799.00 1,209.00
Sutaupote 410.00 -33 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pristatymas
17-18 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
3 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Patogiai važinėkite dviračiu namuose
Tunturi E60-R Bike Performance yra patogus gulimas dviratis su labai žemu ir erdviu įėjimu. Dviratis turi reguliuojamą sėdėjimo padėtį ir pilnai atremia nugarą, todėl bet kuriuo metu galėsite treniruotis patogiai ir taisyklinga laikysena. Dėl to dviratis idealiai tinka, jei turite sunkumų vaikščioti arba atliekate reabilitacijos treniruotes. E60-R turi EMS stabdžių sistemą ir ergometrą, kuris leidžia tiksliai nustatyti treniruotės pasipriešinimą. Gulimasis dviratis turi 32 pasipriešinimo lygius ir 24 programas. E60-R taip pat yra kūno dirbtinio intelekto (BAI) ekranas, kuris leidžia dar lengviau stebėti treniruotę.

 

Privalumai
✓ Žemas ir erdvus įėjimas
✓ Bluetooth ryšys
✓ Suderinamas su analoginiu krūtinės dirželiu (5–5,4 Khz)
✓ Su 32 pasipriešinimo lygiais ir 24 programomis
✓ Namų ir profesionaliam naudojimui

 

Paprasta naudoti
E60-R yra labai praktiškas ir paprastas naudoti. Dviratis turi Bluetooth ryšį, leidžiantį prisijungti prie tokių programėlių kaip Tunturi Routes, iConsole+, Kinomap ir Zwift. Be to, galite naudoti ir Bluetooth krūtinės dirželį. Dviratis turi laikiklį planšetiniam kompiuteriui, todėl važiuodami dviračiu galėsite lengvai naudotis programėlėmis ar žiūrėti filmą. Transportavimo ratai leidžia lengvai perkelti gulimą dviratį.

 

Mėgaukitės lauke viduje su nemokama Tunturi Routes programėle
Kopti į Alpe d'Huez dviračiu? Slysti ant slidžių per Alpių sniegą? Su Tunturi Routes treniruotės išlieka įdomios ir sudėtingos. Nemokama programėlės versija visada suteikia prieigą prie penkiolikos vaizdo maršrutų. Naudodami aukščiausios kokybės Tunturi Routes versiją galite rinktis iš šimtų tūkstančių kilometrų maršrutų visame pasaulyje ir šimtų mokymo vaizdo įrašų. Jūsų treniruotės bus tikra vizualinė patirtis!

Jūsų Tunturi treniruoklio pasipriešinimas automatiškai sinchronizuojasi su vaizdo įrašo aukščio skirtumais, kad patirtis taptų dar tikroviškesnė. Ar norite nuolat tobulėti, ar norėtumėte turėti ką nors sudėtingesnio? Naudodami programėlę galite lengvai reguliuoti maršruto intensyvumą. Pradėkite treniruotis ir peržengkite savo ribas naudodami Tunturi Routes.

Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Play Store“ ir lengvai prisijungti prie „Tunturi“ treniruoklio.

 

Suderinamas su Zwift
Šis Tunturi treniruoklis yra suderinamas su Zwift. Tai reiškia, kad vaizdo įrašo greitis prisitaiko prie tempo, kuriuo treniruojatės. Jūsų treniruočių parametrai taip pat bendrinami realiu laiku su Zwift, todėl galite gerai matyti savo pažangą.

 

specifikacijos
• Matmenys: P 170 X P 64 X A 122 cm
• Svoris: 67,8 kg
• Besisukanti masė: 14 kg
• Su profesionalia EMS elektronine stabdžių sistema
• Su planšetės laikikliu
• Su širdies ritmo monitoriumi
• Su ergometru, kad galėtumėte atlikti treniruotes vatais
• Spalva: pilka, juoda
• Su transportavimo ratukais
• Maksimalus vartotojo svoris: 150 kg

 

Gamintojas

TUNTURI

Product code 20TBR60000
Maksimalus vartotojo svoris 150 kg
Smagračio svoris 14 kg
Stabdymas Magnetinis

Panašios prekės

Menu
TOP