878.90 1,099.00
Sutaupote 220.10 -20 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pristatymas
24-27 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
3 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Dviratis TUNTURI SIGNATURE E60R su reguliuojamu atlošu ir sėdyne. Šis ergometras tinka reabilitacijai ir žmonėms, kenčiantiems nuo nugaros skausmų. Su 26 programomis ir 48 pasipriešinimo lygiais.

 


Switching effortlessly between 48 resistance levels

Lengvas valdomi 48 pasipriešinimo lygiai

Naudodami magnetinį stabdį galite be vargo perjungti 48 skirtingus E60-R pasipriešinimo lygius. 

All in one overview

Viskas vienoje vietoje

Monitoriuje galite matyti laiką, atstumą, kalorijas, greitį, pasipriešinimą, širdies ritmą, RPM, galingumą ir treniruočių profilį. Norite asmeninės treniruočių programos? Su programėle iConsole+ galite sukurti naują programą pagal pasiektus treniruočių rezultatus. Rankiniu būdu pakreipkite monitorių, kad visada gerai matytumėte ekraną. Monitorius turi planšetinio kompiuterio laikiklį, todėl treniruotės metu galite žiūrėti filmą ar serialą arba naudoti programėlę su vaizdo maršrutais, pvz., Tunturi Routes ar Zwift.

Ideal for rehabilitation

Idealiai tinka reabilitacijai

Su dviračiu treniruotę atliekate sėdėdami. Dėl šios priežasties treniruoklis taip pat žinomas kaip „kėdinis dviratis“, „gulimasis dviratis“ arba „sėdimasis dviratis“. Šioje pozicijoje atpalaiduojate viršutinę kūno dalį ir daugiau dėmesio skiriate apatinei kūno daliai. Dėl to E60-R yra geras treniruoklis žmonėms, turintiems ribotų motorinių įgūdžių ar kraujagyslių problemų, turintiems nutukimo ar nugaros problemų.

Getting on and off without difficulty

Komfortiškas ir lengvas užlipimas / nulipimas nuo dviračio

Netgi labiau nei įprastas dviratis treniruoklis, E60-R turi žemą, erdvų pradinį lygį. Tai netgi suteikia galimybę įlipti į treniruoklį iš invalido vežimėlio. Kadangi sėdite tiesiai ant treniruoklio, jūsų viršutinė kūno dalis patiria minimalų įtempimą. Įlipti ir išlipti lengva ir saugu, nes dvi rankenos suteikia papildomą atramą.

Always the right position

Visada teisinga padėtis

Kadangi treniruotę E60-R atliekate sėdėdami, jis turi tvirtą ir patogią atlošą. Tiek atlošas, tiek sėdynė yra plačiai reguliuojami, todėl visada būsite geriausioje padėtyje. Atlošas pagamintas iš patogaus, minkšto tinklelio. Medžiagoje esančios skylės užtikrina gerą ventiliaciją net ten, kur nugara liečia atlošą. Taip išvengiama diskomforto, kurį sukelia prakaitavimas, net ir intensyvių treniruočių metu. Sėdynė turi dvi rankenas, užtikrinančias didesnį stabilumą. Juose yra integruoti širdies ritmo jutikliai, skirti stebėti širdies ritmą treniruotės metu.

Feet firmly in place

Stabilūs ir komfortiški pedalai

E60-R komfortiški pedalai treniruotės metu tvirtai laiko pėdas. Pedalai turi neslidų pamušalą, o pėdų dirželiai turi septynias skirtingas padėtis. Jūsų pėdos niekada neišslys nuo pedalų, o dirželiai nespaus. Svoriai po pedalais užtikrina, kad jie visada kabėtų tiesiai. Dėl to jūs lengviau įkišate pėdas.

Training by wattage

Treniruotė pagal galingumą

Treniruotė pagal galingumą reiškia, kad jūs galite treniruotis pasirinktu galios lygiu. Kuo didesnė galia, tuo daugiau pastangų turėsite įdėti. Didelis privalumas yra tas, kad jūsų kūno pastangų kiekis yra pastovus, todėl sumažėja traumų rizika. Jūsų pastangos priklauso nuo jūsų amžiaus, svorio ir fizinio pasirengimo lygio. E60-R gulimas dviratis sureguliuoja pasipriešinimo lygį šios treniruotės metu, kad visada treniruotumėte reikiamą galios lygį. Ar greitai mynėte pedalus? Tada pasipriešinimo lygis išlieka žemas. Jei pedalus sukate lėtai, pasipriešinimo lygis pakyla.

From goals to results

Nuo tikslų iki rezultatų

E60-R gulimas dviratis turi 26 treniruočių programas. Tai apima 12 iš anksto užprogramuotų treniruočių profilių, keturias širdies ritmu valdomas programas, programą pagal laiką, vieną pagal atstumą, vieną pagal kalorijas ir vieną pagal galingumą. Taip pat galite pasirinkti programą, kuri naudoja KMI ir riebalų procentų matavimą, keturias asmenines programas ir rankinį režimą. Be to, treniruoklis turi atkūrimo programą (fitneso testą), kuri matuoja, kaip greitai krenta pulsas po treniruotės. Turėdami 48 pasipriešinimo lygius, tarp kurių perjungiate greitai ir sklandžiai, visada treniruositės tinkamu lygiu.

 

Dar daugiau E60-R gulimojo dviračio privalumų
✓ Riebalų matavimas ir KMI skaičiavimas
✓ Širdies ritmo kontroliuojama treniruotė
✓ Atkūrimo programa su kūno rengybos testu
✓ Elektroninis valdymas, be sukamo ratuko
✓ Transportavimo ratai
✓ Planšetės laikiklis
✓ Jungiamas su analoginiu ir Bluetooth krūtinės diržu
✓ Pasirinktinai plečiamas REHA pedalais

 

Techninis aprašymas:

 

• Matmenys: I 171 x P 64 x A 122 cm
• Svoris: 62 kg
• Spalva: juoda
• Smagračio masė: 14 kg
• Pasipriešinimo lygiai: 48
• Programų skaičius: 26
• Galios programa: 20 - 350 kas 5 W
• Maksimalus pasipriešinimas / 60 RPM: 350 W
• Maksimalus vartotojo svoris: 150 kg
• Suderinamas su Bluetooth krūtinės diržu
• Suderinamas su analoginiu krūtinės diržu (5,0–5,4 KHz)
• Prekės kodas: 23TBR60000
• EAN: 8717842036556

Gamintojas

TUNTURI

Product code 23TBR60000
Maksimalus vartotojo svoris 150 kg
Smagračio svoris 14 kg

Panašios prekės

Menu
TOP