599.00 750.00
Sutaupote 151.00 -20 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pagaminta iš aukščiausios kokybės plieno, Tiguar ąsočio bombos pagrindas idealiai tinka bet kokiai sporto salei, o su tiguar priedu prie pagrindo galima pridėti daugiau vietos daugiau ąsočio bombų.
Pristatymas
6-7 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Dviejų lygių modulinis stovas pagamintas iš aukštos kokybės plieno, skirtas ąsočio bomboms laikyti sporto salėse ir sporto klubuose.

Atviras dizainas užtikrina lengvą prieigą prie papildomų įrenginių, o galimybė papildomais moduliais praplėsti svirtinių bombų pagrindą leidžia sprendimą laisvai pritaikyti individualiems kliento poreikiams.

 

Modulinis dizainas

Modulinis virdulio stovas yra skirtas virduliams, bet taip pat gali būti naudojamas lengvai laikyti kitus priedus, tokius kaip kamuoliukai ar maišeliai. Pagrindo išplėtimas papildomais moduliais suteikia galimybę laikyti daugiau priedų vartotojams lengvai prieinama ir patogia forma.

alt

Horizontaliai sumontuotos vieno pagrindo lentynos yra 100 cm ilgio ir išklotos guminiu kilimėliu, kuris suteikia papildomą apsaugą, amortizaciją ir priedų stabilumą lentynose, o taip pat sumažina galimo pažeidimo ar įbrėžimų riziką, atsiradusią laisvai judant treniruočių įranga ją paimant ir padėjus atgal po pratimo atlikimo.

Struktūra gali būti papildyta papildomais moduliais, sumontuotais ant pagrindinės versijos, padidinant pagrindo paviršių.

 

Aukščiausia kokybė

Tiguar stovo kojelės pagamintos iš aukščiausios kokybės plieno. 3 mm storio profilis, pastorintos kojų sienelės, papildomos bangos pagrindo apačioje ir 10.9 klasės varžtų naudojimas garantuoja stabilumą, ilgaamžiškumą ir visišką saugumą net esant maksimaliai stovų apkrovai.

Miltelinio dažymo procesas gaminiams suteikia patvarią ir estetinę apdailą. Neutralios spalvos ir modernus dizainas savo ruožtu garantuoja, kad sprendimas puikiai įsilies į bet kurios sporto salės ir fitneso klubo atmosferą. „Tiguar“ laisvo svorio asortimentas yra pagamintas Lenkijoje ir jam suteikiama 5 metų garantija.

 

TAIKYMAS

Kasetinių bombų laikymas ir laikymas
Sporto salės ir sporto klubo erdvės sutvarkymas
Tvarkos palaikymas treniruočių salėje


STIPRIOS

Tvirta, stabili konstrukcija
Padidėjęs sukibimas su pagrindu
Galimybė plėstis papildomais moduliais
Svorių lentynos, padengtos gumine apsauga
Kompaktiškas/užima mažai vietos
Vizualiai suderinamas su kitais sraigių padėklais
Patrauklus dizainas
Ilgas garantinis laikotarpis


SVARBI INFORMACIJA

ilgis 118,2 cm
gylis 66,4 cm
aukštis 88,6 cm
svoris: 39 kg
neapima priedų
pagaminta Lenkijoje

Garantinis laikotarpis: 60 mėnesių

Gamintojas

TIGUAR

Panašios prekės

Menu
TOP