649.00 989.00
Sutaupote 340.00 -34 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Dviratis treniruoklis TUNTURI Signature E60 yra idealus dviratis kiekvienam, kuris mėgsta iššūkius ir įvairovę. Turėdamas 26 programas ir 48 pasipriešinimo lygius, treniruoklis turi viską tiek laisvalaikio, tiek nuolat besitreniruojančiam sportininkui. Dviratis treniruoklis turi „Comfort+“ sėdynę ir „Bluetooth“ AI monitorių, leidžiantį aiškiai matyti visus parametrus ir asmeninę treniruočių programą.
Pristatymas
24-27 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
3 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Dviratis treniruoklis TUNTURI Signature E60 yra idealus dviratis kiekvienam, kuris mėgsta iššūkius ir įvairovę. Turėdamas 26 programas ir 48 pasipriešinimo lygius, treniruoklis turi viską tiek laisvalaikio, tiek nuolat besitreniruojančiam sportininkui. Dviratis treniruoklis turi „Comfort+“ sėdynę ir „Bluetooth“ AI monitorių, leidžiantį aiškiai matyti visus parametrus ir asmeninę treniruočių programą.

 

„Tunturi Signature E60“ treniruoklio privalumai
✓ Magnetinis stabdys su servo varikliu sklandžiai perjungia 48 pasipriešinimo lygius.
✓ Multigrip+ vairas, užtikrinantis bepakopį reguliavimą ir geriausią sukibimą.
✓ Ypač didelė Comfort+ sėdynė, užtikrinanti maksimalų komfortą ir gerą treniruočių svorio paskirstymą.
✓ „Comfort+“ balanso pedalai užtikrina tinkamą pėdų pusiausvyrą mankštos metu ir lengvą mynimą.
✓ Bluetooth AI monitorius su visais treniruočių parametrais ir personalizuota AI treniruočių programa.

 

Lengvai perjunkite į tinkamą pasipriešinimo lygį
E60 turi priežiūros nereikalaujantį magnetinį stabdį. Atsparumo lygius lemia treniruoklio smagratį veikianti magnetinė traukos jėga. Šią traukos jėgą paleidžia servo variklis. Tai reiškia, kad jums nereikia taikyti papildomos jėgos, kad pakeistumėte pasipriešinimą. Taip pat nereikia nustoti važiuoti dviračiu, jei tuo tarpu norite pereiti prie kitokio pasipriešinimo lygio. Vietoj to pakanka paspausti monitoriaus mygtuką.

 

Visi parametrai iš karto
Bluetooth AI monitorius visada rodo visus treniruočių parametrus: laiką, atstumą, kalorijas, greitį, pasipriešinimo lygį, kuriuo treniruojatės, širdies ritmą, RPM, treniruočių profilį ir galią. Širdies ritmo zonos rodomos spalvotai, todėl galite greitai pamatyti, kurioje zonoje esate. Galite pakreipti monitorių ranka į bet kurią pageidaujamą padėtį; vertės visada išlieka aiškiai įskaitomos. Monitorius turi planšetinio kompiuterio laikiklį, todėl treniruodamiesi galite žiūrėti filmą ar serialą arba treniruotis naudodami tokias programas kaip Tunturi Routes. Net kai planšetė yra laikiklyje, keturi svarbiausi parametrai visada lieka matomi.

 

Treniruokitės taip, lyg būtumėte lauke
E60 galima susieti naudojant „Bluetooth“ su įvairiomis vaizdo programomis, tokiomis kaip „Zwift“ ir „Tunturi Routes“. Tai suteikia dar daugiau iššūkių treniruotės metu. Naudodami Tunturi Routes visada turite prieigą prie 15 nemokamų vaizdo maršrutų, o mokama versija suteikia prieigą prie, pavyzdžiui, internetinių pamokų, iššūkių ir konkursų. Jei prijungsite „iConsole+“ programą prie E60, dirbtinis intelektas sukurs jums asmeninę treniruočių programą pagal jūsų treniruočių rezultatus. Tokiu būdu jūs visada treniruojatės neperžengdami savo ribų ir turėdami asmeninius treniruočių tikslus.

 

Visada geras sukibimas
E60 Multigrip+ vairas yra reguliuojamas daugeliu padėčių. Tai reiškia, kad galite reguliuoti vairą iki milimetro ir visada būti patogiausioje treniruočių padėtyje – nuo pramoginės (aukštos) iki sportinės (vidutinės) ir lenktyninės (žemos). Širdies ritmo jutikliai yra maloniai arti, todėl suteikia daugiau galimybių laikyti jutiklius jums patogiausioje padėtyje, nesvarbu, kokioje padėtyje yra vairas ar sėdynė. Neslidžia danga užtikrina, kad rankos niekada nenuslystų nuo vairo.

 

Dar daugiau E60 treniruoklio privalumų
✓ Ergometrinis treniruoklis
✓ Žemas, erdvus praėjimas
✓ Riebalų matavimas ir KMI skaičiavimas
✓ Širdies ritmo kontroliuojama treniruotė
✓ Atkūrimo programa su kūno rengybos testu
✓ Elektroninis valdymas, be sunkaus ratuko
✓ Butelių laikiklis
✓ Transportavimo ratai
✓ Planšetės laikiklis
✓ Jungiamas prie analoginio ir Bluetooth krūtinės diržo
✓ Pasirinktinai plečiamas REHA pedalais

 

Visada teisinga sėdėjimo padėtis
Treniruotė ant dviračio treniruoklio atliekama (dažniausiai) sėdint. Tada svarbu gerai sėdėti. Nes nesvarbu, ar važinėjate dviračiu dešimt minučių ar valandą, sėdynės skausmas visada slypi. „Comfort+“ sėdynėje visada turite tinkamą sėdėjimo padėtį dėl ypač didelio ir plataus sėdynės paviršiaus. Be to, sėdynė užpildyta geliu, kuris sugeria treniruočių judesius. „Comfort+“ sėdynės aukštis ir ilgis yra reguliuojami, todėl galite lengvai nustatyti optimalią treniruočių padėtį.

 

Idealiai subalansuoti pedalai
Su „Comfort+“ balansiniais pedalais jūsų pėdoms nereikia „ieškoti“ tinkamos padėties. Pedalai visada kabo tiesiai dėl po pedalais esančių svarmenų, užtikrinančių greitą ir malonų startą, kad galėtumėte pradėti mankštintis atsisėdę ant sėdynės. „Comfort+“ balansiniai pedalai turi neslidų pamušalą. Reguliuojami pėdų dirželiai primena slidinėjimo batų „click“ sistemą, todėl jums suteikiamos kelios reguliavimo galimybės. Tiesiog priveržkite dirželį, kad užfiksuotumėte jį tinkamoje padėtyje, ir iškart galėsite pradėti treniruotis.

 

Lengviau Įlipti ir išlipti
Dėl žemo E60 įlipimo jums nereikia kelti kojos virš sėdynės ar rėmo, kad įliptumėte. Dėl plataus tarpo tarp vairo stulpelio ir smagračio korpuso lengvai įlipate ir nulipate nuo treniruoklio, pakeldami koją nuo žemės vos kelis centimetrus. Dėl to E60 taip pat puikiai tinka reabilitacijai arba žmonėms, turintiems judėjimo problemų.

 

Įvairios ir sudėtingos treniruotės
Su 48 pasipriešinimo lygiais ir 26 treniruočių programomis E60 turi daugybę pasirinkimų. 26 programas sudaro 12 iš anksto užprogramuotų treniruočių profilių, 4 širdies ritmu valdomos programos, programa pagal laiką, programa pagal atstumą ir viena pagal kalorijas. Be to, E60 turi galios programą, KMI ir riebalų procentų matavimą, 4 asmenines programas ir rankinį režimą. Be to, E60 siūlo atkūrimo programą su kūno rengybos testu, kuris seka, kaip greitai krenta jūsų širdies ritmas po treniruotės. Remdamiesi balu, žinote, koks geras yra jūsų kūno rengybos lygis.

 

Specifikacijos
• Matmenys: P 102 x P 60 x A 158 cm
• Svoris: 47,7 kg
• Spalva: juoda
• Smagračio masė: 14 kg
• Atsparumo lygiai: 48
• Programų skaičius: 26
• Galios programa: 20 - 350 už 5 W
• Maksimalus pasipriešinimas / 60 RPM: 350 W
• Maksimalus vartotojo svoris: 150 kg
• Suderinamas su Bluetooth krūtinės diržu
• Suderinamas su analoginiu krūtinės diržu (5,0–5,4 KHz)
• Prekės kodas: 23TBE60000
• EAN: 8717842036532

Gamintojas

TUNTURI

Product code 23TBE60000
Maksimalus vartotojo svoris 150 kg
Smagračio svoris 14 kg

Panašios prekės

Menu
TOP