519.00 650.00
Sutaupote 131.00 -20 % sandėlyje
Galima užsakyti
Sandėlyje liko tik 0 vnt.
Pagamintas iš aukščiausios kokybės plieno, Tiguar svarsčiams pagrindo priedas puikiai tinka bet kokiai sporto salei, o su Tiguar priedu prie pagrindo galite suteikti daugiau vietos daugiau svarsčiams.
Pristatymas
6-7 darbo diena (-os)
Garantinis laikotarpis
2 metų
Radote geresnę kainą?
Mes pasiūlysime dar geresnę!
Rašykite užklausą

Papildomas modulis trikojui, pagamintas iš aukštos kokybės plieno, skirtas timpai laikyti sporto salėse ir fitneso klubuose. Modulius galima nesunkiai sujungti vienas su kitu, taip padidinant pagrindo paviršių.

Atviras dizainas užtikrina lengvą prieigą prie papildomų įrenginių, o galimybė išplėsti bazę papildomais moduliais leidžia sprendimą laisvai pritaikyti individualiems kliento poreikiams.

 

Dėmesio! Norint įdiegti produktą, reikia bazinės versijos.

 

Modulinis dizainas

Modulinės timpų lentynos yra skirtos timpai, bet gali būti naudojamos ir kitiems priedams, pvz., kamuoliams ar maišams, laikyti. Lentynų išplėtimas papildomais moduliais leidžia sutalpinti daugiau priedų klientams lengvai prieinama ir patogia forma. Svarsčiams stovo modulį sudaro viena kojelė ir dvi guminiu kilimėliu išklotos lentynos, pritvirtintos prie pagrindo kojelės.

nuo apačios

Horizontaliai sumontuotos vieno pagrindo lentynos yra 100 cm ilgio ir išklotos guminiu kilimėliu, kuris suteikia papildomą apsaugą, amortizaciją ir priedų stabilumą lentynose, o taip pat sumažina galimo pažeidimo ar įbrėžimų riziką, atsiradusią laisvai judant treniruočių įranga ją paimant ir padėjus atgal po pratimo atlikimo.

 

Aukščiausia kokybė

Tiguar stovo kojelės pagamintos iš aukščiausios kokybės plieno. 3 mm storio profilis, pastorintos kojų sienelės, papildomos bangos pagrindo apačioje ir 10.9 klasės varžtų naudojimas garantuoja stabilumą, ilgaamžiškumą ir visišką saugumą net esant maksimaliai stovų apkrovai.

 

Miltelinio dažymo procesas gaminiams suteikia patvarią ir estetinę apdailą. Neutralios spalvos ir modernus dizainas savo ruožtu garantuoja, kad sprendimas puikiai įsilies į bet kurios sporto salės ir fitneso klubo atmosferą. „Tiguar“ laisvo svorio asortimentas yra pagamintas Lenkijoje ir jam suteikiama 5 metų garantija.

 

TAIKYMAS

Kasetinių Svarsčiams laikymas ir laikymas
Sporto salės ir sporto klubo erdvės sutvarkymas
Tvarkos palaikymas treniruočių salėje


STIPRIOS

Tvirta, stabili konstrukcija
Padidėjęs sukibimas su pagrindu
Svorių lentynos, padengtos gumine apsauga
Kompaktiškas/užima mažai vietos
Vizualiai suderinamas su kitais sraigių padėklais
Patrauklus dizainas
Ilgas garantinis laikotarpis


SVARBI INFORMACIJA

ilgis 109,7 cm
gylis 66,4 cm
aukštis 88,6 cm
svoris: 29 kg
neapima priedų
pagaminta Lenkijoje

Garantinis laikotarpis: 60 mėnesių

Gamintojas

TIGUAR

Panašios prekės

Menu
TOP