panašiai, pašalinamos greičiau ir efektyviau. Taip pat sumažėja kraujo rūgštingumas, o tai reiškia, kad į kraują patenka daugiau deguonies.
 

Nematomų trumpų, „įprastų“ infraraudonųjų spindulių spindulių kūnas negali sugerti. Infraraudonieji gilieji šilumos spinduliai gali prasiskverbti giliai į kūną ir suteikti ten šilumos. Dėl to kapiliarai išsiplečia, o tai savo ruožtu pagerina kraujotaką. Taip pat aktyvina audinių ir ląstelių metabolizmą. Tai taip pat labai naudinga šalinant atliekas ir sunkiuosius metalus iš organizmo.
 

„Normali“ infraraudonoji spinduliuotė sukelia karščio pojūtį epidermyje. Ši infraraudonoji spinduliuotė per odą prasiskverbia minimaliai. Gilioji infraraudonųjų spindulių šiluma yra daug stipresnė spinduliuotė ir taip pat yra aukštesnė infraraudonųjų spindulių spektro dalis. Gilioji infraraudonoji šiluma prasiskverbia į odą 40-50 kartų giliau nei „įprasta“ infraraudonoji spinduliuotė.

 

 BEL01 BellyAttack® gali būti naudojamas:

- Grupinės treniruotės, pavyzdžiui: aerobika, spiningavimas, šokių pamokos
- Bėgimo takelis, dviratis ar irklavimas.
- Individualios kūno rengybos treniruotės.


 *Rezultatai pagrįsti treniruotėmis 3 kartus per savaitę po 45 minutes.

Produkto numeris: BEL01

EAN: 7430436042061

Pakuotės: 1

Gamintojas

LIFEMAXX

Panašios prekės

Menu
TOP